arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, máte někdo zkušenosti s tantrickými masážemi v Praze? Na pár nabídek jsem narazila na portálu slevín atd. , tak bych ráda věděla jestli to stojí za to a jak probíhají... a taky zda je možné tam jít ve dvou,, díky za jakékoliv info

arrow
profile_image
Leňulka000
od 1. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já tam nebyla ale vím že v páru tam jít můžeš

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na akinorevka: Já zkušenost mám. Už jsem to tady psala ale uvedla jsem tady webovou stránku a bylo mě to celé smazáno,prý dělám reklamu a to se tady nesmí(přitom tady v příspěvcích je plno odkazů na webové stránky a nikomu to nesmazali,tak tomu fakt nerozumím) Já chodím na erotickou masáž,která vychází z prvků Tantry už asi půl roku. Není to v Praze ale vHradci Králové(proboha snad mě to zase nesmažou!)
Tantra je částečně duchovní směr,ale součástí té masáže je i erotická masáž pohlaví(ale když si to nepřeješ nemusí) Dá se to jistě i v páru. Já teda chodím sama. Je to pro mne celkové uvolnění,protože pracuju celý den v kanceláři u PC,tak mě to pomahá i na záda. Masér používá voňavé olejíčky a hlavně na intimních místech používá hodně oleje,aby to dost klouzalo. Jsou to takové zvláštní jemné hmaty. Prostě je profesionál. Mám často i 2x orgasmus. Ale neznamená to,že to vždy musí končit vyvrcholením. To je na tobě,jak si budeš přát. Může to být jen krásné pohlazení. Vždy když jedu domů,tak se uplně vznáším a připadám si jako bych byla v jiném světě.

Cituji Evelinde: přitom tady v příspěvcích je plno odkazů na webové stránky a nikomu to nesmazali,tak tomu fakt nerozumím)

Psala jste to v době, kdy jste byla čerstvě registrovaná, čili pro nás nedůvěryhodný příspěvek. Odkazy či zkušenosti dlouhodobých ověřených uživatelek zde samozřejmě zůstávají. Tak se prosím nečilte, že tady provádíme nějakou kontrolu, má svůj význam.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

O.K.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené