arrow
profile_image
caisie
od 2. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím!
S přítelem plánujeme svatbu v létě, možná na začátku podzimu- teda jestli to všechno stihneme zařídit. Každopádně já jsem vždy toužila po svatbě v přírodě ale nevím kde přesně by se to dalo zorganizovat a jestli to je nějak omezené místem konání-lze se vzít "kdekoliv"? Bydlíme v Jičíně tak by bylo fajn něco poblíž. Hostů bude asi 50..máte někdo zkušeností se svatbou v přírodě? Například na zahradě u někoho?Máme spousty známých i příbuzných na vesnicích, který by nám to umožnili zorganizovat. Ovšem napadla mě taky nějaká louka volně v přírodě..Pak je tu samozřejmě problém počasí, který člověk prostě neovlivní..

arrow
profile_image
Pucca
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sama se svatbou ještě zkušenosti nemám, ale kamarádka se v létě vdávala na zahradě a jediné co, tak k tomu potřebovala ukecat starostu a myslím i matrikářku, aby tam přišli a oddali je. Na místě asi nezáleží, ale spíš záleží na ochotě oddávajícího.
Taky pocházím z Jičína, v okolí je hodně krásných míst!

Někdy dělá matrikářka či oddávající problémy, Znám dost lidí, kterým řekli, že to venku není "důstojné" a tečka. Nicméně nemusí tě oddávat jen matrikář a zastupitel, můžeš si sjednat externího oddávajícího sama, jen si trochu připlatíš.

Venku taky pozor, abys měla nějakou variantu pro případ deště, třeba party stany apod.

arrow
profile_image
fenixka
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, víceméně by to mělo jít kdekoli, důležité je se domluvit s oddávajícím, aby na místo dorazil. Loni jsem byla na svatbě své kamarádky, která se vdávala na zámku Loučeň. Je tam možnost mít obřad pod širým nebem v zámeckém parku. Výhoda je, že kdyby náhodou pršelo, lze vše přesunout dovnitř, případně i do kostela, pokud dáváš přednost církevní svatbě. Od Jičína to je kolem 40 kilometrů.

arrow
profile_image
PaRybička
od 27. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, pokud chceš blízké okolí Jičína, doporučuji zámeček v Tuři (8 km od Jičína). Já bydlím vedle zámečku a svatba tu je velmi často a to nemluvím o létě. Protože to mám přímo u ruky, viděla jsem několikrát, jak oddávali přímo v zámeckém parku.
Posílám odkaz, kdybyste měli zájem Fotek na jejich webovkách moc není a jsou zastaralé... No ale kdyžtak to zajeďte okouknout.
zamektur"TECKA"cz/fotogalerie

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené