arrow
profile_image
Jituss
od 13. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
moje pleť celkově za moc nestojí, ale toto by mě zajímalo co to vlastně je. Už asi 8 měsíců se mi drží na obou tvářích - na jedné jedno, na druhé dvě, suchá kolečka (místa s loupající se kůží). Jelikož jsem to měla na konci léta, na podzim, v zimě, a teď v teple pořád, tak si nemyslím, že je to zimou nebo teplem.
Už nějaký čas se detoxikuju vnitřně, používám přírodní kosmetiku, která hydratuje, v zimě jsem dávala výživnější přípravky......a pořád se to tam drží jak přibité. Taky jsem zkoušela nepoužívat nic - to se to akorát začalo loupat a lehounce svědit, jinak to nesvědí ani nic. Když se odlíčím, je to lehce červené. Jakmile je na tom make up, mám na tvařích fleky, které svítí do dálky.
No, zajímavé je, že mi to vždy na půl dne zmizí, a pak to tam zase je. Nebo je to vidět jen večer, nebo jen ráno, no prostě Pak jsou samozřejmě dny, kdy je to vidět pořád. Nechce se mi vůbec na kožní, protože tam mi nikdy s pletí moc nepomohli...neměla jste některá něco podobného ? co to je ? Děkuji za případné rady.

arrow
profile_image
dorota.
od 4. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

asi mám něco podobného na bradě, taky nevím co s tím =/ přestala jsem používat všechny přípravky na akné od kožní a mažu se jen zinkovou mastí a na ta extrémně suchá místa někdy indulonu... samozřejmě to nepomáhá =/

Měla jsem něco podobného kolem brady až ke rtům, nejvíce to šlo vidět když jsem si večer dala pudr. Vypadalo to jako šupinky ale nešlo s tím nic dělat. Místo jsem týden mazala EXCIPIALem LIPOLOTIO a za pár dní bylo pryč.

arrow
profile_image
Straccaa
od 18. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tsk to mám uplně to samé. jedno kolečko na čele a pak na jedné tváři druhé a taky to mám v zimě i v léte, ale místa se trochu mění, proste měsíc je to na jendom míště a pak se to třeba přesune jinam ale nikdy to nezmizí uplně. Takže asi moc neporadim

arrow
profile_image
biimba
od 8. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

doporučuju kožařku v praze - poliklinika pod marjánkou (praha 6) .... je fakt skvělá, pomohla mi snad se vším (akné, vyrážky, olupující se kůže, atd.)

arrow
profile_image
Andy_023
od 17. 2. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Už asi od 13 let mám úplně to samé. Nic mi na to nikdy nepomohlo. Jediné co dělám, že na pleť dávám bi-oil přes noc a ráno je to lepší.. ale pokud na pleť dám make-up jsou hrozně moc vidět..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené