1. . .3456789. . .1213

Cituji Belen: nohy měla úplně znetvořené

Hm, to mám taky, tedy jen jednu, ale nezmiňovala jsem to, protože to stejně přetetovat nejde, je tam nerovnost toho masa a kůže (někde chybí a jinde přebývá, no děs), takže abych se v těch vedrech nepařila v dlouhých kalhotách, nosím to místo nad kotníkem prostě zafačované.

Štvou mě ale ty záda a rameno, nemůžu nosit ani tílka. Líbila by se mi třeba větev s květy, co by se táhla od ramene, ale blbé je, že jizva je rovná jak podle pravítka a větev by se měla jaksi větvit
Manžel se s tím nepáral a řekl draka nebo hada. Hlavu na to rameno a táhnout tělo směrem dolů, jizva končí u ledvin. No to je na mě asi moc drsný motiv. Pořád hledám a zatím nic, z čeho bych si sedla na zadek.

Cituji Mallory Knox: Jaký máš styl oblékání?

No to je právě to, dřív (před nehodou) to byly kabelky, podpatky,džíny slimky, kožíšky a teď? Tepláky, botasky, berle. Po tom úraze nemůžu pěkný boty, jen ty ortopedický hnusy a k tomu se blbě ladí oblečení. Z nohy mi ještě minulý týden čouhaly velký železa, a přes ně šly natáhnout jen pružný tepláky, no to je něco pro mě. NIKDY jsem nebyla v teplákách na ulici.

Teď budu asi hledat nový styl, sukně to nebudou, uvidíme, trošku koketuju s Ed Hardy, ale ne moc, aby to nebylo kýčovité.

Spíš si myslím, že by mi to mělo jít k povaze. Jsem spíš mrcha než hodná holka, takže žádný delfínci, srdíčka...
To, co se mi líbí, jsou třeba citáty svisle dolů, ale já budu muset mít obrázek, aby to bylo trochu plošné - písmena by nepokryla jizvu.

Cituji Mallory Knox: Zkoušela jsi projít nějaké fotogalerie s tetováními na dívkách, mohla by ses inspirovat..

Viděla jsem nádherná tetování,která bych si dala hned, nemít ty jizvy. Bohužel teď jsou pro mne nepoužitelná, protože by nesplnila účel, nezakryla jizvy, naopak na ně upozornila.

Cituji Tiakia: Vím jak ti je,ale nemá smysl schovávat se.Plavky a mořská pláž - bikiny,ne nějaké celkové!Nejdřív fakt někam,kde tě nikdo nezná,abys sama se sebou mohla srovnat ten pocit

Já zatím stejně nesmím na slunce, mám to 10měsíců, takže něco bílé, něco růžové a ty nejhlubší stále fialové
Na druhou stranu klika, že jsem se nedala tetovat před bouračkou, měla bych to trvale zničené, to by mě hráblo.

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na prskafka:
Asi nejlepší řešení by pro tebe bylo zajít přímo za tatérem, aby ti vymyslel něco na tělo. Řekla bys mu, jaké styly nepadají do úvahy. Určitě byste dali do kupy motiv, který ti sedne..

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mallory Knox:
Tetování jizvy na břiše na tebou dané fotce by bylo lepší vzít tělovkou než zelenou barvou.
Byla tady kdysi uživatelka a ta měla krásně natetovanou jizvu po abdomino plastice,ale tam byla výhoda vodorovné jizvy,tohle svislé spíše než schová upozorní a působí to značně nepřirozeně na tom břiše.

arrow
profile_image
Belen
od 14. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji prskafka: Štvou mě ale ty záda a rameno, nemůžu nosit ani tílka. Líbila by se mi třeba větev s květy, co by se táhla od ramene,

Podívej se na tetování co má Klára Medková na zádech, je moc pěkné. (draka ani barevné bych si určitě nedala)

Myslím, že by sis z toho neměla nic dělat, vím je to lehké říct, ale ber to tak zkrátka se to stalo a nemůžeš se tím užírat celý zbytek života. Tak jak psala Tiakia jizvy časem vyblednou a nebudou tolik vidět. Samozřejmě že lidi se dívat budou, ale spíše lítostivě. Věřím tomu, že se jednou zase oblékneš do slimek a pěkného trička, které ti zakryje jizvu na zádech.

Cituji prskafka: Já zatím stejně nesmím na slunce, mám to 10měsíců, takže něco bílé, něco růžové a ty nejhlubší stále fialové

Na slunce si určitě pozor dávej, je důležité jizvy spíš teď nevystavovat (takže dobře, že máš teď místo zafačované), aby to naopak nebylo ještě horší až tak za dva roky bych s nimi bezproblému vyšla se opalovat a to už ani nebudou tolik vidět.

Reaguji na Tiakia: Jasně, Mallory jen dávala příklad, že to zakrýt jde.

No, já mít takovouhle jizvu, tak si ji i nechám, ale to moje...
Asi si udělám výlet do Hellu, tady u nás v zapadákově se nikomu nesvěřím.

Nevíte, platí se i za návrh?

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji prskafka: že to zakrýt jde

Tak jasně,že jde,ale volila bych tělovou barvu než nějakou kontrastní.
Vím,že holky si nechávají tetovat jizvy v prsních dvorcích nebo rovnou celé dvorce takže ono jde vše.

arrow
profile_image
Mallory Knox
od 3. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji prskafka: Jasně, Mallory jen dávala příklad, že to zakrýt jde.

Přesně tak..

Cituji prskafka: Nevíte, platí se i za návrh?

Za návrh samotný se neplatí, ale existuje nepsané pravidlo, že když pro tebe tatér něco vymýšlí, má s tím práci, necháš si od něj tetování udělat. Pokud to teda není úplný lempl, se kterým by ses na motivu nedomluvila.

Reaguji na Belen:
Já jsem nereagovala na tebe, nýbrž na to, co napsala Mallory Knox a chtěla jsem říct, že je jedno, jaké má člověk tetování, jde o to, jaký k němu má vztah a co pro něho znamená. Chápu, že každému se to líbit nemusí, prostě tuto formu seberealizace neuznává, ale vadí mi, když tu lidi osočují potetované. Myslím, že my, kdo máme větší tetování a nemáme je proto, abychom je ukazovali na diskotéce, máme právo být trošku pohoršení, mně se nelíbí, když si na mě někdo ukazuje a říká fuuj, jak si tohle mohla dát...
Jak už bylo řečeno, já taky nekomentuju ničí prsa nebo rty a chtěla bych, aby to tak bylo i naopak. Tím se dostávám k té povaze, která mi vadí, ale se kterou bohužel nic neudělám
Řeči o tom, že neumím číst mě neurazí, to fakt ne
Aby nám to tu neuzavřeli! Ráda bych se časem dozvěděla, jak slečna zakladatelka dopadla a doufám, že sem výtvor vystaví

Cituji prskafka: Na druhou stranu klika, že jsem se nedala tetovat před bouračkou, měla bych to trvale zničené, to by mě hráblo.

Super přístup
Když sem dáš fotku, určitě bychom ti mohly poradit, ale budou to názory cizích lidí Stylů, které se dají udělat tak, aby vypadaly dobře v každém věku, je moc Možná bych zakryla třeba jenom jizvy na zádech nebo tam, kde ti nejvíc vadí. Mít po těle několik větších různorodých kérek by nemuselo vypadat dobře, ale to je na tobě...
Jestli máš fb, zkus se podívat třeba na: Marie Kraus, Ondrash tattoo nebo One Love, to jsou podle mě profíci, každý v jiném stylu

arrow
profile_image
MerciLean
od 24. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tady se to rozjelo

Cituji Tiakia: Můj osobní názor je ten,že tyhle velké kérky si nechají udělat ženy,které mají nějaký psychický problém,nízké sebevědomí,introvert neb se jakoby za ten obrázek schovají.
A pak je další sorta a to pracovnice v erotice + ty s nižším IQ.


pak mají psychické problémy asi i ženy, které si barví vlasy (vyrovnaný jedinec je spokojený s tím, co mu nadělila příroda), nechávají si zvětšovat prsa, zmenšovat nos...a můžeme pokračovat dál.
a pak další sorta - pracovnice v erotice+ty s nižším IQ.
chudinky, měl by jim to někdo říct.

Reaguji na prskafka:
kdysi dávno (asi před pěti lety) jsem viděla na dovolené holčinu, teda spíš už mladou paní, a ta měla obří kérku od ramene až po koleno.
nádherný, dokonale propracovaný květinový motiv.
ono jsou kytky a kytky, že
tohle nebylo ani za mák kýčovité, přeslazené, ale ani drsňácké a nehodící se k šatům.
vypadalo to překrásně.

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak já přidám svou trošku do mlýna - i když teda patřím spíš k těm ,,srabům" kteří mají menší tetování a na místech které lze lehce skrýt, nicméně jsem chtěla napsat, že když se nad motivem člověk trochu zamyslí a najde ještě někoho šikovnéko kdo svou práci umí dělat dobře, myslím že v dnešní době mohou vzniknout vlastně krásná umělecká díla... některé kérky jsou úžasné, to myslím, že musí přiznat i ty kterým tetování úplně nesedí...
Reaguji na prskafka:
vidiš, já tě mám zafixovanou z diskuzí o lakách na nehty a tohle jsem vůbec netušila...
strašně jsem se musela s prominutím smát u nápadu tvého manžela - drak nebo had... nicméně jdu hledat co mě by se fakt líbilo... k tobě, i když tě neznám... zkusím ...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené