Ahoj.
Moje 15letá sestra se dnes vrátila od kadeřnice a má na sobě totálně peroxidovou odbarvenou bílou blond až trošičku dooranžova u kořínků....znáte to, 15 leté tele kadeřnici neseřve a neodmítne zaplatit. Kadeřnice se s ní pořádně ani neporadila....prý řekla "blond" ani jí neukazovala žádný vzorník nic. A tu barvu jí tam nechala prý hodinu! Tak to má asi tuty spálený vlasy.....matka je z toho na prášky
Takže prosím o radu, jak argumentovat s reklamací. Půjdu tam s ní já. Sice mám vyřídilku, to se nebojím, ale jak argumentovat....jak může proboha dát takovej peroxid 15tce? Nemám v tomto zkušenost. Máti trvá, ať jí to zadarmo spraví....ale zas svěřit se takové jitrnici i na opravu? Nevím...uvítám jákékoli rady. Děkuji.

Ještě foto, musela sem je trochu zmenšit....

Dasule
takovou záležitost bych asi řešila s vedoucí kadeřnictví nebo s jeho majitelem

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi nenechat se odbýt za žádnou cenu a znát svoje práva. Tozn. třeba si je prostudovat na netu nebo napsat nějaké organizaci na ochranu spotřebitelů, aby Ti poradili, aby viděla, že víš o čem mluvíš a víš na co máš právo a co můžeš požadovat.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě máš právo na nějaké kůry na ozdravení vlasů a zlepšení jejich kvality atd. Ale nejlepší je si to zjistit přesně, abys jí zacpala pusu. Každopádně souhlasím, že když nebude ochota tak se hned ptát po nadřízném. Kdyby to byl náhodou její salón tak jí říct, že víš kam se máš obrátit a pohrozit nějakou kontrolou, sankcí z vyšších míst (ochrana spotřebitele či něco podobného, snad to existuje i na takové služby). Aby viděla, že to budeš řešit a nenecháš to být za žádnou cenu.

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jojo, ochrana spotřebitele...tím se ohánět můžeš...ale nezapomeň taky na paragon!! Aby neřekli, že si to ségra odbarvila sama doma.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dasule
Ahoj, upřímnou soustrast sestře .... Dopadla jsem před 2 týdny podobně .... Přemýšlím, co s tím a napadají mě hnědé proužky:
http://www.magazin.cz/hudba-a-film/3893-renee-zell weger-malem-zmrzla
Jen nevím, jak na to, je-li to možné a hlavně kam? Mám z kadeřníků husí kůži ....

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dasule
Určitě nárok na "reklamaci" máš.Měly byste ale jednat urychleně,pokud možno hned,jelikož pokud to bude mrcha bude tvrdit,že tohle na hlavě neudělala.(v případě,že tam jdeš po pár dnech)
Ale většinou jsou vstřícné a navrhují vrácení peněz,nebo další návštěvu zdarma(ale kdy by tam znova šel,že?) a nebo se snaží dát vlasy dohromady.Rozhodně záleží na ochotě,tak držím palce,ať Vám vyjde vstříc a chybu přizná.
Kamarádka je kadeřnice a zrovna se tam dnes u její kolegyně reklamace řešila,okamžitě ale vyšla vstříc,i když si myslím,že ta paní přeháněla

Dasule

Loni najaře jsem dopadla podobně, ale víc do žluta... Vždycky jsem k té kadeřnici chodila jen na střih, byla šikovná,tak jsem jí důvěřovala i v barvě a jak to dopadlo...
Musím přiznat, že jsem byla tak v šoku, že jsem se ani nezmohla na odpor, zaplatila jsem a vypadla a už mě tam nikdy neviděli. Trrochu mi to spravil jeden šikovný kadeřník, který částečně stáhnul ten žlutý nádech a přidal melír, takže to nebyla tak jednolitá hnusná helma.
Jinak radím - nenechat se odbýt a hádat se třeba do krve! Já vím, že to říká zrovna ta pravá, ale dneska už bych se hádala taky. A ještě bych všude rozhlásila, jak je levá. Držím palce, dej vědět, jak do dopadlo.

Mě taky v kadeřnictví zničili a špatně nabarvili vlasy a ještě si za to účtovali 1500. Kadeřnice uznala chybu a nabídla mi zdarma nápravu, jenže pouze do 14 dnů. A po takovém zničení vlasů jsem fakt nechtěla jít za 14 dní do další barvy, takže jsem měla smůlu. Bylo to v Hair City, kde to o té záruce do 14 dnů maj napsané i na výlohách.
Tady jsem našla nějaký článek: http://ekonomika.idnes.cz/reklamovat-lze-i-zpackan y-uces-dzz-/test.asp?c=A071005_833349_test_maf

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

MiniLin
No,totálně zničené vlasy vypadají jinak,má to prostě odbarvené.A jít ke kadeřnici, mi teda jako hloupý(jemně řečeno)nápad v 15letech nepřijde!

Dasule,neboj napravit to půjde a už jsou i dost šetrné přelivy.Určitě tam zajděte a slušně jim sdělte Vaše přání.Držím palce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

na rovinu to vůbec nevypadá zle...vlasy budou asi trochu zničené, ale balzámem se časem dají dohromady...barva není ani do zrzava ani nemá fleky..nevím no.. spíš se mi zdá, že je to asi pro vaši rodinu velký šok taková změna...ale samozřejmě pokud sestra není spokojená na reklamaci máte právo..jen nevím jak to chcete spravit když na to bude ta kadeřnice dávat další např. hnědou nebo plavou vlasy budou daleko víc zničené...

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Aliah

Cituji Aliah: barva není ani do zrzava ani nemá fleky

No, mě to přijde "zlaté", mám něco podobného a hodlám se této barvy zbavit ... jen stále nevím, jak

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

pumpkin
tak trochu zlatavý nádech to má, ale od toho tady jsou silver šampony atd...ale opravdu nemohu říct, že to vypadá hrozně...viděla jsem daleko horší "zrzy"

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Aliah
Natalii20

Cituji Aliah: ale od toho tady jsou silver šampony atd

Tak já se Silver šamponem prolévala o stošest a nic , stále zlatá .... Nechápu. Je tedy fakt, že jsem začala již cca 3. den po "akci". Nicméně, zdá se mi, že se ten zlatý nádech stejně časem trochu "omyl" a není to už taková zářivka.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené