arrow
profile_image
zuska-bluzka
od 21. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sandí: súhlasím, ja takto na e-shopoch nakupujem už roky a som veľmi spokojná, akurát min. týždeň som si takto kúpila tester, ktorý keďže ide o vôňu ktorú dobre poznám, isto nebude padelek ale originál a ušetrila som dobrých 40 eur v porovnaní s cenou v kamennom obchode. podľa mňa v normálnych obchodoch v dnešnej dobe za tie nekresťanské ceny nakupujú už len blázni

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jsem pro tester. Koncetrace je stejná, a nechce se mi tolik platit za krabičku

arrow
profile_image
nnada
od 28. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

"testery jsou kvalitnější, neboť je tam větší koncentrace všech látek" - to je krásný blud, úplně jsem se zasnila, jak se za čistý parfém nebudou utrácet těžké peníze a bude stačit tester... No nic, vážně, testery nejsou určeny na proděj, tedy jejich prodej je mírně nelegální, ale zakotveno to nikde asi není, tak toho můžeme využívat. Vůně se ničím neliší od originálů, pouze krabičky jsou ochůzené a u některých flakonů chybí víčko. Pokud si parfém kupujete kvůli vůni a chybějící víčko nevadí, tak proč ne - cenový rozdíl bývá někdy citelný.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji zuska-bluzka: . podľa mňa v normálnych obchodoch v dnešnej dobe za tie nekresťanské ceny nakupujú už len blázni

naprosto souhlasím

Já kupovala tester jen jednou a nebyl s tím žádný problem. Nepřišlo mi, že by tam byl nějaký rozdíl. Dokonce mi tedy vzhledově přišel jako netester - normálně krabička i víčko. Což mě docela překvapilo.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pár testerů jsem koupila, bývají o něco levnější a navíc u testerů je téměř 100%, že se nejedná o padělek, takže proč ne. Akorát se vždycky zajímám, jestli mají ty testery víčko, na krabičce mi nesejde, ale víčko chci mít

arrow
profile_image
Mrs.Stylish mojeid
od 21. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

O tom, že by se tedy nesměly prodávat testery taky slyším prvně (samozřejmě, že v kamenném obchodě to pochopím, ale online shopy by asi musely být všechny zrušené, když tam testery normálně prodávají ).
Jinak není rozdíl jestli koupíš normální parfém a nebo jen tester, pokud to tedy nechceš někomu darovat. Já si mnohdy koupím jen tester, protože to pak stejně slívám do malých rozprašovačů do kabelky, takže je mi vcelku jedno, jak vypadá originální balení.
Samozřejmě, že kupuji i originální parfémy - ne testery, ale to jsou spíš takové ty s designově zajímavých flakonkem.

já sio kupuju jen testery.. na co vyhodit o 600 nebo dokonce víc jen za pěknou krabičku? K čemu? Stejně to vyhazuju... Mám gucci floru a je úplně stejná jak flora s krabičkou... mě to přijde výhodné a stejné.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Blogerka

Cituji Srnkaaa: já už bych v žádném e-shopu vůni nekoupila, koupila jsem různé značky na různých shopech a nikdy to snad nebyl originál,

souhlasím. Koupila jsem si přes jeden nejmenovaný eshop parfém a poslali mi padělek. A vůbec jim to nebylo trapné a snažili se to svést na mě. Až po vyhožování ČOI se zalekli a poslali originál Takže to bylo pro mě ponaučení, abych si kupovala parfémy v kamenných obchodech

Reaguji na AMYSUN: docela bychom ocenili název eshopu ...já v kamenných parfumériích nakupuju opravdu minimálně

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Petronella: docela bychom ocenili název eshopu

Přesně tak. Abychom se mohli vyvarovat podobné zkušenosti

Cituji AMYSUN: Koupila jsem si přes jeden nejmenovaný eshop parfém a poslali mi padělek.

Proč nejmenovaný? Právě za takovou sviňárnu by jsi je měla jmenovat a ostatní tím varovat od případné koupě od podvodníků.

Reaguji na Woody: Přesně tak

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Blogerka

holky je to eshop Xparfémy. Jednání bylo nehorázně sprosté. Chtěla jsem parfém B. Spears a jelikož se u nás nikde v kamenném obchodě neprodává, rozhodla jsem se pro tento eshop. Bohužel to, co mi přišlo v balíku bylo něco šíleného. Chtěla jsem rovnou dárkovou kazetu, kde bylo kromě parfému i tělové mléko. Kazeta přišla otlučená a vůbec nevypadala jako na eshopu (to bych ještě překousla), ale to co bylo uvnitř to byla hrůza. Flakonek měl být posázen kamínky, ty byly skoro všechny na půl odloupané, tím pádem celá lahvička byla upatlaná od nějakého lepidla, no fuj. A ještě k tomu, čtvrtka vůně byla pryč. To sem si opravdu nenechala líbit a poslala na jejich linku fotky s prosbou a vyřešení reklamace. Reklamaci mi neuznali, protože prý mi tudle kazetu nikdy neposlali a že sem si to celé vymyslela Že prý mají na kamerovém záznamu, že do balíku dávali parfém jiný. To už bylo na mě opravdu moc a proto sem pohrozila ČOI, protože sem si našla na internetu podle obalu, že to co mi poslali je fake. A ihned se začali omlouvat, bla bla. Jednání tedy naproto nehorázné, způsobila jsem si pár vrásek Věřím tomu, že někdo by to nechal být, já sem to však řešila a chtěla jsem to, co sem si objednala.

Cituji Moňas: Tak si přečti na nějakým testeru zadní část. Je tam napsáno not for sale, neprodejný vzorek a podobně

a víš co se píše na krabičce od cigaret?kouření může zabíjet
respektuji tvé zkušenosti z branže ale nic není dogma....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené