Ahoj holky. Posledních pár dnů mě trápí svědění kolem konečníku. Ne vevnitř, ale kolem. Občas mám po stolici na toaletním papíře trošku krve a trošku mě to pálí. Všude se píše o hemeroidech, ale já žádné uzlinky, nebo nějaké výběžky nepozoruju a roupy také ne. Občas se mi vrací vaginální mykoza, tak jestli to s tím nemá souvislost . Příští týden se chystám k doktorce, ale zajímalo by mě, jestli s tím nemáte nějaká zkušenosti, jestli nejsou nějaké masti, abych to mohla začít léčit teď. Není to nic příjemného.

arrow
profile_image
Zako
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To jsou klasický hemeroidy . Občas to mám taky - stačí použít mastičku FAKTU a do druhýho dne mám klídek... Ještě mají i čípky.

Mrkni na tuto stránku http://www.faktu.cz/faktu/

Souhlasím- jde o hemeroidy. Ty se projevují i pouhým svěděním! Faktu mast mi taky pomáhá a seženeš jí snad v každý lékárně

Vážně? Hledala jsem něco na netu a pořád píšou o výrostkách a uzlinkách.... myslela jsem si, jestli nemám nějakou tu mykozu Teky jsem se začala mazat mastí Dobexil H taky proti hemeroidům, má to obsahovat nějakou látku, po který to nesvědí, ale jako nic moc....
Tak jo holky, díky za tipy. Faktu doma mám, tak večer si promažu

arrow
profile_image
Zako
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jojo, stačí svědění... Jsou to opravdu hemeroidy. Ničeho se neboj, pořádně to promaž a uvidiš že do rána bude líp.
jo a FAKTU mastičky bává aplikátor, tak si to přes noc stříkni i dovnitř....

_Brzké uzdravení

Zako
Moc díky snad to bude OK, protože je to vážně nepříjemný....docela děsná představa, že bych šla na večeři s klukem a začala se tam svíjet na židli

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

ještě mi napadlo, jestli máte doma kočky nebo psy a odčervujete - škrkavky se taky projeví svěděním

Cituji Zako: Jsou to opravdu hemeroidy

Sice už ti holky určily diagnózu, ale prober to se svým gynekologem, protože trpíš-li na mykózy, mohou se ti objevit svědící (někdy až štípající) trhlinky i kolem konečníku- odtud ta kapka krve na papíře a pak to s hemer.nemá nic společného.
matadi
Preventivní odčervení mě tak napadlo

Cituji matadi: ještě mi napadlo, jestli máte doma kočky nebo psy a odčervujete - škrkavky se taky projeví svěděním

Jako zvířata máme, venkovního psa a domácí kočku, která ven nechodí, ale tak to si pečlivě myju ruce....

Cituji prskafka: protože trpíš-li na mykózy, mohou se ti objevit svědící (někdy až štípající) trhlinky i kolem konečníku- odtud ta kapka krve na papíře a pak to s hemer.nemá nic společného.

To já si právě myslím, jestli to nemá s tím nic společnýho. Ty kapky krve mám teda dýl, zvlášť při tužší stolici, ale to svědění posledních pár dnů.... jenže na gyndu jdu až někdy v červenci

Cituji Janicek: jenže na gyndu jdu až někdy v červenci

Tam přece můžeš jít kdykoli. Já bych tím začla, než se vydáš k dr.s hemeroidama, jinak na parazity si můžeš nechat udělat výtěr, ale s tou gyndou nic nezkazíš.

arrow
profile_image
Tikalka
od 11. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mě to znamenalo frisuru, trhlinku ve střevě kousek od konenčíku. Samozřejmě několik vyšetření než to zjistili. Léčilo se to poměrně dlouho, ale už je to v pořádku.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Janicek

odčervěním nic nezkazíš, je to bez předpisu asi kolem 60 kč - používáme ho taky,

prskafka
My neurčujeme diagnózu, ale vyjadřujeme náš názor na věc. Podle mě tu slečna opravdu popisuje klasické příznaky hemeroidů. Gynekologické vyšetření jistě také není od věci..ale přijde mi, že když nemá jiné příznaky vaginální mykózy, že to budou spíš ty hemeroidy (jen můj názor).
Janicek
No každopádně je možné že jde o hemeroidy, i když nemáš žádné uzlinky ani výrostky, ty se podle mě dostaví při horším stupni hemeroidů. Já mívám hemeroidy když mám třeba průjmy apod. a k tomu celý den sedím. Mám stejné příznaky jako ty, tak dva tři dny mažu mastí a vše je pak O.K .

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslela, že hemeroidy se musí léčit operací a né jen mastičkou...Strýcovi je "odstraňovali" právě operací.

Cituji Tikalka: mě to znamenalo frisuru, trhlinku ve střevě kousek od konenčíku. Samozřejmě několik vyšetření než to zjistili.

A jakým vyštřením ti na to přišli? Přítel má také často kapku krve na toaletním papíru, říkala jsem mu, že by mě zajít k doktorovi, ale on se bojí právě toho vyšetření /hadička do zadku/.

arrow
profile_image
jabima
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Makulenka: uzlinky ani výrostky

A co s něma potom když už jsou?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené