arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na monca114:
já chci tvoje vlasy

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mafeska: já chci tvoje vlasy

To je moc milé. Já se jim taky divím, že se mi ještě nepomstily

Tak přesně takováhle barva, jako má monca114 na těch prvních fotkách, které sem vložila, se mi taky povedla - když jsem kdysi s blond barvami začínala, ale nejlepší na tom je, že se teda nepovedla mi, ale vesnická kadeřnice mi tohle vyrobila! Jako sehnat dobrou kadeřnici je fakt UMĚNÍ, je jich strašně málo, bohužel. Hledala jsem ROKY, ale stejně na celých 100 % jsem nikdy nebyla spokojená a asi ani nikdy nebudu. 2 roky jsem chodila k velmi šikovné kadeřnici, která mi teda melíry dělala opravdu rovnoměrně, byly krásné, všichni mi je chválili, pramínky byly fakt stejné po celé hlavě, ale bohužel pracovala se značkou Londa, já po ní chtěla bílý/platinový melír a Londa melír na mých tmavě hnědých vlasech rozhodně platinově nechytal, byl do světlounce žluté. Takže práce za na výbornou, barva melíru nic moc. Teď chodím k jiné kadeřnici, která používá melír zn. Subrína, který je teda přesně takový, jaký jsem vždy chtěla, ale ta kadeřnice je tak strašně rychlá, akční, zbrklá, že mi teda melíruje hlavně vlasy po vrchu, 2x jsem u ní byla, 2x jsem jí řekla, že chci hustě promelírovat i spodní vlasy - CELOU HLAVU, samozřejmě se na to vybodla - z těch spodních vlasů vytáhla jen pár pramínků - aby se neřeklo, ale pravda - vrchní a přední vlasy se jí moc povedly. Snad se jí jednou poovedou i ty spodní, jelikož při některých účesech jdou ty spodní vlasy dost vidět.

Je pravda, že velká spousta blond barev z drogerie je katastrofa, proto vždy, když si koupím blond barvu, u které nevím, jak mi chytne, zkouším ji nejdříve na 1 hrubším prameni, vytáhlém nejlépe zezpoda. A časo žasnu, jak to chytilo.
No, kdyby se mi znovu stalo to, co tobě monca114, z drogerie bych se nebála Castingu od L´Oréal č. 1021 - Perleťová blond - ta je nejlepší snad ze všech drogeriových blond barev! A kdybych měla sáhnout po něčem od Palette, tak by to byla C10 - Platinově plavá! Možná, že až na tak žlutou barvu, jakou jsi měla, by nebyla špatná i popelavá/popelavě plavá.
Jinak teda Silver šampony (L´Oréal Profess., Swiss O´Par), když se na hlavě nechají 10 minut, i dýl, trošičku žlutou utlumí, ale určitě ne tu tvou - na těch fotkách to máš moc žluté a na to jsou Silvery krátké - na to si fakt musíš nechat dát barvu/přeliv/šampon.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na monca114:
Ahoj Moni, taky musím reagovat na Tvoji fotku, máš krásnou barvu a husté vlasy )) Prosím Tě, kde sis nechala obarvit ty vlasy? Můžeš mi to poslat třeba do zprávy, netuším,jestli se tady může uvádět přímo kadeřnictví ))

Jinak teda souhlasím s Avantou a jelikož mám své přírodní vlasy hnědé, zůstávám už navždy u melírů, hodně hustě promelírovaných vlasů. Už jsem z těch blond katastrof a experimentů konečně vyléčená! Melírování je to nejlepší řešení ze všech.
monca114: Moc krásně ti to kadeřnice spravila! Té kadeřnice se drž! Je moc šikovná!
Jiank teda vlasy ditkar se mi moc líbí, melír má nádherný, žádná žlutá, opravdu moc krásné vlásky a odrosty mi nijak nepřišly, kdybyste tu o tom nepsaly, tak bych si ani ničeho nevšimla. Máš to fakt moc pěkné!

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na zesina: Je to kadeřnictví v Brně na Minské v Žabovřeskách. Jestli to pro tebe není daleko, tak ti napíšu přesně, kde to je. Nepamatuju si přesně totiž číslo domu A je fakt skvělá i na melíry. Dělá je fakt hustě, když si to zákazník přeje a hlavně je dělá jen s 6ti procentním peroxidem

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Catyy: Děkuji a vlasy Ditkar se mi taky moc líbí. A o Avantě ani nemluvě

Reaguji na monca114:
Vymytá medová palette,snad už to půjde vložit.Jinak mě chytají barvy na vlasech jakoby do melírů.........od 28 mám spoustu šedivých pramenů a ty chytají jinak těžkej exot.

arrow
Neprodává v Bazaru

zkusila bych nějakou tmavší blond, přece jen to trochu ztmavne, a jeden odstín tam jeden sem, je to jedno hlavně že to nebude žlutý

arrow
profile_image
Mariofka
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Mončo! Vše jsem si to tady pročetla a teď lituju, že jsem před dvěma měsíci strašně zpanikařila, když jsem dopadla při odbarvování stejně jako ty. Místo toho abych to "vydejchala" a s někým se poradila, tak jsem utíkala do první drogerky a koupila si přeliv Palette odstín ledová moka. I když je na krabičce číslo odstínu 5-0 tzn. střední hnědá a je to jen "přeliv" který podle prodavačky sepřecevymeje, jsem těď skoro černovlasá - no protože Palette . Jsem z toho strašně nešťastná a budu asi muset čekat až to všechno odroste. Tobě gratuluju že ti to tak dobře dopadlo. Máš ten odstín moc krásný!

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jen pro pobavení, podívejte, čeho jsem se zbavovala já Jo, a na ulici jsem byla skutečně nepřehlédnutelná

Reaguji na darig:
ale to není úplně marná barva...jen holt chce trochu odvahu,jinak je nositelná

arrow
profile_image
Mariofka
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jj ladí ti k pásku jakou jsi měla barvu před proměnou?

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Laky: Ta tvoje barva je hezká, to jsi dosáhla čistě jen barvou, nebo jsi to ještě nějak tónovala?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené