Ahoj, mám jemnější vlasy a do ted jsem používala Alpecin ale chtěla jsem změnu tak jsem si na zkoužku koupila Alverde Šampon merunkový a i když mi s ním vlasy vydržely méně mastné tak jsou takové tenčí.. četla jsem složení šamponu a nic špatného jsem neshledala.. myslíte že mám šampon přestat používat když mám pocit že jsou vlasy jemnější než normálně?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě jen napadá, jestli takové vlasy nemáš normálně . Alpecin ti je jakoby natuží a zdrsní, tak to pak vypadá, že jich máš víc. Střídala jsi ten Alpecin s nějakým jiným šamponem?

Reaguji na Adouk: Nestřídala.. používám jen Alpecin a právě jsem zkusila ten Alverde

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak si myslím že to bude tím... po alpecinu mám taky vlasy jiný, takový hrubší jakoby hustší, ale já šampony každý mytí střídám. A Alverde ti vlasy nenatužilo, to jen odmastilo, navíc je to přirodní kosmetika, tak by mělo být i jemnější.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já když používám tyhle přírodní šampony tak mi taky přijde, že mám vlasy jakoby tenčí a křehčí, jakoby je to zbavilo nějaké vrstvy. Nemám ten pocit ráda, proto zůstávám u chemie.

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bejbee:
mám naprosto stejnou zkušenost, zlatý silikony

arrow
Neprodává v Bazaru

Po kosmetice bez silikonů se ti ukáže opravdovej stav tvejch vlasů. Proto se tady holky dělí na dva tábory - některým vadí, některým ne. Musíš přijít na to, co ti sedí. Mně spíš taky sedí se silikony.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené