1. . .4567
arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chudý výběr pořadů v TV mě "donutil" mít zapnutý film o těch dvou a musím říct, že nic tak strašného jsem už dlouho neviděla!

Reaguji na El Samah: Musím s tebou souhlasit..V poledne jsem celou svatbu sledovala, úplně mě nadchla a oslovila ta noblesa a "šarm", jakou celá ta ceremonie měla.. Ale ten film..?! Laciný, kýčovitý, bez špetky duchaplnosti. Úplně to pro mě "shodilo" dojmy z poledního "reálu". Chápu ale, že to byl spíše marketingový tah, a už pouhá sledovanost byla od počátku nejspíš jediný a prvoplánovaný účel

..Jinak šaty byly naprosto skvostné a decentní, ale zároveň měly šmrnc a byly šik, nevěstě moc slušely

arrow
profile_image
Lenynek mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na El Samah: Taktéž souhlasím, narychlo natočené a vrchol byl, když venku pršelo a když vběhli domů, oba byli naprosto v suchu a Kate ještě s vyfénovanou hlavou ,ale budiž, je pravda, že komu se to nelíbí, ať jde radši číst knížku apod.
Jinak svatba krásná a šaty ohromující, elegantní.

arrow
profile_image
El Samah
od 1. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lenynek: s vyfénovanou hlavou

tak takové perly jsem si bohužel nevšimla

arrow
profile_image
Jitulin
od 11. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Natalia90: Kate měla krásné šaty, ale jako osoba mi přijde taková nijaká. Je hezká, ale taková neurazí nenadchne, hodně přirozená, nijak nevyčnívá, je vidět,že je inteligentní a vzdělaná narozdíl od přítelkyně Harryho,která na mě působí hrozně lacině a hloupě.
Za mě byla pravá princezna Diana. Měla úžasné charisma,které u Kate nějak postrádám. Z Diany hodně zářila ta dobrosrdečnost a vnitřní krása.

Krásně řečeno

Já se o to taky vůbec nezajímala,celkem i přehlížela.. Sem tam něco v telce tak sem to počula .. No a ejhle dopoledne jsem neměla co dělat,tak jsem si řekla ,že na chvilku kouknu.. A nakonec stravila jsem u toho celý den
Kate je mi moc sympatická,šaty měla decentní,moc krásné.
Taky koukanim na live přenos jsem pochytila spoustu informaci,takže pro mě jedině dobře,jsem zase o něco chytřejší

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já to měla jak Chicky, celou dobu to šlo mimo mě, věděla jsem, že mají mít svatbu, nechápala, že někteří lidi kvůli tomu letí do Londýna, no ale ejhle, v pátek jsem u toho strávila půl dne, protože mě chytla ta mánie, jakéže bude mít nevěsta šaty No a nakonec byla nádherná, šatý úžasné, ona krásná, přesně můj styl, takhle bych chtěla na svatbě vypadat taky. Nelíbí se mi většina českých nevěst, obří šlehačková sukně, korzet ze kterýho lezou prsa, vyčesané vlasy s mašličkama a milion šmuků oholo krku i zápěstí. Tohle bylo ono, však ji taky chválí celý svět, byla fakt nádherná, zato Wil pokud neměl čepici nic moc, ta jeho vypelichaný hlava, si mohl nechat nastřelit vlasy před svatbou Jinak svatba krásná, já bych to s nervama nevydržela a složila se, nebo udělala nějakou chybu vůči protokolu apod. Obdiv veliký, takže shrnuto, jak mě svatba míjela, nakonec mě to v pátek dostihlo a díky svatbě jsem si pak hledala fotky, jak vypadala Kate dřív a nakonec zkoukla i film, jak se vlastně seznámili

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Jitulin: měla krásné šaty, ale jako osoba mi přijde taková nijaká. Je hezká, ale taková neurazí nenadchne, hodně přirozená, nijak nevyčnívá, je vidět,že je inteligentní a vzdělaná narozdíl od přítelkyně Harryho,která na mě působí hrozně lacině a hloupě.

Jj Harryho přítelkyně vypadala hrozně, neučesaná a nesympatická Mě se Kate líbí víc než Diana, přijde mi taková aristokratičtější a to je přitom neurozeného původu. Mě přijde taková důvěryhodnější, asi že Diana jako věčně zčervenalá blondýnka (rudá rozpaky a studem) mi připadala naivní, hlavně za mlada. Potom jako starší byla sympatičtější, ale jako mladá, nevzdělaná snoubenka nic moc Navíc ty její šaty a účes byly hrozné, no jo 80. léta. Toť můj názor.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Včera to bylo vše hezky popsané v MF Dnes - pár chyb tam popsali, Beckham měl na špatné straně to vyznamenáni, či co to bylo, pak Victorie s tou tmavou barvou šatů, co vypadala jak černá. Což na této přiležitosti nemá co dělat. Někdo z dam neměl klobouk na hlavě, což se má.. O botech tam nepsali.
Jen mě pobavilo z novin, že když skončila svatba, všichni už byli pryč, tak nějaký kněz, či jaká byla jeho hodnost, tak udělal v kostele hvězdu pro radost - kamery jeli dál

Jinak šaty se mi líbili i nový manželský pár - vévoda s vévodkyni.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Cituji gumidek: e mi taková aristokratičtější a to je přitom neurozeného původu

vidíš a právě včera v MF Dnes psali, že jsou vzdálení příbuzní - bratranec a sestřenice asi z 12 kolene, či možná ještě víc, takže něco v sobě urozeného má

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji tyweee: 12 kolene, či možná ještě víc, takže něco v sobě urozeného má

Pokud je z sestřenice z 12. kolene (což oficiálně není nijak potvrzeno) a její rodina pochází ze střední vrstvy, tak opravdu nic urozeného v sobě nemá!

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se na jejich svatbu těšila snad měsíc, néé že bych to vyloženě žrala, ale prostě jsem byla zvědavá. Takže jsem sledovala v pátek asi od půl 11 do 15:00 na ČT24 živě.
No byla jsem unešená, u jejich slibů jsem měla na krajíčku, no jako pohádka prostě. Církevní obřady se mi moc líbí a značí to opravdu závazek před Bohem.
Kate byla krásná, šaty úžasný to rozhodně, ale docela sem čučela jak je strašně hubená, četla jsem že shodila před svatbou 10 kilo (i předtim mi už přišla hubená), jak nemohla chuděra nervama jíst. Přišla mi i v obličeji taková strhaná a vrásčitá - asi se taky podepsaly nervy za poslední měsíce. Ale třeba její sestra je taky moc hezká.

Já bych s ní taky měnit nechtěla ani za nic, bude ostře sledovaná, všude novináři, bude si muset pořád dávat pozor na svoje vystupování atd atd. Prostě má po normálnim životě! A tu smlouvu, co musela podepsat - no děs.

Jinak myslim si, že vydržet by jim to mohlo, a to i docela dlouho... přeci jenom jsou spolu dlouho, dost si toho prožili a ona moc dobře věděla do čeho jde, má zkušenosti a rozum, takže proč ne?

arrow
profile_image
Jahůdka_
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Svatba byla nádhernááá, neměla jsem v plánu se dívat, ale nakonec jsem neměla co dělat, tak jsem se dívala a bylo to krásné Akorát mě rozladily bulvární látky typu Super.cz, které se opíraly do malách družiček (že jedna zkazila novomanželksé políbení, druhá šilhá na fotce), fakt hnus, takhle rozebírat děti

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ty šaty, co pak měla Kate na posvatebním večírku byly teda taky náádherný, prostě moc jí to slušelo. A šaty Pippy taky krásný!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené