arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na medule: Já jsem pás dostala na klinice, když jsem byla na konzultaci tak mi vyzkoušeli velikost a hned po operaci mi ho oblékli. Sedět se může úplně normálně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte, já jsem pás dostala až po operaci, sedět se může normálně, mě např. při sezení na klasické nebo pracovní židli hodně otéká břicho, ale stačí podložitnohy a dát polštářek pod záda a je to lepší.....každý to asi cítí jinak...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na miruna005:
Měla jsem jít přesně za týden, ale bohužel mi to kvůli jiné akutní operaci přesunuli na 1.11. Nevadí, kéž to té paní pomůže, můj pupík počká... Jdu do Plzně k panu Dr. Kydlíčkovi.

arrow
Neprodává v Bazaru

Jo - a děkuju za odpovědi na moje otázky .

arrow
profile_image
Katieee2
od 15. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem si pás kupovala až po příjmu ve špitále, ale vrchní se divila, že ho nemám s sebou, že mi to v ambulanci neřekli...no neřekli)

arrow
Neprodává v Bazaru

ahojky,ja mam tet po opce 5ledna (abdominoplastika) a prvni dva dny jsem měla břicho stažené jen v nějaké zelené hadře a staženou páskama,potom jsem šla na převaz a tam mě dali kalhotky od lipoelastiku vel.M.sestričky to nějak odhadli.Stali me 800kč.platila jsem je na místě,jsou vysoké se zipama na boku a mezi nohama se zapínají na háčky,jsou k nim i kšandy.před operací nemá cenu si něco pořizovat,protože operací se tělo i velikost změní.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené