Ještě jsem si vzpomněla, jednu dobu jsem chodila ke kadeřníkovi a ten vždycky vzal přenosné zrcadlo nastavil mi ho zezadu k hlavě a vodorovně přiložil hřeben k vlasům a zeptal se: "O tolik?" a já viděla v zrcadle před sebou, kde je ten hřeben a buď jem mu řekla výš, nebo níž a ustřihl opravdu jen to, co bylo pod tím hřebenem.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bohužel první co mě napadlo bylo to, že to není jen pocit, ale fakt Vyzkoušela jsem hodně kadeřnic a teď si troufám tvrdit, že jsem konečně našla svého kadeřníka. Ostříhá o kolik si řeknu a zbytečně neprostříhává. Navíc při foukání je opatrný, vše dělá pečlivě a pomalu.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji prskafka: ten vždycky vzal přenosné zrcadlo nastavil mi ho zezadu k hlavě a vodorovně přiložil hřeben k vlasům a zeptal se: "O tolik?" a já viděla v zrcadle před sebou, kde je ten hřeben a buď jem mu řekla výš, nebo níž a ustřihl opravdu jen to, co bylo pod tím hřebenem.

To dělá i ten můj

z toho co vidim na ulici mě přijde, že většina kadeřnic má dneska prostě uniformované střihy. Postupně sestříhat, protenčit - i když je na hlavně jen pět chlupů, a patku na stranu...děs! já taky nějak nemůžu pořád najít tu svojí nej kadeřnici - chodila jsem k jedný si zastřihovat konečky a líbilo se mi, že jsem řekla, že to chci jen o cenťák a bylo to o cenťák. a naposled jsem se rozhodla že si nechám udělat ofinu a utíkala jsem odtamtud co to šlo. Zkrátila mi naprosto všchny vlasy tak o 10cm - přestože jsem jí důrazně upozorňovala, že si je chci nechat dorůst, že chci zastřihnout jen špičky-zase cenťák- kvůli třepení a ofina byla naprosto děs! a nešlo s tím ani nic dělat během stříhání-ona prostě hned na začátku ustřihla na levý straně všechny vlasy a zbyly mi tam dva centimetry! tkže nakonec to udělala jako záchrau jako patku, ale vypadala jsem stejně jak s helmou - princ Kazisvět hadr... Takže ke kadeřnici, co si myslí že budu chtít nosit dvoucentimetrovou ofinu už nikdy nejdu... takže zase hledám
a vlásky už naštěstí dorostly do koukatelné podoby...ale stejně to ještě tak půl roku nebude ono

arrow
profile_image
Monda
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Včera jsem dopadla přesně tak, jak píšete . Já blbec souhlasila s prostříháním zničených konečků a z krásného dlouhého mikáda mám na hlavě pár chlupů a ještě prostříhaných. Nejde s tím nic udělat ,ani po natužení a vyfoukání vlasy nedrží a zplihnou, vypadám jak zmoklá slepice.Prostě katastrofa.Fakt bych té kadeřnici ruce urazila.Zepředu to docela ujde, ale když jsem se podívala doma do zrcadla zezadu, šly na mě mdloby.Z délky na ramena mám cca 10 cm vlasy , přičemž na začátku jsem jí řekla, že vzadu nechci zkracovat vlasy, že si chci nechat na zimu delší !! a mám přesný opak.
Takže milé dámy, čím méně budeme chodit ke kadeřníkovi, tím lépe budeme vypadat ! a pokud už musíte na barvu a na melíry, tak zásadně bez stříhání, bude to levnější a bezpečnější, hlavně se nedat ukecat !

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na UsmejSe:
No, já vždycky řeknu konečky, max. 2 cm a oni jsou z toho 3 a víc! Takže nevím, jak moc mají míry v oku...

Cituji tinfo: á taky nějak nemůžu pořád najít tu svojí nej kadeřnici

Přesně!

Reaguji na Monda:
To je mi tě fakt líto, doufám, že už máš vlasy dorostlé!

Jinak, dámy, já bych se zeptala trochu jinak - chodíte od kadeřnice pokaždé spokojené, nebo se vám spíše stává, že jdete domů s podivným pocitem a pak to doma před zrcadlem vyvrcholí, když zjistíte, co to máte zas na hlavě? By mě to docela zajímalo, jestli jsem jediná věčně nespokojená, nebo je nás víc...

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Helena:

No já nevím, jestli jsem moc náročná nebo co, ale zatím jsem neobjevila kadeřnici, které bych byla fakt věrná. Většinou mě štve to, že mi tam udělají zuby, nebo mě ostříhají moc tupě, nebo mi to naopak prostříhají moc a já z toho pak mám oškubaný licousy. Nebo mi moc zkrátí vršek a spodek hodně prostříhá, takže mám účes alá Valerie v Beverly Hills!
S úpravou přes kartáč a s tužidlem počítám, mně by to jinak pořádně nedrželo, každopdáně se mi zdá, že ani pořádně vyfoukat vlasy neumí!

Jo stává se mi to pořád..už jsem vystřídala asi 3 kadeřnice a každá mi to ostříhala blbě a tak jsem si řekla že když si to najdu na fotce tak to snad ostříhá dobře, a co se nestalo vypadalo to uplně jinak než na tý fotce.. Vždycky koukam jak to stříhá a říkam si už stačí neskracuj to víc a ona pořád jede no hrůza

arrow
profile_image
Kollyasek
od 9. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Helena:
Já nevím, někdo je s kadeřnicí fakt spokojený, ale já zatím pořád ještě hledám. Taky se mi stává, že mám třeba dobrou kadeřnici a pak mě jednou ostříhá děsně, nevím, jestli nemá svuj den nebo co, třeba to moc prostříhá nebo udělá zuby, a pak už mám strach tam zase jít

Reaguji na Katy123:
Bohužel ani fotka nezaručí dobrý výsledek :-/ Je fakt, že ty fotky v časácích jsou vystylovaný, ty ženský jsou vyfoukaný, načančaný, ale ono se to občas nepodobá ani zdánlivě...

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám obrovské štěstí,že mám skvělou kadeřnici. Chodím k ní už čtyři roky,zrovna zíra jsem objednaná. Když řeknu centák,je to je 1 cm. K jiné už bych nešla,nemám dobré zkušenosti. Neměnila bych,není potřeba plivat na všechny kadeřnice,ale nají si tu svou,třeba po známosti,které můžete věřit. Je to rarita,ale jde to.

Když se většina necháte stříhat na mokro,tak se častěji stane,že máte ustřiženo více.Ze svých zkušeností,vím,že chyba není vždy na straně kadeřnice.Mám několik klientek co mají tak zničené vlasy,že ostříhat několik cm je málo,dobrovolně řeknou,ať jim dám pryč to zničené a když ukáži kolik by bylo třeba aspoň dát dolů,tak couvají. Pokud nechcete radikální střih,nechte se stříhat na sucho(umyt,vyfoukat a pak střih).Já stříhat něco na mokro-střední délky a ofiny a konce na sucho.

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já s tím problém nemám. Ale jsem docela tvrdá, jasně ukážu, kolik chci a narovinu řeknu, že jestli ustřihne víc je pitomá a neplatím. Možná je to tvrdé, ale já něco podobného zažila jen jednou, od té doby se mě vždy kadeřnice ptá a ukazuje, kolik stříhá. Moje současná kadeřnice je na stříhání doopravdy super - pořád konzultuje,sama říká, že je lepší stříhnout míň než víc, protože pak to jde zkrátit, než to naroste trvá to dýl. Na druhou stranu přiznává, že jednou dostala i facku od zákaznice, kterou ostříhala víc než si přála. Tím nenabádám kadeřnice mlátit, ale možná je doopravdy lepší říct jí, že to zvorala, než se mile rozloučit.

arrow
profile_image
Hakinom
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, v pátek mi v kadeřnictví Variance v Dolních Břežanech kadeřník Marcel kompletně vyholil vzadu hlavu cca na 1 cm (odstranil mi asi 20 cm z délky a výšky hlavy cca 10 cm, kolem mi nechal dlouhé vlasy pod uši, které podstřihl dost nerovnoměrně a zubatě). Prosila jsem ho, aby mi jenom trošku podstřihl vlasy, moje představa byl účes a la Monika Brindzáková z Dobrého rána na ČT1.
Nevím, jestli byl pod vplyvem nějakých omamných látek, ale vzhledem na schody, které mi tam nasekal si myslím, že stříhat neumí. Naštěstí už mi v jiném kadeřnictví schody opravili, ale oholené vlasy budou dorůstat dlouho.

arrow
profile_image
Bianca88
od 12. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tiež mávam tento problém. Idem si dať podstrihnúť končeky a odchádzam o 10-15cm lahšia. Našťastie mi vlasy rýchlo rastú, ale ten prvotný šok je ozaj nepríjemný. Raz mi dokonca z mojej svetlo hnedej farby urobila kaderníčka na uhol čiernu hlavu a išla ma presviedčať že je to hnedá. Vtedy som ani von nechcela vychádzať, aká som bola z toho vedla dlhú dobu.

arrow
profile_image
Lalaith
od 23. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mám ten pocit, stalo se mi to už víckrát... Teďka mám "podezření" na dobrou kadeřnici, chci za ní v dohledné době znova jít kvůli mikádu (už jednou mi ostříhala do puntíku takové, jaké jsem chtěla...), tak doufám, že znova to zvládne taky... Ale jiná kadeřnice - taky nerozumí slovům "zachovat délku a jenom sestříhat" - případně délka u obličeje - aby to šlo dát za uši - to bylo vůbec nejhorší, za uši mi to nešlo, s pinetou jsem vypadala jako idot a dorůstalo to sakra dlouho, než se to za ty uši vešlo...
A s barvením u kadeřnice nemám moc dobré zkušenosti, chtěla jsem taky světle hnědou a odcházela skoro s černými vlasy a pláčem na krajíčku... Odpověděla mi, že mi větším množstvím peroxidu v barvě nechtěla zničit vlasy... Když se obarvím blbě sama doma, můžu nadávat jenom sobě, že jsem to zvrzala, ale když mi to pokazí kadeřnice, která je v tom vyškolená a ještě jí za to platím, tak mě to naštve... (ačkoli je mi jasné, že s barvama ny vlasy je to dost složité... proto jsem to ani nijak neřešila, mlčky zaplatila a šla...)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené