arrow
profile_image
hankakrejci
od 21. 5. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Poradíte mi prosím nějaké pěkné místo na svatbu i s obřadem a přespáním? S přítelem bydlíme v Praze, ale původem jsme z ostravska, kde máme celou rodinu. Chtěli by jsme proto nějaké pěkné místo poblíž Ostravy, kam by se dalo dobře dojet autem.. (kvůli babičkám a tak) Nenapadá vás něco?

arrow
profile_image
Ivka.b29
od 20. 8. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj, určitě doporučuju hotel beltine mrkni na jejich webovky https://beltinehotel.cz/ je to v beskydech v ostravici, já tam byla loni na svatbě sestřenice a dost se nám tam všem líbilo i babička která furt remcá, říkala, že to tam bylo moc pěkné zajistili obřad, hostinu i ubytování (my v pokojich, novomanželé v aparmatmánech)

arrow
Neprodává v Bazaru

6

Já jsem z Opavy, ale brali jsme se ve Stěbořicích v kostele a pak jsme měli hostinu na nádherném místě v Jakartovicích - Penzion nad stájí. Vevnitř je to menší (ale je to tam útulný - krb, salonek a posezení přímo v restauraci s barem), ale venku je zastřešený altánek (tam jsme grilovali kýtu), nádherný posezení u bazénu (tam nám svědek udělal přednášku o vínech s degustací - má totiž vinici - a to byla naprostá pecka), stáje, krásnej penzion ve dřevě, venku je taneční parket, všude kolem dokola jsou louky a fotili jsme se u jezírka s vodopádem a kouzelné kapličky s výhledem na kopce a západ slunce. Bylo to opravdu nádherný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené