Chtěla bych se zeptat jak moc je třeba dodržovat pravidelnost braní u této antikoncepce.
Jde mi o to, že jsem si teď s novým platíčkem změnila čas braní a nějak na to furt zapomínám.
Začla jsem ve středu v 7.00, čtvrtek to samý, v pátek a sobotu jsem si vzala až v cca 9h, v neděli kolem půl deváté. Pondělí a dnes v 7.30. Do konce platíčka budu udržovat raději těch 7.30 a na 7 se zkusím vrátit až s dalším cyklem.
Ale zajímalo by mě zda jsem byla během té doby chráněná, sice jsme pro jistotu měli kondom, ale včera v noci praskl a teď docela dost stresuji.
V příbal. letáku je: "Pokud se v užití tablety opozdíte o méně než o 12 hodin, není ochrana před otěhotněním narušena. Užijte tabletu okamžitě, jakmile si chybu uvědomíte a další tabletu pak užijte v obvyklou dobu."
Takže teoreticky by to mělo být ok, ale znervózňuje mě, že se tam píše jen o jedné tabletě a já jich pozapomněla víc. Myslíte, že 2-3 rozptyl v braní HA je ok? nebo mám jít za doktorkou?
Asi to moc prožívám, ale děti opravdu v nejbližší době nechci a navíc jsem docela nervák.
Budu vděčná za jakoukoliv reakci.

Tak díky. Já si to taky myslím, jen mě trochu rozhodilo, že všude je jak se má brát HA pravidelně a já v tom mám takovej guláš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky beru Sunyu Už asi 3 roky - způsobem, že jednou v 8 hodin, 10 hodin, pak v 11 hod... jak si vzpomenu... pokud to neni zpoždění o více jak 12 hodin kolom té tvé "hodiny", vůbec bych to neřešila ... můžeš být v pohodě

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já ji taky beru už docela dlouho a dříve jsem ji brala dost nepravidelně, taky jak se mi chtělo Teď ji beru v 19:30 a to proto, že začínají zprávy a já si to lépe pamatuju Ale i tak kolikrát zapomenu...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené