arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Daphnne: Ano, nikdo mě nenutí s ní bydlet, to máš pravdu, ale nikdo neopravňuje jí, aby se mi hrabala ve věcech. Dosud jsem neměla nejmenší důvod si věci před ní zamykat, jak už se tu někdo divil, že nemám zamčeno

no tak si zamykejte a je pokoj, ne? nejlepší by bylo se jí zeptat proč to dělá, jestli má svojí inspirace málo, tak ať řekne a třeba jí pomůžeš. Takhle to řešit za jejíma zádama nevede k ničemu a ten tchán - taky nechápu - je to od něj podpásovka celkem. Aby to nebylo ještě tak, že si tchýně myslí, že se mu líbíš a chce vypadat jako ty No to už je ale hodně sci-fi. .Běž za ní a promluv s ní!

arrow
profile_image
Lhucinda
od 22. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

arrow
profile_image
Anabela
od 16. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kozenka88: Přečti si celou diskuzi a zjistíš, že se s ní už snažila promluvit, snažil se s ní promluvit i její manžel, syn a je to k ničemu. Ta paní si myslí, že když se ji snaží někdo domluvit, tak ji závidí...

Reaguji na Daphnne:
No, stejnejma tričkama a nábytkem to začalo, a skončí to totálně rozbitými vztahy.
A to jsme ti říkali - NEŘEŠ TO!
A všem, které jsou tak hrozně zděšené a pobouřené z toho, že si tchýně dovolila vlíst do její skříně - vy víte, co dělá ta vaše, když přijede třeba jen na návštěvu?
Upřímně řečeno - já to nevím a v celku mě to ani nezajímá. Je to přece jen moje nová rodina a naučila jsem se jí přijímat i se všema chybama a možnýma úchylkama, které konec konců má každý z nás.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lady Flame: Upřímně - mně by to bylo jedno, ať si každý dělá, co chce... tohle by mě teda fakt netankovalo.

Cituji Lady Flame: Já pořád nechápu, že ti leží v žaludku nějaký hadry, kuchyň nebo dokonce záclony...

toto se řeší na ZŠ a ne ve 30ti letech...Tak má stejnou kuchyn a minisukni, no a co? Možná je trochu neštastná, možná se cítí stará, obdivuje tě a chce být jako ty nebo má jiné důvody/problémy - podle mě to, ale nemyslí zle, naopak. Je mi jí spíš líto a na tvém místě bych to rozhodně nezveličovala ani z toho, že tchýně nosí stejnou mini nedělala tragédii...Ono jí to přejde, každá krize jednou pomine.

Cituji amelie1111: Tchán si nedokáže sjednat pořádek ve vlastním vztahu, takže se ve své neskonalé statečnosti spikne se snachou. Že tchýně nakoukla zakladatelce do skříně, to je průšvih, ale že tchán dřepí u nich týden u televize, protože se neshodne s vlastní ženou, to vám jako zásah do soukromí nepřijde. Takže tchán asi tak úplně normální chlap taky nebude, protože "normální" chlap si umí udělat ve vztahu jasno !

Cituji Tiakia: Pomlouvání to je,před cizíma lidma respektive ženskou si stěžovat na vlastní manželku stylem,že se za ní stydí je trapné a ten tvůj tchán stojí za H.

Pokud to budeš nadále takhle zveličovat, stane se z toho bydlení pro tebe, tvou rodinu a tchýni a tchána peklo, to mi věř. Psalas, že máš dítě, copak chceš, aby vyrůstalo v rodinných sporech a hádkách o stejných záclonách?

Jestli to nepřekousneš a nedokážeš se nad to povznést, tak si pořid vlastní bydlení, nikdo tě nenutí bydlet v jejím domě. Ona si bydlení s tebou asi taky představovala jinak a ted má ve svém domě cizího člověka, který jí vlastně nesnáší (a řeči o dobrý vztazích neberu - nevím, jaký má vztah ona k tobě, ale ty si svůj vztah k ní dokonale vyjádřila v tomto tématu).

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Anabela: Reaguji na RubyCairo: Dámy, já jsem pouze reagovala na

Cituji Daphnne: tady se totiž řeší mnohem vážnější věci, než jsou vztahy v rodině, ale barva rtěnky a silikony,

a dovolila jsem si napsat, že ne každý, který tu odpovídá nutně řeší blbiny typu barva rtěnky.A zdůrazňuji, že tu máme předložený jen jeden (a to evidentně zaujatý) pohled na věc.A z toho důvodu určitě neškodí zkusit se na věc podívat i očima druhé strany.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: No, stejnejma tričkama a nábytkem to začalo, a skončí to totálně rozbitými vztahy.
A to jsme ti říkali - NEŘEŠ TO!

opravdu to stojí za to? Podle mě tedy ne.

Cituji True: A všem, které jsou tak hrozně zděšené a pobouřené z toho, že si tchýně dovolila vlíst do její skříně - vy víte, co dělá ta vaše, když přijede třeba jen na návštěvu?

Nehledě na to, že nikdo z nás neví, co tam vlastně dělala...Třeba opravdu hledala svoje tričko, když máte všechno stejné, hmm...

Já souhlasím s Dove, Laurittou a Tiakiou a podobně uvažujícími.
Tchýně vnoučata (vnouče) miluje, jinak je taky "celkem fajn", ale manžel se za ni stydí kvůli oblečení a kopírování mladší ženy v domě, která sama nosí infantilní trička?

Opakovala bych se po holkách, které bych podepsala do posledního písmena.

Zdá se mi, že vděčnost je pro spoustu hlavně mladých lidí dnes skoro sprosté slovo, kterému je nutné se zákonitě vyhýbat. Pro mě vděčnost neznamená nechat si sr*t na hlavu, jak tady někdo jemně poznamenal, ale způsob, kterým budu věci ochotná řešit.

Byla bych štěstím bez sebe, kdybych měla za zády rodinu, která by mi ušetřila práci s hypotékou a celoživotním stresem z neschopnosti splácet. Proti tomu jde opravdu o prkotinu. Proto bych se své tchýni (ano, z vděčnosti za ušetřený stres) snažila pomoct s tím, aby inspiraci hledala jinde, klidně za mé asistence. Pokud by pro mě její chování bylo i přesto nepřijatelné, musela bych ten problém řešit přestěhováním.

A pokud ten rozhovor s tchánem opravdu proběhl tak, jak je tady prezentováno (asi bychom se divili, kdybychom měli možnost slyšet všechny zúčastněné strany), být tchýní, chystám si rozvodové papíry.
Reaguji na martinam:

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji BlackCoffee: A pokud ten rozhovor s tchánem opravdu proběhl tak, jak je tady prezentováno (asi bychom se divili, kdybychom měli možnost slyšet všechny zúčastněné strany), být tchýní, chystám si rozvodové papíry.


ono je i divné,že tchán chodí k nevěstě do bytu koukat na televizi když se s manželkou nepohodne.
Zakladatelka se o tchyni vyjadřuje jako o staré rašpli s pupkem,ale tchán je evidentně fajn.

Situace nic moc a můžu za sebe říct,že pokud by můj muž chodil k synově nevěstě žalovat a uklidňovat se po hádce,tak je z baráku vykopu oba a syn by mohl jít s nima.

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, uvědomte si, že pokud se chlap postaví proti mámě, která ho celý život vychovávala, tak jaký problém mu asi bude dělat vyprdnout se po pár letech na vás?A z druhé strany, jak může být ta tchýně tak strašná a nesnesitelná, když (poměrně dobře) vychovala ze syna úžasného chlapa, neb předpokládám, že s b.lbem byste asi nebyly, že?

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tiakia: Zakladatelka se o tchyni vyjadřuje jako o staré rašpli s pupkem

I to svědčí o tom, že to řeší smírnou cestou.

arrow
profile_image
Teresita
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zakladatelka tu o pár stran zpět psala, že tchýně chtěla stejné boty a když zakladatelka řekla, že je vlastně nechce, tchýně najednou ztratila zájem - když odhlédnu od jiných věcí - vám to vážně připadá normální?! Otázka na ty, kteří se tu vehementně zastávají tchýně...

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Teresita: zakladatelka řekla, že je vlastně nechce, tchýně najednou ztratila zájem

Žijí na vesnici,zřejmě nemají možnost každý druhý den projít nákupní centra a kontrolovat výlohy co kde mají.
Takže nakupují asi i na netu a nedivím se 60ti leté paní,že nemá až tak moc přehled o "hezké-ošklivé" protože módu asi příliš nesleduje a tak nějak předpokládá,že její snacha by se v tom mohla třeba i orientovat.

arrow
profile_image
Anabela
od 16. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tiakia: Zajímavé, že zakladatelka psala, že si věci kupuje v NY, CA, HM a v podobných obchodech, takové obchody bývají pouze ve větších městech...

A to, že je to 60 letá paní, která nemá ponětí co je hezké a co ne, sorry, ale tohle je jen výmluvka...snaží se ji kopírovat a ví, že ji tím leze na nervy...Mojí mamce bude taky 60 let, věci si kupuje sama a to přiměřeně svému věku, nepotřebuje nikoho kopírovat..Ta paní je nespíš nemocná, je zralá na psychologa, už i s tím, že si myslí, že ji všichni závidí, nejen snacha...

Jo a ještě jsem si vzpoměla, že přece zakladatelka psala, že sní v obchodě byla, že ji koupila pár věcí, ale že v nich nechodí a furt si kupuje jen to co má ona. Zakladatelka ji nabídla pomoc při výběru oblečení, ale paní se stejně oblíká jak ona, takže si udělej obrázek sama...

Ale tohle tu nemá cenu psát, Vám to totiž přijde normální mít stejné věci jako snacha, kuchyň a vlastně všechny + hrabat se v cizích věcech..bydlí přece v jejím době, tak musí držet hubu a krok no ne?

arrow
profile_image
Anabela
od 16. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Teresita:
Mě to taky normální nepřijde, ale asi to normální je, jak tak čtu...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené