arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, máte někdo zkušenosti se jmenovaným krémem? Jaký je, zda účinkuje na akné, neucpává póry, je příjemný. Vyhrál cenu Zlatý pohár InterBEAUTY 2011. Ještě uvažuji nad hydratačním krémem Biomineral od stejné značky. Díky.

arrow
profile_image
Jannnie
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem zkoušela Biomineral,ale bohužel mi nesedl,ale hydratoval skvěle. Doporučím si nejdřív objednat vzorky od krému,které si chceš pořídit. Syncare toto umožňuje přes jejich webové stranky. Každý vzorek stojí pár korun a podle toho uvidíš zda Ti krém sedl nebo ne. Lepší než si kupovan plné balení jen na základě recenzí, nikdy nevíš,zda Ti něco nesedne a krémy nejsou z nejlevnějších.

Měla jsem vzoreček a zdál se být slušný....víc mi ale vyhovuje klasický Biomineral a denní či noční krém na smíšenou pleť.

arrow
Neprodává v Bazaru

Díky, já měla právě ten vzorek biomineral a byl příjemný, ten na mastnou pleť mi moc nevyhovoval, ale právě teď jsem si všimla, že mají ještě tento krém a má předcházet akné, které jsem jakš takš vyléčila, tak mě to zajímá.

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kajca11: syncare zkouším delší dobu a zatím mě žádný krém nedělal neplechu (a to mám k tomu sklony jak prase). Jak říkají ostatní - vzorečky jsou za pakatel a jsou docela velké. Pokud si budeš objednávat, radím přihodit i vzorek glycohyal - pěkně vypne a s akné a mazem to opravdu pohne.

Reaguji na valux: Přesně, vyzkoušet tak 3 vzorky a uvidí se, pak kdyžtak zakoupit plné balení

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené