arrow
profile_image
LenkaEla
od 10. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

storno zájezdu

arrow
profile_image
LenkaEla
od 10. 8. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

POZOR babičky a dědečkové, kteří chcete cestovat se svými vnoučaty s CK Blue-Style k moři. Upozorňuji na nestandartní pojištění storna od EVR.
Letos v červenci jsme měli s vnoučaty odletět do Tuniska. Vnučka si bohužel 7 dní před odletem zlomila nohu a zájezd jsme byli nuceni stornovat. Měli jsme zaplacené pojištění storna zájezdu, kde je v podmínkách uvedeno, že v případě storna je účtován poplatek 10-20% ceny. Odeslali jsme storno na CK Blue-Style a oznámili škodu EVR pojišťovně spolu se zprávou lékaře.
Závěr EVR byl takový, že storno zájezdu se nevztahuje na prarodiče a vrátili nám směšnou částku s vysvětlením, že součástí pojistných podmínek je vysvětlení pojmů : rodinný příslušník (nejbližší příbuzný) -vztahuje se to pouze na rodiče. Běžně jsou pojištěny osoby, uvedené v cestovní smlouvě. Tuto skutečnost nám nikdo z CK neoznámil ani při sjednávání smlouvy s pojištěním, ani při podání storna zájezdu. EVR považuje vyřešení pojistné události za korektní a CK Blue Style jedná velice stroze, žádný, ani minimální náznak vstřícnosti. (podotýkám, že CK si ponechala storno poplatek 80% ve výši 45.728 Kč a jsem přesvědčena, že zájezd byl obratem prodán).
Pokud chce někdo reagovat, prosím o dobré rady a nápady.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené