arrow
profile_image
Elektra
od 5. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

My se brali letos v dubnu na Mauriciu, obřad byl na loďce v zátoce nad korálovými útesy, bylo to moc hezké.

Cituji adruška: Svatba na pláži
18.5.2009 00:13:19
Krásné posezeníčko.
romantikaromantika

Tohle jsme zažili na Srí Lance. Anglický pár, dáma měla jednoduché madeirové šaty na ramínka, jeden bílý květ v ruce, jeden za ouškem, gentleman bílý oblek s bílou rozhalenkou, sandálky (pláž je rozpálená, nedá se chodit bosky). Začínalo se poměrně brzo odpoledne, protože v těch tropech se brzo stmívá, tak aby měli nějaké fotky.
V zahradě hotelu byla tabule pro hosty, novomanželé měli takovýto stoleček na břehu moře.
Obřad začínal tím, že průvod domorodců v maskách předvedl domorodý obřad na pláži, pak probíhal slib, který byl pronášen v tradiční řeči s anglickým tlumočníkem. Pak si novomanželé u stolečku připili, naložili je na tu krásnou, tradiční plachetnici s batikovanou plachtou a vyvezli kus na moře. To vše za tradičního zpěvu a tance, s dlouhými přestávkami na pózování fotografům.
To vše v téměř 100% vlhkosti, 45°C a sluncem téměř v nadhlavníku. Bez pití, bez osvěžení. V obklopení něměckých turistů v plavkách, přes které jim přetékaly chlupaté pupky, s řvoucími dětmi na rukou, kteří si je bezostyšně fotili, kometovali a nalévali se laciným pivem.
Lady to snášela statečně, ale na gentlemanovi bylo vidět asi po půl hodině, že by nejraději utekl. Snažil se, ale byl rudý, tekl mu pot z čela, otíral si ho rukávem a vypadal, že se mu každou chvíli podlomí kolena. Při manželském slibu ho manželka podpírala. Lady, nordická blondýnečka s bledou pletí, nevypadala o nic lépe. Byla rudá, zpocená a celá oteklá. Oba se snažili usmívat, ale jakmile jejich fotograf přestal, zmrzly jim i úsměvy.
Když mávali příbuzným z lodi na břeh, ženich už se ani nesnažil usmívat. Když po hodině a půl ten nádherný, exotický obřad skončil, bylo vidět, že jsou š´tastni. Ale ne z uzavření manželství...
Večer měli v zahradě slavnost asi v 10 lidech, zase jim tam okouněli zpocení turisti a ženich se objevil asi na 10 minut. Po zbytek dovolené se objevoval jen sporadicky,měl totiž do krve spálený obličej.
Takže za mne: nikdy! Krásnou svatební cestu ano, ale bez formalit a opičáren.

arrow
profile_image
jerrynka
od 4. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tinkknit
To je blbý, takhle bych to taky nechtěla.My to měli bez čumilů a bez ukřičenejch dětí, nikdo neokouněl, bylo to v klidu a nádherný. Večeři jsme měli přímo na pláži, kolem stolu svíčky, šum moře a jem my dva. Prostě super.

arrow
profile_image
Maika
od 14. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tinkknit
Souhlasím s tebou.
Syn byl pozvaný na svatbu na pláži na Floridě. A to co vypadá hezky ve filmu, nebylo prý v reálu až tak příjemné - vedro, písek v botách, zvědavci ... Ale fotky jsou moc pěkné

Cituji Maika: vedro, písek v botách, zvědavci

Přesně tak, co jsme zažili, tak vždycky se najdou turisti, kteří přihlížejí. A mít na svatebních fotkách obtloustlé turistky v bikinách, každá v ruce termosku s pitím, zrovna není můj sen ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené