Ahoj Rok bydlím s přítelem, jsem vlastně pořád sama doma, nemám skoro žádné kamarády, takže nikam nechodím, přítel pracuje teď pořád, volno má málokdy. Nevadilo by mi kdyby třeba končil v 8 hodin večer, ale on končí o půlnoci a domů chodí ve 2 hodiny. Takže jsem vlastně od rána do rána sama. No a problém je že se doma sama bojím, nevím ani čeho, říkám si co když mě někdo přijde vykrást, nemáme ani žádný pořádný zámek, bydlíme teda v paneláku ale já mám prostě stejně strach. Budu nastupovat do nové práce kde budu chodit už třeba na 4 hodiny ráno, ale já sama doma neusnu, vždycky čekám na přítele až do 2 do rána někdy i dýl. Tak to bude docela problém a já vůbec nevím co s tím.. Máte to nějaká taky tak nebo jsem divná?

arrow
Neprodává v Bazaru

6

Mám ten stejnej problém. Vlastně odjakživa. Je jedno, jestli jsem byla u našich v domě, s ex v bytě v cihle nebo teď v paneláku. Je mi 28, mám dítě a když jde přítel někam ven, taky nemůžu usnout a mám úplně nervy. Fakt mám nepříjemnej pocit v žaludku, takovej jakoby stres. Vůbec nevím, čeho se bojím. Vedle v bytě bydlí přítelovo babička, cca 150m od nás mí rodiče, ale stejně se bojím. Nadávám si někdy, že se chovám jako malé dítě a že můj strach je iracionální, přesto se tíživýho pocitu nedokážu zbavit a ani ho neumím pořádně popsat. Nevím, jak poradit, jen jsem chtěla napsat, ať víš, že v tom nejsi sama.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je zvláštní, já to mám opačně, doma jsem ráda sama. Tyhel stavy, o kterých mluvíš, jsem měla jako dítě, kdy moje bujná fantazie vymýšlela všelijaké scénáře, duchy, mimozemšťany a tak Ale v dospělosti to zmizelo samo, a jsem ráda doma sama.

Ale třeba tchýně to má dodnes, a pokud má být doma sama přes noc, tak si radši povolá mého přítele. A jsme obě spokojené

arrow
profile_image
MrsMishelina
od 27. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Silvi , nevím teda, kolik ti je let , ale mně je 22 a ten pocit moc dobře znám. Je pravda, že přítel chodí málokdy na noc pryč..ale když už někam jde, tak mám docela problém se spánkem...jednak mi trvá dlouho než usnu (normálně zavřu oči a spím hned) a pořád se tak budím a každý zvuk v bytě mě znervozňuje ....Vím, že v bytě nikdo a nic není...ale prostě není mi to příjemné být sama doma...a stejné problémy mám i s tmou, takže chození do práce v zimě je to pro mě docela utrpení!

arrow
profile_image
Blanny
od 15. 11. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je dost nepříjemný, můj přítel není jen občas doma, ale i tak to nemám ráda když tam jsem sama:/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené