arrow
profile_image
g_kristyna
od 1. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky. Potřebovala bych radu od někoho, kdo měl možnost vyzkoušet makeupy Estée Lauder Double wear a Revlon Colorstay. Momentálně mám Colorstay odstín Ivory, ale je na mě moc tmavý. Mám problémovou bledou pleť (akné, pihy, jizvičky), takže potřebuju něco dost krycího. U double wearu je nejsvětlejší ECRU a Shell a tak by mě zajímalo, jestli je světlejší než Colorstay ivory. Také mě zajímá srovnání krycích vlastností. V Douglasu jsem koukala na ten double wear a zdál se mi takový řidký, oproti Revlonu. Moc díky!

Ahoj, jestli je na tebe tmavý Revlon, tak k EL taky nechoď...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, doted jsem používala Estee Lauder Double wear odstín fresco, nevíte který Revlon by mohl být tomuhle odstínu podobný? Ikdyž klidně by mohl být o trošililinku tmavší, double wear mi přišel ,že mi dělal trochu "smrtkovou"barvu, ale to byla možná jenom moje domněnka. Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

tak tohle by mě taky zajímalo.. Hlavně srovnání těch krycích schopností, nevím do kterého z nich jít, oba dva mě lákají

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
35    0
Číst hodnocení

Zachtělo se mi taky vyzkoušet tento makeup. Co myslíte, jaký odstín? Používám teď od EL Double Wear, s konzistencí jsem spokojená, odstín mám Ecru, a ten bych právě snesla o něco světlejší, jenže tento je u EL nejsvětlejší. Dá mi to dost práce, aby nebyly vidět tmavší přechody, tak pořád hledám něco světlého konzistencí podobné tomuto. Aby to hlavně nebylo se žlutým ani růžovým podtónem, potřebuju neutral béžový...Ten nejsvětlejší Ivory u Colorstay je tuším dost dorůžova, že?

Holky používám EL odstín Desert Beige, který odstín Revlonu by byl stejný či úplně totožný? Děkuji

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené