Chtěla bych se zeptat,
tři týdny jsem brala dávku tetracyklinu na akné. Akné se začalo celkem lepšit a já ho předčasně vysadila (zbývá mi 8 tablet). Jenže jsem dostala obavu, že by se mi akné mohlo zhoršit - čekala jsem zatím na sluníčko, jenže to nepřichází a následující týden ani nepříjde. Chtěla bych se zeptat, jestli mohu zbylé prášky dobrat, a jestli se mi nemůže něco stát, popřípadě jestli budou antibiotika fungovat? Doba mezi vysazením je 6. den. Nemáte s tím prosím Vás někdo zkušenosti?

arrow
profile_image
Luciel86
od 21. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak to se samozřejmě poraď s lékařem a ne tady na Omlazení. Antibiotika se berou po nějakou dobu bez vysazení, aby byla určitá hladina, takže teď už jí zase nemáš. Příště si to předčasný vysazování rozmysli.

arrow
profile_image
Trebi
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Každopádně běž k lékaři, sama si harmonogram užívání antibiotik neordinuj.

arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

určitě se ti nic nestane, lepší na akne je doxybene

Cituji milow33: určitě se ti nic nestane

leda možná rezistence z nedoléčení, to je přeci dost známá věc, takže celkem nechápu..

tak raději si nic brát nebudu , sluníčko prostě musí přijít. Nějak to musím vydržet a v září konečně roaccutane... nedá se nic dělat...

arrow
profile_image
Luciel86
od 21. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Blonckax: v září konečně roaccutane

Nic mi do toho není, ale to máš tak moc špatné akné, že ti někdo napsal Roaccutane? Nejdřív se zeptej na všechny vedlejší účinky, než do toho půjdeš.

Luciel86
Ahoj,

no docela ano. A navíc se s tím trápím už docela dlouho a nic mi nepomáhá. Mám kvůli tomu i docela velké psychické problémy. Takže tak Kdo nezažil, nepochopí.

A co se týče vedlejších účinků? Vím o nich, ale jak říkám... klidně je opravdu podstoupím, už si nevím rady, a chci už konečně začít žít...

Cituji Luciel86: roaccutane

ten mi zabral velmi slušně, zbavil mě stafylokoka, takže sice akné se mi po půlroce vrací, ale v daleko menší formě, co nejizví.
Akorát pozor na psychiku. Měla jsem co dělat, abych zvládala, a nechápu, proč kvůli hloupému slunci, před kterým není problém se schovat, ho píšou přes zimu a jaro, kdy je nejvíc práce, a ne tak, aby nejhorší období vyšlo na klidové prázdniny. Jestli to ustojí játra, a máš tlustou kůži s hlubokými kořínky, takže ti nevypadají vlasy, tak jsou vedl.účinky "worth the cost"

Tetracyklin jsem kdysi měla v masti, a na velké hluboké boláky na občasné jednotlivé použití byla výborná.

arrow
profile_image
sibalka47
od 16. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kočky, pomôžte mi, doxybene beriem už 3týždne, trochu sa to začína lepšiť, ale tie nežiaduce účinky ma trápia. Zajedám ich jedlom, na obed ako mi poradila doktorka. Ale aj na druhý deň ráno aj večer mi je dosť zle,od žalúdka, pocity na zvracanie, občas kŕče...poraďte mi čo robiť, ja chcem už peknú pleť.

arrow
profile_image
Alienora
od 9. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dostala jsem dneska doxybene na akné, celkem 3 krabičky tedy na měsíc. Má někdo přímo zkušenost s tímto preparátem? A vedlejší účinky kromě bolesti žaludku? (na to bohužel trpím ikdyž žádný prášky neberu) Co pleť, zlepšila se po tom výrazně?

arrow
profile_image
benjaminek
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já taky brala toto ATB a to už několikráte, vždy tak 3-4 měsíce po půl roce. Žádné vedlejší účinky jsem na sobě nepozorovala.Nevím jaké máš dávkování, ale většinou je podstatně nižší dávka, než při klasické léčbě infekcí. Co se pleti týče po cca 2 měsících jako alabastr, žádné nové boláky a fleky se hezky zahojily. Chodila jsem si bez make-upu , protože nebylo co maskovat Bohužel věc se tímto přípravkem neřeší, vysadíš jej a je to tu zase. Někomu to prý vydrží pěkné půl roku, mně bohužel tak měsíc. Navíc jak zjišťuji při každém novém nasazení léčby to reaguje s větším zpožděním a po vysazení je to rychleji zpět, takže už i na to si tělo asi zvyká a mám obavu, že po čase to bude zase k ničemu, jako všechny doposud použité přípravky.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené