1. . .3456789. . .1516

monča
No nemovitostli levnější budou, ale jen ty panelákové - kde by cena měla jít celkem o 30 procent dolů. U novostaveb těžko - možná pár tisíc, ale to už je nepodstatný rodíl. Trh s byty je bublina sama pro sebe a jede podle jiného režimu.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Sierral
pokud se pak celé rodiny stanou neschopné splácet hypotéky, půjčky apod. máme tu situaci jako v USA.
To je fakt. Naše banky jsou naštěsti natolik uvědomělé, že nepújčovaly každému, tak jako v USA, a teď dostat hypotéku je ještě složitější, ale jde spíš o zadlužování rodin, takové ty půjčky typu Home credit atd.,na splátky, finanční rezervy ve formě kontokorentu atd. min rok bylo vydáno kolem 300 000 exekucí na české rodiny.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to blbý, teďka jsem jela s kamarádem, co dělá ve fabrice, že dneska ani včera nehli prstem a že je asi vyhodí všecky...je to na h....

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

...nezdá se mně, že nemovitosti budou levnější...spíše bych řekla, že za víc budou čekat déle na majitele...jestliže jsem dneska viděla byt 2+1 na malém městě přes 1,9 mil...tak co si o tom myslet ? Co potom Praha ???? No a i v této cenové relaci je to síla pro mladou rodinu, když je mateřská...reality rostou ať se nám to líbí nebo ne !
janis

janis

janis
2+1 na malém městě přes 1,9 mil...tak co si o tom myslet ?
že je to nemravné...

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

...nechápu, ale to by byl domečeček na dědině...kolik ale lidi dají, tak tam až to pujde...

janis
cenu urcuje hodne faktorov...

arrow
profile_image
monča
od 27. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Monaa
To bylo ale eenový....
To je realita. Co naděláš.

Sierral
janis
Nemyslím obecně, že by šly ceny nemovitostí dolů, myslím to tak, že když někdo bude mít vysokou hypo a nebude moct splácet, tak ta banka se tu nemovitost pak snaží prodat co nejdřív, aby se jí alespoň něco vrátilo a tak se dají občas sehnat nemovitosti trochu pod cenou. Známý takhle koupili domeček za úplně super cenu, zhruba před rokem, takže teď se toho asi vyrojí víc.
Jasně že je to smutný a nikomu bych nepřála, aby takhle o svůj dům přišel, ale víc toho prostě asi bude...

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

mončo
...to je ale náhoda a spoléhat se na to nelze, máš pravdu že to tak asi bude...

arrow
profile_image
monča
od 27. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

janis
Záleží na tom v jaký je člověk situaci. Pokud budu žít s celou rodinou v jedný místnosti, o kuchyň se dělit s přechytralou tchýní a wc navštěvovat jen s kolíčkem na nose, tak pak budu odstřihávat metr a dám vše za to, abych mohla co nejrychleji zmizet. Ale pokud budu žít v teple, ve svym a jen by se mi šiklo pár metrů na víc, kde bych si lepila ubrousky a manžel letadýlka (jen příklad, nic z toho ani jeden neděláme) a auto aby mělo taky svojí střechu nad hlavou, ... tak pak mě v podstatě nic zas tak netlačí a bude mi jedno jestli ten ideál najdu za půl roku nebo za rok...pak se vyplatí koukat i po takovýchto záležitostech.
Mmch. asi před 3 rokama jsme se byli juknout na jednu nemovitost v dražbě a kdyby měla alespoň o kousek větší zahradu, tak se o ní perem...nakonec se prodala za něco málo přes milion, byla to ruinička ve starý zástavbě v Praze, ten maník tam namontoval umyvadlo, sprcháč a pár kachliček a už několik měsíců se to snaží prodat asi za 3,5... Takže dá se... a vždycky je to o tom kousíčku štěstí

Nechápu, proč miliardář musel spáchat sebevraždu kvůli krizi To už je moc! Když je někdo miliardář, tak nikdy neztratí tolik, aby byl na mizině!

arrow
Neprodává v Bazaru

AXIS
Nebo automobilky, pozastavují výrobu atd. tím pádem mrzne práce dalším firmám, které dodávájí ostaní materiály k autům atd.
Přesně to je můj případ v zaměsnání.Dodáváme do autmobilek vybavení interiéru a už nás to značně postihlo,čekám kdy začnou propouštět a počítám s tím,že půjdu i já.Tak už si sháním jinou práci.

arrow
Neprodává v Bazaru

ty jo holky co říkáte na tu omezenou dodávku plynu? kritická situace je na SLovensku a naše firma tam má fabriku, takže pokud to neobnoví tak krachneme

mishka999
To už je moc! Když je někdo miliardář, tak nikdy neztratí tolik, aby byl na mizině!
Jenže on to měl chudáček v akciích.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené