arrow
profile_image
Gladysska
od 28. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na izabel2011:
Nám chyběla 4 měsíce profesorka na češtinu a na několik měsíců nám vypadla i angličtina. Měli jsme náhradní hodiny, ale ty byly úplně mimo, nakonec se to ale nějak zvládlo Nicméně psaní slohovek je moje parketa, takže snad bych to zvládla i bez těch nácviků ve škole.

arrow
profile_image
maggie6
od 26. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Januel: no tam se nic nepřepisuje

To záleží na každém jak si to udělá ne? Nebo na to nebude prostor? Já to zrovna potřebuju přepsat, protože jinak bych tam měla všude hrozných škrtanců

No jako záleží na tobě, ale myslím, že je to zbytečné zdržování, záznamový arch je delší i z důvodu, že když budeš škrtat, tak aby ti nechyběly řádky..třeba to nestihneš celé přepsat a to co budeš mít nanečisto se opravdu nepočítá, ale samozřejmě každého věc

A jsou i témata bez výchozího textu? Já jsem nikdy žádný neviděla.

arrow
profile_image
izabel2011
od 8. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Luciaska92:
Jsou jsou

arrow
profile_image
neonka
od 11. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji izabel2011: abychom si zkusili slohovku nanečisto, jenže ona pořád: To je ještě čas

my neopakovali na žádnym předmětu mimo matiky..když jsme profesory slušně poprosili, jestli to s námi můžou projít, tak nám řekli, že od toho tam nejsou..takže jsme měli smůlu..

arrow
profile_image
neonka
od 11. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jinak myslim si, že dnešní maturita je určitě lehčí než dřív. ale to neznamená, že to lidi musí obracet proti studentům..vsadim se, že všichni kdo maji ted řeči jak jsou studenti blbý atd, tak sami před svojí zkouškou (jestli vůbec dělali) panikařili dvakrát víc a ted dělaj ramena, jenže to už zpětně nikdo nepřizná, hlavně aby vypadal jako king ....a k tématu slohovek, já většinou slohovku napíšu tak za 20 min a prej je mám ze třídy nejlepší, jenže se bojim, že když to udělam zejtra, tak budu akorát za blbce co odejde po půl hodině a nejlíp to pak ještě neudělá

arrow
profile_image
RockAngel
od 28. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
nemám sice dotaz k vypravování, ale k motivačnímu dopisu, ale nechci kvůli tomu zakládat nové téma.
Chci se zeptat, když si vyberu motivační dopis, tak to bude vypadat nějak takhle?
Dobrý den,
na internetových stránkách mě zaujal Váš inzerát........................................... .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .........................
S pozdravem
Podpis

Vím, je to trošku hloupá otázka, ale nerada bych zejtra zmatkovala

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, jaké se Vám to zdálo? Vybrala jsem si úvahu, protože to je v podstatě sázka na jistotu a držela jsem se hodně při zemi, vyvárovávala jsem se různých obratů, které používám běžně, prostě jsem to psala co nejjednodušejí, abych splnila co nejvíce kritérií a nezapletla se do toho. Psala jsem 20 minut a pak raději opustila učebnu, protože by mě lákalo to opravovat a škrtat. Tak jsem zvědavá jak mi to vyhodnotí, je blbé, že musíme čekat do 15.5.

Reaguji na kayuschka:
Ahojky, také jsem dneska psala písemky a také jsem si vybrala úvahu, jak říkáš, že to sázka na jistotu (doufám, nechci to zakřiknout) hrozně jsem se toho bála, hlavně toho, že to nestihnu, tak jsem mastila hned od začátku a skončila jsem asi snad 20 minut před odevzdáváním a také jsem raději hned vypadla, abych to nepřepisovala no snad jsme to nějak daly. A jak ti připadal ten didaktický test?

méně než
10 příspěvků

Chtěla bych se zeptat jestli vypravování musí obsahovat přímou řeč? Ví to někdo? Na jednom servru, je že ano, na druhém, že nemusí, tak já nevím....Jak to je?

Cituji lucie.19: vypravování musí obsahovat přímou řeč

My jsme se učili ve škole, že by přímou řeč obsahovat mělo, no..

Tak já psala vypravování a přišlo mi to v pohodě Ale ten test byl docela těžký, co myslíte? Neví někdo jestli to nezveřejní na netu ? Nemáte někdo výsledky?

Cituji TerikT: Ale ten test byl docela těžký, co myslíte? Neví někdo jestli to nezveřejní na netu ? Nemáte někdo výsledky?

Mně přišel vcelku těžký, ale lidi od nás ze třídy (někteří) naopak říkali, že to bylo lehký, tak já nevím
Jinak teda nevím, ale myslím si, že to bude na netu až tak za měsíc...nebo nevím jak to bylo minulý rok

méně než
10 příspěvků

Reaguji na TerikT: A měla jsi tam přímou řeč?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené