Měřím 169cm a vážím 55 kg, nejsem tlustá, ale ráda bych shodila alespoň 3 kila a zpevnila tělo. Nejvíc mě trápí mé břicho, nemám vůbec žádný pas a břicho mám nafouklé jako kdybych byla ve 4 měsíci. Velmi mě to trápí, myslíte že stačí chodit 2x týdne do fitka? + 1x týdně tělocvik ve škole.

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím si, že máš akorát váhu. Nafouknuté břicho neodstraníš cvičením. Řekla bych, že problém bude hlavně v tvém jídelníčku.

arrow
profile_image
sabcza
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě na nafouknuté břicho pomáhá plavání a třeba celej den pít jen vodu. Krásně mi pak všechno splaskne. A zkus taky saunu.

hellokity

Já chodím 2x týdně a výsledky jsou znát

Cituji sabcza: Krásně mi pak všechno splaskne.

...Je pravdou že sůl zadržuje v těle hodně vody, možná je to tím, přitom mi přijde že já moc nesolím. Existují nějaké přípravky na "odvodnění" ?

Cituji hellokity: Existují nějaké přípravky na "odvodnění" ?

Pomáhá např. kopřiva, petržel (jsou totiž močopudné). Můžeš si koupit doplněk stravy Kneipp

URL

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já tohle měla po antikoncepci. Zadržovala jsem vodu... Pak jsem přešla na Yadine, makla ve fitkku a mám zase skvělou postavu . Nebo nepiješ třeba perlivé a slazené vody?

Cituji neskwik: á chodím 2x týdně a výsledky jsou znát

A kolik času tam trávíš? A můžeš mi také popsat Tvůj cvičební plán? (např. kolik času trávíš na různých strojích, a na kterých cvičíš nejvíc) děkuji za odpověď

Michaela18
Já užívám antikoncepci Vreya, ale takové břicho jsem měla i před užíváním. ...

Cituji Michaela18: Nebo nepiješ třeba perlivé a slazené vody

...Piju převážně slazené minerálky a pramenité vody jako je např. Korunní, Poděbradka, Hanácká kyselka...Netušila jsem, že to má na to také vliv!

Cituji hellokity: A kolik času tam trávíš? A můžeš mi také popsat Tvůj cvičební plán? (např. kolik času trávíš na různých strojích, a na kterých cvičíš nejvíc) děkuji za odpověď

Ve fitku jsem byla (cvičit) celkem 11krát - a cvičím hodinu a půl. Můj cvičební lán je takový, že začínám rozehřátím na rotopedu (10-15min). Chodím úterky a pátky (v út cvičím horní část těla + břicho a v pá dolní část těla + břicho). Cvičím na strojích (cca 10 min na jednom: cvik opakuju 15x 4krát za sebou), ale taky mám ráda cviky s gym. míčem, činkami, se žebřinami a tyčí).

Hele já bych ale řekla, že cvičení na nafouklé břicho smysl má....alespoň u mě to funguje. Vždycky jsem se po jídle celá vypoulila, ale od tý doby, co posiluju břicho, tak už míň. Asi se to nemá kam vypoulit, když jsou tam svaly

Jinak cvičení 2x týdně stačí, hlavně nějaký pohyb

Cituji neskwik: Můžeš si koupit doplněk stravy Kneipp

Asi to zkusím. Snad to pomůže.

arrow
profile_image
Luccy mojeid
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky chodím 2x týdně + tělocvik ve škole... většinou ale chodím jen 1x, ale za to každej den posiluju chvilku doma ale určitě to stačí

arrow
profile_image
Flamenca
od 11. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na nafouklé bříško pomáhá i celozrnné pečivo. A myslím že 2x posilka a ještě tělocvik celkem stačí.. Zas abys to nepřeháněla.

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Chodím 4-5x týdně - ráno před prací - většinou a jedu treninky dle partií.

Např.
30min.pás + břicho +nohy
30min.pás + břicho + biceps, triceps
30 min.pás + břicho +záda
30min.pás + břicho +ramena,prsa

Různě kombinuju a měním cviky... A břicho je vyrýsované...Malej špíček ( kůže ) na spodním břiše je, neb nejsem kulturistka,ani fitnesska - tudíž nedržím diety. 98% žen toto bude mít - pokud nedrží diety ( a ty se nedají držet furt - i vrcholový sportovec je drží jen v připravě ) - pak nebude na těle žádný tuk a sval bude potažen kůží...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené