arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Potřebovala bych ostříhat konečky vlasů,ale vůbec se mi nechce ke kadeřnici-víme,chci 1cm dolů jde 10navíc,teď bydlím v Praze a to by bylo minimálně 500 za konečky...tak mě popadla myšlenka ostříhat si konečky sama....děláte to tak někdo?

arrow
profile_image
terezkaaaa
od 7. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já chodím už pár let ke stejný kadeřnici, takže vždycky ostříhá jenom to co je třeba 1-1,5cm. Sama bych do toho nešla, za to mi to nestojí abych si to spackala.

Já bych se toho taky bála - že udělám zuby, a nakonec budu muset stejně ke kadeřnici ,aby mi to spravila, takže by mohlo jít dolů i víc jak těch 5-10 cm... Já bych se fakt bála. Naštěstí mám skvělou kadeřnici, která mi bere opravdu 1 - 2 cm. Díky ní mi vlasy za 3/4 roku hoodně narostly. Předtím jsem chodila k jiné, který mi brala i těch 5 cm a to vlasy téměř nedorůstaly...

Cituji terezkaaaa: takže vždycky ostříhá jenom to co je třeba 1-1,5cm. Sama bych do toho nešla, za to mi to nestojí abych si to spackala.

Pokud nemáš nějaký šíleně složitý střih či hodně sestříhané vlasy, tak co chceš na jednom centimetru zpackat?

arrow
profile_image
angeeel mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A co třeba, kdyby ti to zastříhla kámoška?

arrow
profile_image
Elaine1
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě je třeba stříhá přítel, je vyučenej kadeřník jinak bych taky spíš "zaměstnala" kamarádku na tvém místě, já bych do toho sama nešla.

arrow
profile_image
purple
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mne sa tiež nechce chodiť ku kaderníčke kvôli 1 cm, tak väčšinou poprosím maminu a mám to za 4 min hotové.

arrow
profile_image
Polárka
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám vlnité vlasy, takže si je stříhám sama, žádné zuby by na nich stejně nebyly vidět, ale souhlas s tím, že není co spackat ustřihnutím 1 cm.

Cituji mishka999: Pokud nemáš nějaký šíleně složitý střih či hodně sestříhané vlasy, tak co chceš na jednom centimetru zpackat?

To nějak nechápu, jak to člověk ostříhá vzadu? To si nějak neumím představit, ale třeba jsem jen nemehlo.

Ale mamka mě občas stříhala, to je v pohodě....ale sama, to bych nedala.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nechápu jedno-jak si někdo může myslet,že si pěkně ostříhá konečky obyčejnýma nůžkama. yjde tě daleko dráž si koupit spec.nůžky a ostříhat se,než dojít ke kadeřnici a nechat si to ostříhat,všude se píše,jak když si zastřihneš konečky normálními nůžkami,konečky nejsou ostře zastřižené a je jen otázkou času,kdy se začnou šíleně třepit,tak to prostě je. Takže mě osobně přijde lepší se přemoct a zajít si ke kadeřnici.

Reaguji na Patty:
Já si vlasy házím dopředu a nestříhám dorovna. Jinak samozřejmě mamka nebo šikovná kamarádka, pokud to někdo nezvládne sám.

Cituji kayuschka: yjde tě daleko dráž si koupit spec.nůžky a ostříhat se

Mám kadeřnické nůžky, je to otázka dvou stovek a můžu si zastřihávat konečky, pravidelně zkracovat a tvarovat ofinu, stříhám si vlasy i vzadu na vršku hlavy pro objem. To by mě fakt levněji nevyšlo. A hlavně - vždy to mám ostříhané tak jak chci já, ne kadeřnice

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mishka999: A hlavně - vždy to mám ostříhané tak jak chci já, ne kadeřnice

naprosto souhlasím. Nevím proč ale zdá se mi že kadeřnice prostě mají potřebu z dlouhých vlasů udělat krátké! Vím že mě teď asi ukamenujete, ale já si afinku tvaruji a zkracuji pomocí žiletky a to samé i u konečků. Pokud půjdeš ke kadeřnici věř že ti to pouze o jeden cm určitě nezkrátí

Tak já se stříhám celkově sama, není to těžké, ale možná je to tím, že nosím kratší vlasy. Stříhám se už několik let sama, stříhám kolegy i kolegyně, česala jsem kamarádku (nevěstu) na svatbu. Když jsem chodila zhruba půl roku ke kadeřnici, pokaždé jsem tam nenchala 700,- a to bylo jen krátké stříhání, obarvení a tzv. vyfoukání, a když jsem přišla domů, umyla si vlasy a sama se vykoufala. Není to nic složitého. Sama se i barvím. Nikdo nikdy nepoznal, že nechodím ke kadeřnici.

arrow
profile_image
Kaculka
od 3. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Od té doby, co si doma zastřihuju konečky sama mám konečně tak dlouhé vlasy, jaké jsem vždycky chtěla! Když se mě okolí ptá, jak to dělám, že mám ty vlasy tak pěkný, tak odpovídám, že nechodím ke kadeřnici A kadeřnické nůžky jsem si taky koupila

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené