arrow
profile_image
TRISIDAT
od 13. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Milé dámy,

zvažuji následující problém - zda koupit pouze tester anebo originální parfém s krabičkou. Už jsem se setkala s názorem, že i testery jsou kvalitnější, neboť je tam větší koncentrace všech látek (má to sloužit k nalákání zákazníka) a normální parfém je už třeba slabší.
Druhá vlna názorů si stojí za tím, že testery rozhodně ne. A tudíž váhám.

Jak jste na tom vy? Máte problém s koupi testerů nebo je upřednostňujete? Nebo je vám to jedno?

Budu ráda za každý postřeh, zkušenost, názor.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak za prvé je prodej testerů zakázána (aspoň většina) a myslím, že je hloupost, aby byl tester víc koncentrovaný. Pokud je tester parfém a ty si též koupíš parfém, nikoliv EDT, tak to musí být stejné. Výrobce jistě nemá speciální výrobní techniku na testery. Aspoň jsem se s tím nikdy nesetkala a to jsem prodávala 10 let

Ahoj, za mě tester klidně ano. Parfémy originál zabalené i testry si kupuji už nějaký pátek a ještě jsem se nesetkala s tím aby voněl jinak než klasické balení té samé vůně Ono hodně takových polopravd vzniká, že si lidi nepřečtou k čemu vlastně čichají a lehce se pak zamění EDP a EDT kde je intenzita a kolikrát i složení trochu jiné. Popřípadě se do tohoto mohou zapojit i padělky z internetu a spekulace o kvalitě testerů jsou na světě.

Cituji Woody: no hodně takových polopravd vzniká, že si lidi nepřečtou k čemu vlastně čichají a lehce se pak zamění EDP a EDT kde je intenzita a kolikrát i složení trochu jiné.

já myslím že zakladatelka poukazuje na mýtus že tester je tu od toho aby po načichání či nastříkání na oděv zákazníka naladil protože je více koncetrován vonnými složkami,prodloužil trvanlivost vůně intenzitu a nenechal zákazníka usnout bez této vůně---není pravda
prodej testerů nijkak zakázán není,o tom slyším prvně,ano v kamenné Vám nikdo tester neprodá ale v e-shopu proč ne,tam zákazník pokud nemá eshop i kamennou prodejnu tester nikdo nemá potřebu očichávat a testovat,hodí se vždy když nemáte vůni jako dárek nebo si nepotrpíte na balení se vším všudy
ale intenzita je stejná takže volba je na Vás jestli lepší pocit budete mít z kompletního balení,nebo Vám postačí většinou bílá(není pravidlem)krabička a někdy bez uzávěru(též není pravidlem)

Souhlasím s holkama.
Tester rozhodně nemá větší koncentraci parfému, než klasické balení.
Někdy mají v parfumérii jako tester EDP a ty se můžeš rozhodnout, zda si ho koupíš taky jako EDP, nebo v odlehčené formě EDT. Ale pozor - dnes bývá celkem běžné, že se obě tyto verze od sebe odlišují i složením a to pak bývá problém...jak už napsala Woody.

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mám s testery dobrou zkušenost. Měla ty samé v normálních krabičkách, takže jsem posoudit mohla.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji prorsum: prodej testerů nijkak zakázán

Tak si přečti na nějakým testeru zadní část. Je tam napsáno not for sale, neprodejný vzorek a podobně Vím, co píšu
Uvádí to přímo výrobce

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kupuji jedině testery,jsou levnější než parfémy v krásné krabičce. Krabičkou s nenavoním,takže mi nevadí,že parfém je v krabičce bílé. Na vůni mi to kvalitu neubralo, tester voněl stejně jako parfém netester.

arrow
profile_image
Srnkaaa
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Moňas: Tak ono záleží kde děvčata kupují, předpokládám že zakladatelka chce koupit parfém přes e-shop, to je kapitola sama o sobě a testery tam prodávají, já už bych v žádném e-shopu vůni nekoupila, koupila jsem různé značky na různých shopech a nikdy to snad nebyl originál, nakupuji v kamenných parfumeriích a nikdy jsem neměla problém s tím, že by s vůní něco nebylo v pořádku, hold si člověk trochu připlatí, ale nemám problém s tím, že vůně najednou voní jinak, popřípadě za pů roku smrdí a vydrží vonět půl hodiny...

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

\sa\Reaguji na Srnkaaa: Tak já jsem zas naštěstí ještě nekoupila padělek...

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem od několik různých parfémů několika různých značek tester i parfém v origo krabičce. Závěr: u "netesteru" platíš za pěknou krabičku, a tak "netestry" kupuju pouze když je chci darovat, jinak není důvod. Opravdu se není čeho bát. Parfém/toaletka jsou podle mé zkušenosti v testeru stejné, nikoli slabší nebo silnější.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Srnkaaa: Tak ono záleží kde děvčata kupují, předpokládám že zakladatelka chce koupit parfém přes e-shop,

Ajo, tak tam možná jo. U kalsických v drogerkách se to nesmí... Ale stejně se to děje

arrow
profile_image
TESSA2510
od 29. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Srnkaaa: No ono záleží na tom , zda zásilka parfíku jde na východní trh nebo západní. Je známo, že východní trh má slabší koncentraci v parfémech , než třeba ve Francii. To máte jak s Coca- colou. V Německu má jinačí igredience než u nás . A přitom se jedná o stejnou značku. Hold tak je to i s parfíky. Někteří prodejci nakupují zboží určené pro východní trh a někteří pro západní. Tak nevím včem jsme výhodoevropani jiní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Žádný rozdíl mezi nimi není maximálně ten,že tester máš bez krabičky tudíž levnější.A když to máš pro sebe,tak na co ti bude krabička a ještě pár kaček ušetříš

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Srnkaaa: já už bych v žádném e-shopu vůni nekoupila, koupila jsem různé značky na různých shopech a nikdy to snad nebyl originál

Zřejmě sis vybrala špatné parfumerie...
Tak já jedině parfém přes e-shop...pro mě je celkem rozdíl dát za parfém 2000kč než 4000kč v kamenné prodejně a rozhodně se mi nikdy nestalo,že by to byl padělek.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené