arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

4

Reaguji na Hubák: To by ses divila. Já mám totiž hodně podobnou zkušenost jako askim. Trpím na záněty a taky mě hodně často bolelo ucho nebo jsem ho měla zalehlé. Některý salóny, byť na první pohled hezké a pěkně se prezentující, nebyly příliš čisté. Pro mě je taky návštěva kadeřnice jeden veliký stres. Teď jsem byla na zkoušce účesu v jednom nej kadeřnictví u nás (podle recenzí) a katastrofa! A to, kolik za to chtějí v den svatby, je další horor. Takový vlasy si snad s trochou šikovnosti zvládnu i sama. Některé kadeřnice se fakt nestydí říct si za halabala práci dvojku. Několikrát jsem odcházela od kadeřnice rovnou k jiné kadeřnici na opravu, protože nechat si to opravit u té samé, to by dopadlo daleko katastrofálněji. Teď jen chodím na konečky a nemůžu se dočkat, až ty moje blond vlasy budou fuč.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: Věřím, že se stane, že je člověk nespokojený. O tom žádná. Mně se to taky někde stalo. Přijde mi al přehnané psát, že všude je špína a že kadeřnice účtují ceny podle toho, jak kdo je (nebo není) luxusně oblečený. Všude je standart, že je k dispozici ceník (minimálně na webovkách). Tak se snad kouknu a jdu tam, co je pro mě finančně přijatelné. A hlavně, kdyby se někomu zdálo, že účtují víc, než je v ceníku, dá se to řešit.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

4

Reaguji na Hubák: To jo, to máš pravdu. Ceník je jedna věc stejně jako fotky ve fotogalerii, ale realita je mnohdy bohužel jiná. Já byla teď u jedný kadeřnice, která má teda pozitivní recenze, ale to, co mi provedla na hlavě, zvládla učesat moje babička. Bohužel už nežije. Každopádně teď už nikoho sehnat není reálný. Štve mě, že jsem promrhala čas.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na VeronikaEma: Zaplácávám diskuzi zakladatelce, tak napíšu poslední příspěvek tomu. Já sama bych se obarvit ani ostříhat neuměla (ani zastřihnout konečky ne- bohužel ), proto chodím pravidelně ke kadeřnici. Chodím do kadeřnictví, kde jsem spokojená s výsledkem kadeřnice, přístupem kadeřnice i s cenou. Byla jsem i v několika kadeřnictví, kde jsem spokojená nebyla. Chápu proto Tebe i Askim, že jste nebyly moc (nebo vůbec) spokojené. Ale to co obě píšete, je dost hrozný- všude špína, všude drahý, většinou všude neschopný kadeřnice. To bude podle mě jiný problém, než v kadeřnických službách jako takových . Aspoň podle mě teda. V každém oboru jsou schopní i méně schopní lidé, ale zatratit hned celý obor jako takový kvůli jedné špatné zkušenosti, je blbost.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

4

Reaguji na Hubák: Taky teda napíšu poslední příspěvěk, abych nebyla dlouho OT. Já jsem psala, že jsem spokojená byla, ale paní je na MD a nepracuje. Pak jsem pravidelně chodila k jedný v Plzni na náměstí a ta byla skvělá, ale už 3 roky bydlím na druhém konci republiky. Obor jako takový teda rozhodně obecně nezatracuju. Strašně se mi líbí práce Oway z Ostravy, Bomton z Prahy apod., ale nemám prostě možnosti tam jet. Asi jsem prostě náročná, když chci precizní práci, milé zacházení, nespokojím se s dobrýma vlasama, chci skvělý vlasy. A jsem za to ochotná zaplatit. Ale bohužel jsem hledala tak dlouho, že jsem měla na hlavě poslední dobou tak hrozný věci, že jsem přestala hledat a soustředím se na to, abych měla zdravé přírodní vlasy.

méně než
10 příspěvků

Mám melirek blond s hnědou, ta hnědá se mi však nelíbila, chtěla jsem svou přírodní a tak jsem sáhla po tomto přípravku. Barvu to stáhlo, ale šíleně mi to vysušilo a vlasy mám jakoby takové hrubé. A navic ten pach....vlasy mi páchly i po několika umytich jak po trvalé, co si pamatuji z mladí, ten kyselý chemicky pach. Přípravek účinkuje, ale připravte si kvalitní masku, je třeba.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené