arrow
profile_image
Eleonor_ka
od 14. 5. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, nejspíš si potřebuji jen vylít srdce a zeptat se i na radu těch, kdo už zkusili přípravek Subrina Eliminator - Stahovač barvy (šetrný odstraňovač barvy z vlasů).

Vlasy jsem si vždy barvila sama jen barevnými šampony a s výsledkem jsem byla spokojená, vždy to chytlo přesný odstín, jaký jsem chtěla. Kdysi jsem si vlasy barvila na černo a když už mi konečně před pár lety odrostly komplet, byla jsem šťastná jak blecha. Od té doby už se je snažím spíše přirozeně zesvětlovat a udržovat zlatavě měděné (sluší nejvíc). Jenomže..
Dnes jsem byla podruhé v životě u kadeřnice, řekla jsem si, že si "udělám radost" a nechám si vlasy nabarvit profi.. a co se nestalo.. Po kadeřnici jsem chtěla jen sjednotit odstín, vůbec neztmavovat, dát tam nějakou "jiskru" na léto, aby to bylo oživené, více do zrz.. a ona mi na hlavu napatlala naprosto tmavou hnědou, s nějakými červenými odlesky. Je mi do breku, protože tmavé vlasy už jsem v životě na hlavě nechtěla mít.. a navíc si teď připadám jako totální můra, tmavá barva mi strašně zestařuje obličej i výraz.

Proto hledám co nejlepší řešení, jak barvu rychle a úplně odstranit, abych měla zase zpět své světle hnědé, měděné vlasy.

Máte někdo zkušenosti s tímto přípravkem? Podle recenzí to vypadá celkem slibně, ale nechci, aby to byly zase další vyhozené peníze.
Díky

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

4

Ahojky, já bych to neviděla tak černě. Barvu máš teď čerstvou, určitě se ti aspoň část vymyje. Dopomoci tomu můžeš různými prostředky. Ve zkratce: zesvětluje citron, hodně agresivní šampon (Syoss, Fructis apod), nejlepší jsou šampony proti lupům. Zesvětluje taky zředěný jablečný ocet, kokosový olej apod. Počítej s tím ale, že se ti vlasy trošku můžou zničit, když si je třeba budeš teď chtít mýt častěji, aby ses barvy zbavila nebo když je budeš drhnout. Ukaž, jak vypadáš, třeba to není tak zlý. Většinou jsme k sobě víc sebekritické než je třeba.

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

21

A tys té kadeřnici zaplatila? Proč jsi odcházela když se ti to nelíbilo? Normálně to reklamuj, je to služba jako každá jiná, a ona nesplnila cos po ní požadovala. Ať ti to na své náklady spraví. Doma bych žádné chemické pokusy nedělala, maximálně zkus ty šampóny apod. viz rady od VeronikyEmy.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

ano zabere, ale musí se použít tak 2x po sobě nebo 3x, já takhle stahovala tmavě hnědou a zesvětlilo to hezky, jen musíš dodržovat postup a dost ten stahovač vymýt, nesmí tam zůstat ani jedna molekula, jinak vlasy opět ztmavnou! Když pak budeš chtít zase barvu hned po stahovači, musíš zvolit tak o dva odstíny světlejší, aby ti to zase neztmavlo. Mimochodem tento stahovač vlasy vůbec neničí, naopak jsou vlasy hezky zdravé, takže já je doporučuji

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych se do domácích pokusů nepouštěla. Ale zase je pravda, že najít dobrou kadeřnici je někdy dřina. Pokud bys' chtěla, pošlu Ti jako SZ kontakt na mojí. A věř mi, že je dobrá. Po letech hledání dobré kadeřnice jsem se konečně dočkala.

arrow
Neprodává v Bazaru

90

Ahoj, tak to tě lituji.Kadeřnice jsou hrozný blbky, já neznám ženskou která by za svůj život nezažila nějakou kadeřnickou katastrofu. A to žes to nechala na ní a najejím vkusu, to bylo to nejhoršííí, to už nikdy nedělej!! Vždycky s obrázkem , a dle mé zkušenosti ani to nepomůže, když to ***** neumí anebo se jí s tím nechce dělat, tak ten obrázek( tvoji vizi) nějak pohaní a stejně ti udělá to, co je pro ni pohodlnější.
Hlavně s tím teď nic nedělej, máš to čerstvě nabarvené, aby sis je ještě nezničila, ta barva se ti stejně začne vymývat( dle mých zkušeností objednávají ty nejlevnější z kadeřnických potřeb a to ješte ty po slevě že jim končí expiračka), a pak bych zkusila ten stahovač a jinou kadeřnici nebo dle recenzí barvu z drogerky( jsou kvalitnější než u leckteré " kadeřnice").

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na askim: Nejsem kadeřnice, zažila jsem katastrofu od kadeřnice, ale rozhodně bych nikdy netvrdila, že jsou všechny blbky. V každý profesi se najdou šikovní lidé i nešikovní. Setkání s někým nešikovným neznamená, že jsou v daném oboru všichni takový.

arrow
profile_image
Eleonor_ka
od 14. 5. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji za všechny rady a odpovědi. Nakonec jsem to nevydržela a přípravek zkusila.. a nestačím zírat, barvu to stáhlo hned napoprvé. Nestáhlo ji to úplně, ale už jsem zase světlejší a do "zrz"
Věřím, že citron, med nebo ocet tomu pak ještě dopomůžou. Nemám nic proti domácím "pokusům", právě naopak, snažím se co nejvíc jít přírodní cestou. Mám zkušenost, že to je většinou to nejlepší - co si člověk udělá sám, svou intuicí a rozumem.

Po téhle zkušenosti ke kadeřnici už asi nevkročím. Volala jsem jí a říkala jí o tom, neobviňovala jsem ji. Ovšem ona hned na obranu na mě začala chrlit kadeřnické rozumy, že tohleto je tak vždycky, dělala to přesně podle mého odstínu, že jestli se mi ta barva fakt nelíbí, tak to můžeme zesvěltit, ale budeme muset zasáhnout do vlasu.. tisíckrát houby. Stačil tenhle přípravek za dvě stovky a hned je to lepší, vlasy jsou zdravé a v pohodě.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

4

Taky se připojuju k tvrzení, že kadeřnice jsou zlo. Aspoň teda ty, se kterými jsem měla možnost se potkat. Vystřídala jsem za celý život snad 50 kadeřnic! a až na jednu, která je na mateřské a nepracuje, jsem k nikomu jsem nechodila ráda, ale spíš jako nutný zlo. Skoro vždy jsem odcházela zpruzená. Buď se kadeřnicím vylil melír nebo mě strašně ostříhali nebo mi dali tmavší barvu nebo chytla do zrz apod. A to jsem vyzkoušela kadeřnice nejlevnější na sídlišti až po ty nejdražší v profi salonech, chlapy i ženský. A s kadeřníkama jsem skoncovala až tak moc, že si nechávám blond odrůst a budu chodit jen na stříhání konečků k nám na sídliště, protože tam mi vždycky vezme 2cm, když řeknu 2cm a automaticky můj požadavek nevynásobí 5x. Prostě kadeřnice nemám ráda a až najdu nějakou fajn, která mi udělá to, co po ní chci (a myslím, že se vyjadřuju dost přesně, co chci a podložím to i obrázky), tak tohle tvrzení odvolám.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemám nic proti domácím "pokusům", právě naopak, snažím se co nejvíc jít přírodní cestou. Mám zkušenost, že to je většinou to nejlepší - co si člověk udělá sám, svou intuicí a rozumem.

Trochu OT, ale bolavý zub by sis taky vytrhla sama doma se svou intuicí a rozumem?
Operovala by ses sama? Nebo něco jiného kromě své profese bys' hravě zvládla jen tak doma?

Chápu, že jsi rozhořčená a že se Ti nelíbila barva od kadeřnice, ale hned psát, jak jsou všechny neschopný, je zbytečný.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji VeronikaEma: řídala jsem za celý život snad 50 kadeřnic! a až na jednu, která je na mateřské a nepracuje, jsem k nikomu jsem nechodila ráda, ale spíš jako nutný zlo. Skoro vždy js

můžeš začít chodit ke mě https://beautysalontrebon.webnode.cz/fotogalerie/

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

4

Reaguji na skarma007: Skami, nejraději bych šla k tobě. Ale jsi z ruky. Do Třeboně jsem jezdila pravidelně na konci léta na takový rybí slavnosti s ohňostrojem a pak jsme jezdili do Krumlova. Ale teď už ne. Ale budu si muset udělat výlet.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na VeronikaEma:
jasně, já si dělala srandu já vím, že jsi z daleka, ale nech si zdravé vlásky ty jsou vždycky top , jestli uděláš někdy výlet do Třeboně, tak sídlím v hotelu Zlatá Hvězda na Masarykově náměstí

arrow
Neprodává v Bazaru

90

Reaguji na Hubák: Já nenapsala že všechny,( pořádně si to přečti!,) to ani náhodou. Mám dvě dobrý zkušenosti, jedna ta byla skvělá pořád, když mi dělala melír, sedla si za mě a pěkně si to tam " řádkovala", melír byl vždy skvostný, hustý , tenký, bílý, pěkně od hlavy, a nevykašlala se ani na linii kolem obličeje, protože často nosím vlasy sepnuté a měla jsem špatnou zkušenost, že když jsem na to jinou kadeřnici neupozornila, tak se na to vykašlala a udělala mi melír jen na vrchu hlavy!, přitom cena jako za celou. Tady téhle stačilo všechno říct jednou a hlavu jsem měla jako ze žurnálu. Ale žije v Olomouci a já k ní chodila jako VŠ studentka, odstěhovala jsem se a tady v ČB to je trága. Jedna horší než druhá, Dominika Dufková, Petra se Stoky hair, kadeřnictví na Zlaté stoce, děs běs..
Jsou samozřejmě šikovné a dobré kadeřnice, kterým záleží na klientovi a pokud má třeba z jejich pohledu nějakou nereálnou představu, tak by mu to měly taktně vysvětlit, ale já nikdy neexperimentovala, vždy jsem chtěla jen melír, což je podle mě vedle základ ketrý by měla kadeřnice zvládat, a ono bohužel.
Je to velká vzácnost najít dobrou kadeřnici, salon který je čistý, kde vás při mytí netopí a nemusíte týdnu den po odchodu od kadeřnice řešit zánět středního ucha, kde mají čisté a voňavé ručníky, kde jsou milý, dají vám účet, a ne jen střelbu od oka, podle práce kterou vykonáváte a ceny vaší kabelky a oblečení. Tohle všechno jsem zažila, takže jít ke kadeřnici je pro mě stres větší než jít na nějaké vyšetření, o odpočinku nebo relaxaci nemůže být ani zmínka.

arrow
profile_image
Hubák
od 19. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to velká vzácnost najít dobrou kadeřnici, salon který je čistý, kde vás při mytí netopí a nemusíte týdnu den po odchodu od kadeřnice řešit zánět středního ucha, kde mají čisté a voňavé ručníky, kde jsou milý, dají vám účet, a ne jen střelbu od oka, podle práce kterou vykonáváte a ceny vaší kabelky a oblečení.

Myslím, že dost přeháníš! Nikdy se mi nestalo, že by někde měli neuklizeno, špinavé ručníky a nebo, že by mi účtovali cenu podle mého oblečení. A to si na oblečení a kabelky dost potrpím. Proč ses neohradila, když jsi měla takový pocit?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené