arrow
profile_image
ver11
od 19. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, dlouho jsem přemýšlela jestli to sem napsat nebo ne, ale sebrala jsem odvahu a jdu na to je mi 19 let a asi poslední rok se točím v kolotoči hubnutí, přibírání, hubnutí..před rokem a půl sem vážila 60 kilo(měřím 165cm), rozhodla sem se s tím něco dělat, cvičila a jedla zdravě a zhubla na 55. Potom se mi to pořád zdálo hodně, protože mám genetické předpoklady k tomu že mám hubený pas ale docela veká stehna, lýtka a zadek. Tak sem vždy nějak zhubla na 53, pak to nabrala zpátky a pořád dokola..o prázdninách sem držela 2 týdny detox podle antonie mačingové a z cca 54 zhubla na 51. Detox je jen o zelenině a ovoci,sýru,oříškách a jogurtu a od té doby sem měla strach že kdybych jedla něco jiného tak přiberu.Takže sem jedla jen takhle a cca jednou za měsíc se přejedla sladkým. Ale váha se pořád držela. Ale ted sem začala přibírat ikdyž jím pořád stejně..chci začíst jíst normálně,už mě to nebaví a bere mi to síly..ale mám strach abych nějak extra nepřibrala..ale zase známá mi říká že když tomu tělu doplním co mu chybí normální stravou tak zhubnu co sem přibrala, myslíte že to tak je nebo máte zkušenosti?
Prosím žádné to že jsem anorektička a tak..při mé výšce a proporcích se cítím v 51 kilech nejlíp a jsem normální a říkají to i známí, nějak vyhublá jsem vážně nebyla chtěla bych se prostě jen dostat na tu váhu normálním jídlem a ještě cvičím 2x týdně Děkuji za odpovědi_)

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zřejmě sis rozhodila metabolismus, dieta, kterou jsi držela není dobrá, prostě chybí bílkoviny a celkově všechny živiny. Ostatně, je to detox, a detox se drží krátkodobě. Nech si sestavit jídelníček od profesionála, doporučuji se juknout na Fcb a obrátit se na Michala Josefa Tótha, ten se v tomhle skvěle vyzná, má i fcb motivační stránky a před časem jim vyšla tiskem skvělá kniha o jídle, hubnutí a fitness. Chce to změnit celkově životní styl, přejít na zdravou, ale plnohodnotnou stravu a pravidelně sportovat.

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jinak kila neřeš, jde hlavně o centimetry a vizuál

arrow
profile_image
Gazela89
od 26. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji ver11: Prosím žádné to že jsem anorektička a tak..při mé výšce a proporcích se cítím v 51 kilech nejlíp a jsem normální a říkají to i známí, nějak vyhublá jsem vážně nebyla

Anorexie není až tak o tom jak vypadáš ale spíš o přehnaném řešení toho, co jíš a právě strachu z jídla, tak pozor na to Jestli se cítíš dobře při 51 kilech, fajn, taky si myslím že na tvou výšku je váha v pohodě, přečti si tento článek, zrovna dnes jsem na něj narazila a je tam právě i o strachu z jídla a o vyvážené stravě.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na hubnutí pozor. Mně je 20 a při svých 150 cm vážím nějakých 38 kg, což je hodně hodně zlé. Nikdy jsme nevážila víc než 43 kg a i to rychle spadlo na 40. Jsem hnusně hubená, v nemocnici mě měli za dietářku... dietu jsem nikdy nedržela, ale genetika je prevít a taky za to může porucha štítnice a stres. Co bych dala za pár kilo navíc. Kdyby mi někdo nabízel 10 kilo navíc, okamžitě beru. Nejím zdravě, sním všechno co mi chutná a maso prostě musí být, o zelenině bych asi umřela hlady. Nedá ti to bílkoviny a vitamíny, které potřebuješ. Hodně důležitý je třeba vitamín D, který máš v rybách, mně katastrofálně chybí, takže ho beru rozpuštěný v oleji. Chápu že se sobě třeba líbíš, ale pozor ať nehubneš ještě víc a rozhodně bys neměla hladovět, nejíst spoustu věcí jen proto že je to tučné nebo nezdravé. Je velký rozdíl v tom jíst zdravě, když tvoje tělo strádá a jíst zdravě tak, aby to pro tělo bylo přínosné. Prostě všechno zdravé není plně zdravé pro samotný organismus a jeho správné fungování. Hlavně si nezahrávej. Já loni byla na škole a intru absolutně bez jídla a měla jsem s ním velké problémy. Asi dva měsíce jsem vůbec nepocítila hlad, to nebylo jen jednou, vracelo se to, nacpala jsem do sebe třeba jeden rohlík denně násilím a to jsem věděla že je to hodně špatné, ale vždy jsem se z toho dostala sama pomocí vůle. Bohužel doteď mám problém sníst toho hodně najednou, jím malé porce vícekrát denně, podobně jako bych měla cukrovku.Nejsem z toho nadšená, ale je lepší když můžeš jíst, než když to pak tělo začne odmítat, je to hrozný pocit. Ale neomezuji se v tom co sním ani trochu, i když bych asi měla kvůli cholesterolu a tak. Tobě bych chtěla poradit, aby ses tím nezničila. Je mnohem zdravější sportovat a posilovat než držet šílené diety. Samozřejmě že nemůžeš cvičit do kolapsu a pak sníst smažák, ale nějak rozumně. Třeba jsem nikdy nepochopila takovéto "Panebože já jsem přibrala dvě kila! Musím strávit půl dne na běhacím pásu..." Osobně se mi třeba vůbec nelíbí vychrtlé holky, pár kilo navíc je pořád mnohem lepší, než když chrastí kosti a věř, že kluci jsou na tom stejně. Hlavně líbit se sama sobě. Ale všeho s mírou

Zkusila bych pomalu zařazovat zdravé potraviny - hlavně bílkoviny a ze sacharidů po trochách brambory, rýži, quinou. Postupně přidávej přílohy, pokud je doteď nejedla. Moje zkušenost - když jsem přibírala pomalu i z pohledu na rohlík, musela jsem postupně navýšit příjem. Ale opravdu postupně, každý týden třeba o dvě lžičky. Nevaž se, spíš se změř. Váha má tendence kolísat, což tě může vyděsit. Jo a doporučuji si přes nějaké kalorické tabulky napočítat živiny. Někdy se ti může zdát, že je vše v pořádku. V tabulce pak vidíš černé na bílém, že přijímáš třeba zoufale málo bílkovin nebo moc tuků, než sis myslela.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná by to chtělo se s někým poradit, aby ti doporučil co jíst, stanovil optimální jídelníček právě pro tebe. Každému sedí něco jiného a nejsem si jistá, že sama víš co ti sedí, bude dávat dost energie a současně nebude zvyšovat váhu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Na netu je spousta článků o vyvážené stravě a poměru všech živin. Chce si to prostě sednout a googlit. Taky je spousta super literatury. Nebo jako další možnost je nechat i udělat jídelák na míru, Stresem člověk přibírá nebo se mu zastaví proces hubnutí. Jinak váha se mi zdá úplně ok vzhledem k tvojí vejšce, Důležitý je taky se nějak hejbat. Pokud nejsi spokojená s postavou, většinou za to beztak může sem tam nějaký špíček a nebo povolený svaly. Takže osobně doporučuju fitko, kde se rodí hezký těla

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale asi bych nedoporučovala to přehánět. Jako že by byl "průšvih," kdybys snědla o dvě kalorie víc než jsi měla v plánu, z toho se často stává posedlost

arrow
profile_image
MisuleP
od 6. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, klidně napiš a podíváme se na to. Potřebuješ pomoc odborníka, abys nespadla do anorexie, nebo si nepřivodila jiné zdravotní problémy.

info@m-fit.cz
M-FIT.CZ

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené