arrow
profile_image
kendraXCX
od 16. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den všem,
Už delší dobu mám problém se začervenáním pleti. Začalo to asi před půl rokem takovými drobnými červenými flíčky kolem úst, které vylezla jen když jsem se usmála. Momentální situace je otřesná. Jeden velký červený a šupinatý flek kolem úst (viz. Obrázek), na bradě a kolem "úsměvových vrásek". Jsem už zoufalá, pleť jsem ošetřovala lékárenskou drahou kosmetickou ale problém neustoupil. Pleť myji vodou max. 2xtýdně a dávám si ještě avokádovou masku Freeman. Bojím se že je to rosacea . Poradíte mi jaké produkty Vám na zarudlé fleky pomohly? Předem moc děkuji.

To spíš vypadá na psoriázu.
Doporučuju krém Blue Cap.
http://problematicka-plet.heureka.cz/bluecap-krem- 50-g/

arrow
profile_image
.Annette.
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nebylo by lepší dojít si na kožní?

arrow
profile_image
Beby
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Doporučuju krém Blue Cap.

POZOR! na tento krém..dle MZ obsahuje kortikoidy..moje kamarádka si tím totálně rozjela periorálku, kterou pak dávala dokupy přes rok!

zkopírováno:

Po aféře s kortikoidy v tomto krému a stažení z trhu jsem kontaktovala MZV a poprosila o vyjádření, které znělo, že v něm byly nalezeny kortikoidy. Nenechala jsem se odbýt a poprosila o upřesnění. Zpráva říkala, že byl nalezen kortikoid betamethazon, ale v množství naprosto směšném. Zpravu kopiruje pro ty, kteří si chtějí udělat vlastní vyhodnoceni:

Elektronickým podáním ze dne 24. listopadu 2014 byl odbor ochrany veřejného zdraví
požádán o informací týkající se množství kortikoidů obsažených v kosmetickém přípravku
Blue Cap.
K zaslanému dotazu sdělujeme, že byly analyzovány dvě šarže s těmito výsledky:
a) betamethason - 23,65 ng/g krému a betamethason dipropionát (40,50 ng/g krému)
b) betamethason - 10 ppm.
V současné době jsou analyzovány další šarže.

http://problematicka-plet.heureka.cz/bluecap-krem- 50-g/recenze/#section

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkusila bych přírodní krém od Argital. Měla jsem podobný problém. V lékárně mi doporučili Biodermu, ale nepomohlo to. Navíc jsem se pak začala šťourat ve složení a úplně jsem se zděsila. No, vyplácala jsem toho na sebe víc. Argital od té doby používám roky, loupání a zčervenání se mi ztratilo. Je to úžasný krém. Mám tento:

URL

Ale koukám, že má Argital i přímo krém na dermatitidu, tak bych možná zkusila ten:

URL

arrow
profile_image
kendraXCX
od 16. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Děkuji vám všem moc myslím si že jít se začervenáním na kožní (když nic nesvědí a nepálí) by bylo asi trochu zbytečné. Zkusím se zeptat na ten Argital a uvidím. Pokud to nezmizí vyrazím ke kožní. Ještě jednou děkuji

Určitě bych doporučila kožní,vypadá to na dermatidu.Já to měla taky,červemé fleky na obličeji,které nesvědily,ale byly tam.Kožní mi to přelečila s mastí jejiž název si už nepamatuji,ale byla na předpis,používala jsem jí asi jen 14 dní.To nejhorší se mi ztratilo a pak mi nasadila mast Pityol,kterou používám dodnes. Mám obličej v pořádku.Jen následnou šetrnou kosmetiku už jsem si musela najít sama.

arrow
profile_image
citeria
od 4. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když nevíš co to je, jako lajk se taky nemusíš trefit do vhodné kosmetiky, která ti nejen nemusí pomoct, ale může i ublížit. Rozhodně bych šla na kožní, koukne a ví, předepíše vhodnou mast a je po problému

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podívej se do googlu na Creme La Mer reviews. Chválí jej i na rosaceu. Na můj vysušený xicht je super.

arrow
profile_image
Drivemecrazy
od 18. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, pokud to máš okolo úst vypadá to na periorální dermatitidu ( měla jsem jí taky a spouštěč je většinou buď používání kortikoidní masti na obličej, nebo moc kosmetiky- říká se tomu taky nemoc letušek ) já byla ten první případ kortikoidní mast nejprve advantan kvůli atop ekzém) pak už jsem to o sobě věděla, tak jsem nepoužívala , ale bohužel se mi dostal do ruky taky bluecap a ten mi ji spustil periorálku na novo, takže si myslim, že určitě něco obsahuje také, takže hlavně ten ne!Jak ti někdo výše doporučoval stáhli ho i z trhu kvůli kortikoidům. Osobně mi pomohlo omývat obličej pouze převařenou vodou ( popř. Vincentka, černý čaj, nebo Jarischův roztok) voda z kohoutku to ještě více vysušovala. Dost mi pomohla pasta vitella ictamo ono se to jakoby začlo loupat a pak jsem to olupující mazala mastí Infadolan tim seš to zvláčnilo, pak už zůstalo jen zarudnutí, které zmizelo. Chce to taky se vyhýbat make upu já vim ono se to říká nezakrývat ( max aknecolor ten to nezhoršuje ) Tak ať ti to rychle zmizí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené