Ahoj, chodím už hodně let na melír a stále ho nemám tak hustý jak bych si představovala, když si chci učesta pěšinku jinde než jsem zvyklá, mám docela velké odrosty už tak 2 týdny po melíru. Kadeřnic ke kterým jsem chodila mi melír vždy dělaly po pěšinkách. Proto mě teď napadlo se zeptat zda se dají melíry dělat i v řadách od čela a ne jen po pěšinkách, pak by ten melír možná šel udělat víc hustý. Máte s tím nějakou zkušenost? Děkuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Aano, kadeřník mi melír vždy dělá od čela

Ahoj děkuju, koukám ti do galerky a to jsou přesně ty melíry, které bych si přála! A prosímtě melíruje ti je od čela v celých řadách jako třeba od ucha k uchu nebo melíruje vršek hlavy a pak strany. Abych přesně věděla jak to příště popsat.

A vím že mimo téma ale koukám, že používáš Z.ONE, ty jejich ampulky jsou super!

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Smitke: jj z.one cencept mám ráda, vyzkoušej šlehačku a mají super lak na vlasy, i šampony No, nevím jak to popsat, snad to bude srozumitelné: směrem od čela mi dělá melír jen jakoby od půlky čela a zbytek vlasů normálně po pěšinkách, vždy si rozdělí vlasy na 4 části a jen teda tu jednu čast mi dělá od čela směrem nahoru. Je to pochopitelné? Jednou jsem musela k jiné kadeřnici a ta mi melír udělala právě po pěšinkách a jeste k tomu tlustší:-/

arrow
Neprodává v Bazaru

našla jsem i fotku

Děkuju super popis i s obrázky . Nejsi náhodou z Prahy? že bych si vzala kontakt na šikovného kadeřníka, máš fakt super vlasy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Smitke: Není zač. Nejsem tak neporadím, snad ti pomuzou aspon ty fotky a budes spokojená .)

arrow
Neprodává v Bazaru

No mě dřív kadeřnice dělala melír tak, že tu pěšinku jakoby udělala ještě cik cak, takže odrosty pak nebyly tak znatelný a měla jsem melír taky hustější. Pak jsem totiž kadeřnici změnila, ta mi ten melír dělá jako celou linii vlasů a ty odrosty jsou teda šílený už po pár týdech. Snad chápeš jak to myslím.. tak jestli to u tebe taky neude tím?

arrow
profile_image
DiOOne
od 8. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když jsem měla hustý melír, nedělala mi ho kadeřnice nikdy na pěšinku, ale právě od čela dozadu

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Smitke: Ahoj, chodím už hodně let na melír a stále ho nemám tak hustý jak bych si představovala, když si chci učesta pěšinku jinde než jsem zvyklá, mám docela velké odrosty už tak 2 týdny po melíru. Kadeřnic ke kterým jsem chodila mi melír vždy dělaly po pěšinkách. Proto mě teď napadlo se zeptat zda se dají melíry dělat i v řadách od čela a ne jen po pěšinkách, pak by ten melír možná šel udělat víc hustý. Máte s tím nějakou zkušenost? Děkuji.

Jasně!
Už asi 3 roky si nechávám dělat hodně hustý blond melír, to znamená, že mi nevytahuje jednotlivé pramínky, ale celé řady.
Ale abych nebyla úúúplně blond (i když v délkách už stejně jsem!) , tak mi vytáhne jednu řadu, celou ji natře, z další řady pak vytáhne pár pramínků, natře je, pak vytáhne zase celou řadu a natře ji celou a pořád tak dokola. Chápeš?
Mně to takhle vyhovuje. Kvůli odrostům. A netrvá jí to dlouho, asi za půl až tři čtvrtě hodinky je to natřené.
A výsledek - viz fotky ...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na rosa.blanca: Promiň, ale teda tvůj mělír se mi opravdu nelíbí. To slečna nahoře ho má krásnej.

arrow
profile_image
v.anilka
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Smitke: Mě teda dělá melír kámoška kadeřnice, nevím, přesně jak, nejdřív vzadu, pak po bokách a pak nahoře.... nevidím se v zrcadle, protože mi ho dělává doma. Jsme z Moravy a ona teď pracuje v Praze na Novým Smíchově. O víkendu můžu zkusit přidat fotku, myslím si, že ho mám dost hustej... a na dodělání chodím každejch 6 týdnu a to mi docela rychle rostou vlasy.

arrow
profile_image
rosa.blanca
od 15. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pavla22:
V pohodě. Každý má jiný vkus, každému se líbí něco jiného.

Sama dělám melír pěšinkováním, přijde mi to lepší a důkladnější. Některé kadeřnice jsou líné a pořádně si s tím nevyhrajou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené