arrow
profile_image
Aime mojeid
od 9. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Black Angel
Každá máme hranice někde jinde. Pro mě je už chování tvého přítele zásahem do osobní svobody. Já bych to nesnesla. že se změní je naivní. Buď se s tím smíříš a rezignuješ na svůj osobní život nebo pryč od něj..

arrow
profile_image
Aime mojeid
od 9. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

My máme s manželem od sebe přesně deset let a pro mě je to tak na hranici. Ale chápu, že to může mít někdo jinak. Pokud je žena smířená se stárnutím partnera s s tím spojených starostí, tak proti gustu. Mě je 30 a osobně si nedovedu představit mít doma šedesátníka, ve čtyřiceti sedmdesátníka už vůbec ne.

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Aime

Můj muž je starší o 11 let, také mě vždy přitahovali starší chlapy. Stejně starého partnera jsem neměla nikdy.

Ale tohle vidím jako Aime - zatím to není problém, ale časem začně... Je to přirozené a normální. Podívejte se na vztahy, kde takový vělký věkový rozdíl je ( 3O let ). Když muž zestárne do dědkovských let a žena teprve ani ne do středních. Pak jí logicky přestává stačit. Sexem počínaje, dechem konče... A dopadá to buď tak, že žena odejde za jiným ( mladším ) a nebo si paralerně najde milence. Manža o tom ví, již mu to nedělá problém, neb samotného ho tato stránka již nezajímá a žena se o něj dál stará, protože většina slušnejch ženskejch, ho přece v tomto věku neopustí.

Nemyslím si, že je to špatně - jen ty problémy ve valné většině připadů, prostě přijdou.. Nikoliv nyní, ale později...

Ale i tak, Vám děvčata přeji hodně štěstí a spokojenosti. Nic proti tomu nemám...Každého volba a život..Nikdo ho za nás žít nebude a jaké si to uděláme, takové to máme...

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

partner je asi o 14 let a vyhovuje mi jeho rozvaha, klid, pochopení, serioznost - ano, rozmazluje si mě, pečuje o mě, hýčká si mě, jinak už to budou skoro dva roky

zkusila jsem jednoho o 8 let mladšího - připadal mi jako balvan u nohy - jsem zařizovala, vyřizovala, starala se - nebavilo mi to - stačilo mi s ním dva - tři měsíce

podotýkám, vztahy nejsou jen o věku fyzickém, ale o tom duševním

arrow
profile_image
Beatricie
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sice nemám partnera o 20 let staršího ale jenom o 8 let staršího, budu s ním 9 let. Jako každý vztah příjde do stereotypu. Když mi bylo 16 a mu bylo 24 let. To byly nádherné časy. Mladý, hezký mužskej. Ale i když je mu něco teď přes 30 let. Tak je vidět jak mi rychle stárne. Nedovedu si představit, že by mému partnerovi bylo něco přes 45 let.
Co se týče mně, já se už cítím na důchod, a to jsme jenom o 8 let. Nemám si co říct z lidma co jsou stejně staří jako já. Proto si píšu už z holkama co jím je přes 30 let. Jakoby mi vzal mládí. Takže za mně holky pryč od chlapů kteří jsou od vás starší více než 10 let. V budoucnu toho budete litovat tak či tak. Prostě ty názory jsou uplně někde jinde. Kdybychom žili každý na jiné planetě.

Láska je láska, ale život je život. Toto je můj názor.

arrow
profile_image
IvetaB91
od 3. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Asi budu vypadat jak blb. Ale mě by zajímalo, zda se ten věk, časem neukáže v ložnici?
Přece jenom, žena v 40ti letech( což je moje maminka), je pořád při chuti.
Naopak muž, kterému je 60 let?( Jako, proč ne, třeba je to drak, jak ve 20ti ).
Ale jen by mě zajímalo, zda i ten starší muž, dokáže tu ženu přitahovat po fyzické stránce?
Já teda, když se koukám na průměrný chlapy, když třeba jedu v metru. Tak kolikrát ten věk ani nemůžu odhadnout, a je to děs

arrow
profile_image
IONEL
od 1. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám přítele o hodně let staršího, je to sice tajný vztah a rodiče o něm nemají tušení. Ale už se tajně scházíme rok a půl a nic lepšího jsem ve svém životě zatím nezažila. Nač řešit věk, když jsi s ním spokojená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené