arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj všichni,

před měsícem jsem se seznámila s mužem starším o 21 let než jsem já. Rozumím si s ním dobře, máme společné zájmy, vše se zdá fajn....ale přece jen mě občas napadá jestli do budoucna (např. za 10 let) má vztah, kde je tak velký věkový rozdíl šanci vydržet....Dnes je mi 33 let, jemu 54 let, takže dnes je to ok, ale třeba za 10 let ten rozdíl bude ještě o dost markantnější si myslím...Co vy na to?

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

záleží jakou má genetickou předdispozici a jak je na tom fyzicky, psychicky

hezký je na toto téma film s Novým - Muži nestárnou - začal u babičky a skončil u vnučky

arrow
Neprodává v Bazaru

zatím se neznáte tak dlouho, uvidíš sama. myslím, že v jeho věku si muž už umí říct co chce a ne moc rád se od toho odkoňuje. přeci jen, ty by ses ještě ráda bavila a tak..záleží na jeho charakteru a tak. někteří muži jsou duchem stále mladí ať je jim kolik chce let.

zatím postupuj opatrně do vztahu, poznávejte se..uvidíš sama..
dyžtak vždy můžete zůstat přátelé..
většinou se říká, že tě ten muž přitahuje protože si hledáš nějakou autoritu, jako otce...ale nevěřím že to tak je vždy..

moje teta (je jí 34let) měla různé chlapy od stejně starého po pány, kteří byli starší víc jak 20 let od ní...bohužel vztahy nevydrželi,ale pánové utekli...ne od tety, ale byli to lumpové...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám přítele staršího o 22 let. Jsme spolu už tři roky a krásně nám to klape. Lepší je být šťastná se starším, než třeba nešťastná se stejně starým. Můžete to spolu aspoň zkusit..a uvidíš jak se to vyvine.. Hodně štěstí..

arrow
profile_image
columbina
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A máš už děti? Podle mě 54 je jen biologický věk, ve skutečnosti může mít hlavu a chovat se jako o 10 i víc let mladší. A když ti s ním je dobře o samotě i ve společnosti tak proč ne. V takovém vztahu se říká,že jeden bud omládne nebo druhý zestárne,tak bacha ať se stane spíš to první

Překážku bych viděla v názoru na děti, jestli je ještě nemáš a on třeba už nechce...
potom s přibývajícím věkem příbývají nemoci a musíš počítat s tím,že pokud spolu zůstanete už napořád,tak prostě jednou budeš sama.
a pak ještě v tom,jestli už není pohodlný a nemá radši klídek domova,než aktivity,které asi baví tebe přiměřeně k věku.

Můj přítel je o 10starší, děti atd..chce také až za pár let,takže v tom se shodneme a chováním si také sedíme, má rád mé (daleko mladší) kamarády-většinou studenty a rozumí si s nimi stejně jako já s jeho kamarády...

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky holky, máte pravdu, budu ho pomalu oťukávat a pak se uvidí Ještě jsem zapomněla napsat jednu důležitou věc, pár lidí mi říkalo, že prý by mohl být problém kdybychom chtěli mít děti, protože přece jen v 54 letech je člověk na novopečeného tatínka asi už přece jen starší, ale to my stejně nechceme. Přítel už má dospělého syna z prvního manželství a já jsem po dětech nikdy netoužila a nechci je ani do budoucna.

arrow
profile_image
Kattia
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji columbina: musíš počítat s tím,že pokud spolu zůstanete už napořád,tak prostě jednou budeš sama.

Tohle taky není pravidlo, někdo umře v 60, někdo v 90. Ale máš pravdu, že je třeba počítat i s touhle variantou

Já bych v rozdílu 20 let neviděla problém. Tátův známý (cca 55 let) si vzal holku, které je tuším 24. Mají spolu roční dítě a jsou spokojený. Jeho syn má dítě, které je starší než tohle jejich. A nebo takovej Goťák Ale zas ne každý si troufne mít v tomhle věku dítě.

arrow
profile_image
Kattia
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

lizalka
Tak v tomhle případě bych věk vůbec neřešila.

Já ve věku problém v tomhle případě nevidím. Já jsem jen proti vztahům, kdy on si vezme o dvacet let mladší a mají spolu dítě. Když vezmu třeba toho Gotta, tak mi od něj přijde nezodpovědné pořizovat si v tomhle věku děti, vždyť jednou tu nechá jak manželku, tak děti, navíc děti přijdou o otce pravděpodobně ve věku, kdy to bude hodně bolet...Ano, pokud to nevadí ani jednomu, ať si dělají, co chtějí, můj názor je takový, já tomu nefandím a já bych si s 50-60letým chlapem, natož starším, dítě rozhodně nepořizovala. Ale lizalka řekla, že po dětech netouží ani jeden, tak proč to nezkusit? Hodně štěstíčka

arrow
profile_image
Jersika
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji matadi: hezký je na toto téma film s Novým - Muži nestárnou - začal u babičky a skončil u vnučky

Ve filmu nehrál Nový ale Jan Pivec. Oldřich Nový hrál tuto roli jen v divadle. To jen na okraj.

lizalka
Jinak moje sestra žije s mužem o 17 starší, jsou spolu už 11 let a je to jeden z nejpevnějších a nejšťastnějších vztahů v mém okolí. Takže já bych se toho nebála . Ale po měsíci chození je brzo myslet na to, jaké to bude za deset let, spíš bych si užívala kouzlo okamžiku .

arrow
Neprodává v Bazaru

A ještě něco, když o tom tak přemýšlím, tak já znám spíše páry, kde to mají obráceně, kde žena je starší než muž a klape jim to, tak proč by nemělo nám , že?

lizalka
Za mě jednoznačně ano! Jdi do toho, když nic jiného aspoň pak nebudeš litovat, že jsi to nezkusila. Já mám partnera o 28 let staršího a nikdy mi nebylo líp.
A co se dětí týká, ono když si pořídíš mimčo s o dost starším mužem, může se to někomu zdát nezodpovědné, vůči těm dětem, ale co když si pořídíš miminko s chlapem který pak začne chlastat, nebo co já vím a o rodinu se taky nepostará?
A držím palce ať Ti to vyjde!

arrow
profile_image
Black Angel
od 30. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

lizalka
Podobné otázky jsem si kladla před 3 lety,kdy jsem se seznámila s mužem o 18 let starším . . .Vždy jsem měla starší partnery,ale jen tak o 10 let.Velmi jsme si rozuměli a fyzicky jsme se velmi přitahovali . . .Naše první setkání bylo jako výbuch sopky,jiskry a plameny sálaly z obou . . .Jak šel čas,tak jsme spolu trávili stále více času,až jsme spolu začali bydlet . . .byl velmi pozorný,galantní,něžný . . .prostě princ na bílém koni a já se vznášela na obláčku štěstí.Až dnes si uvědomuji kam jsem se dostala a nevím jak z toho ven . . .První přání které vznesl bylo,abych omezila setkání s přáteli,že přece nikoho jiného nepotřebuji,že mám jeho.Je pravda,že jsme si mohli povídat celou noc a pořád bylo o čem a já ani neměla potřebu se setkávat s někým jiným.Přestala jsem reagovat na pozvání kamarádek,na smsky svých známých,protože když pípla smska,tak jsem viděla,že to nese nelibě a to jsem nechtěla.V té době jsme bydleli v mém pronajatém bytě a když jednoho dne přišel s tím,že koupí pro nás byt,tak jsem byla šťastná jak blecha.Pak přišel s přáním abych si našla normální práci,v té době jsem se věnovala živnosti,která byla sice náročná časově,ale finančně dobrá.Prý by si přál přijít domů a najít tam svoji ženu,jak se na něj těší,aby jsme společně pojedli atd.Pozastavila jsem živnost,našla práci . . .Chodila jsem do práce,domů,vařila,uklízela a dělala vše aby když přijde domů,měl pohodu a vítala ho usměvavá,upravená žena.Pak přišel s tím,že by chtěl,abych byla doma,že má na to,aby se o svoji ženu postaral.Dobře,zůstala jsem doma.A kde je náš vztah dnes?? Jsem psychicky,fyzicky a finančně na dně.Bydlím v bytě který je pro mne jako zlatá klec,většinu času jsem sama,kontroluje moje maily,mobil,o všechno co si chci koupit ho musím poprosit,když jedu nakoupit,tak mu to musím říct,protože kdyby mne nenašel doma,tak bude kravál.V poslední době to došlo tak daleko,že abych už nechodila vůbec ven,tak začal nakupovat on . . . .Když jsem se s ním o tom pokoušela promluvit,tak na mě hleděl jak kdybych spadla z višně . . .Prý co by za to druhá dala kdyby mohla být doma,že mám vše o co si řeknu,že nechce,abych byla unavená a tahala se s taškama . . .Tak nevím jestli jsem opravdu tak nevděčná a nebo je to skrytý psychický teror . . .Možná mne opravdu miluje a má jen strach,že mne ztratí a tak se mne snaží izolovat od okolí . . .Ani ve snu by mne před těmi třemi roky napadlo,že to dospěje do takového stádia. . . .

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Black Angel
to je ale problém, který sis vyrobila sama a nemá nic společného s věkem toho muže

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Black Angel

to samé dělal můj bývalý, ten byl jen o 10 let starší - dokonce mi izoloval i od rodiny

byla jsem s ním 12 let, změna u něho nastala tak po 9-ti letech, ještě teď se ho nemůžu zbavit, jen to, že jsem začala pracovat, co mi to stálo práce,
1. práce a pravidelný příjem
2. najití nového bydlení
3. nalezení nebo znovuopětovné navázání bývalých vztahů - kamarádek, kamarádů, jenže to je to nejhorší, protože už je každý jinde a nemáme si o čem moc povídat, takže hledání přátel nových

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené