arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, s přítelem jedeme v létě na dovču na Moravu a rozhodli jsme se, že se tam tajně vezmeme.Jedou tam s námi ještě kamarádi a těm to nechceme říkat předem.Chtěla bych proto vědět co všechno potřebujeme na to, aby jsme se tam prostě mohli vzít a nemuseli tam jet před tím ani potom.Něco se přeci musí hlásit na matriku, ale nevím jestli to jde v našem městě, nebo to musí být v městě kde se vezmeme.A popř. další informace a rady. Děkuju moc za informace

zavolej na tamní úřad a zeptej se. Samozřejmě si musíš zamluvit termín, vzít si s sebou občanky, papíry se vyplňují až před obřadem. Svědci musí mít také OP.

arrow
profile_image
fuzzy
od 19. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

co vím tak jsou potřeba i rodné listy...ale nejlepší je zavolat na tamnější matriku a zjistit si to, a zamluvit termín..

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zamluvíš si termín - bu´d telefonicky nebo osobně. Většinou chtějí na úřadě snoubence předem vidět, nebo alespoň jednoho z páru - já jsem byla na matrice bez manžela. Dala jsem tam občanky a rodné listy, paní si to okopírovala. Vyplnila jsem dotazník k uzavření sňatku. Na základě toho pak matrikářka předpřipravila oddací list a také papíry ke sňatku samotnému.

arrow
Neprodává v Bazaru

My jsme si zamluvili termín telefonicky, asi 14dní před obřadem zašli na matriku, tam jsme dali na okopírování rodné listy /myslím,že i OP,ale nejsem si jistá/ + vyplněný dotazník a dohodli jsme se na podrobnostech ohledně obřadu /hudba, řeč, .../.

Jak píší holky. Ale zapomněly napsat, že když se vdáváš v jiném obvodu než máš trvalé bydliště (nebo tvůj partner), tak platíte 1.000,- Kč.

arrow
Neprodává v Bazaru

aha,takže si tam radši zavoláme,ale je to docela dálka,tak doufám,že nás nebudou chtít vidět předem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené