arrow
profile_image
CaramellMacchiato
od 1. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zdravím všechny příznivce aqua aerobicu. Jsem novou cvičitelkou tohoto cvičení a obracím se na Vás s prosbou a s nějakými vychytávkami. Zajímalo by mě jak vnímáte cvičitelku když vám předcvičuje, zda je lepší když předcvičuje rychleji nebo pomaleji? Je mi jasné že ve vodě se to nedá stíhat kvuli odporu. Nás to na kurzu učili na každou druhou dobu, když jsem však přišla na cvičení tak předchozí cvičitelka cvičila v plné rychlosti tedy na každou dobu a cvičenky prý byly spokojené. Ozvalo se však vedení že plavčíci srovnávali a že cvičím moc rychle takže já vážně nevím. Prosím poradte někdo kdo chodíte pravidelně nebo instruktorka pokud tady nějaká je. Budu vděčná za nějaké tipy rady atd... Děkuji moc a hezký den

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

chodila jsem půl roku na aqua aerobik, pomalejší cvičení mi nevyhovovalo kvůli ledové vodě v bazénu. Při pomalejším tempu jsme mrzly ve vodě. Takže mě osobně vyhovovalo rychlejší tempo.
Musím říct, že mě ale po půl roce přestala bavit monotónost sestav.

stejně je to tak individuální. A důležité je, aby tvoje cvičenkyně byly spokojené, cvič tak, jak chtějí ony.

arrow
profile_image
CaramellMacchiato
od 1. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jé někdo se ozval jsem moc ráda za radu, právě jáse snažím s nimi cvičit rychle jelikož jim nesmí být zima. Pokud začnou chladnout celé cvičení je špatně a je samotné to nebude bavit a už nepřijdou. Když se tak koukám na videa na youtube všichni cvičí stejně jako já předchozí cvičitelka cvičila stejně tak právě proto nechápu proč plavčíci říkali že cvičím rychleji než předchozí cvičitelka. Přitom ta cvičitelka byla na mých hodinách a sama mi říkala at cvičím rychleji A s jakými pomůckami se ti cvičilo nejlépe?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Tak naše nás hecovala - cvičila tak, abychom ji nestíhaly, ale aspoň se o to snažily. Byla jsem u dvou a obě to dělaly podobně. Zdá se mi být důležité neustále připomínat správnou techniku, odpor, co s rukama.. Líbily se mi pomůcky - rukavice, noodle a nelíbila destička. Jedna z cvičitelek to brala i celkem tanečně, neustále měla novou hudbu, hodně i latinské rytmy, to bylo super a uteklo to Chodila jsem do sport. střediska UK v Hostivaři.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na CaramellMacchiato:
já bohužel pomůcky nezažila

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když jsem hubla chodila jsem na aquaaerobic rok 3x týdně. Bázen byl malý, nebylo tam moc místa a bylo to v mělké vodě. Radši jsem měla cvičitelku, která jela rychle, měla hlasitou hudbu, usmívala se na mě, dokázala prostě nakopnout a udělat zábavu...některé byli i pravý opak a koukala jsem jen na hodiny...jinak líbili se mi i cviky na břicho, různé sklapovačky s nudlema, voda cákala všude..připadla jsem si zas jak malé děcko. ) Hodně mě bavili i činky. Líbilo se mi, že třeba i obcházela bázén a museli jsme se točit. Pak jsem byla ve velkém bazéně, kde hudba tolik slyšet nebyla, cvičitelka byla daleko a byla sotva slyšet, chodili jsme i do hluboké vody a to mě nějak nebavilo. A břicho jsme necvičili vůbec.

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem nějakou dobu předcvičovala a určitě to chce rychlé tempo. A hlavně- cvičit celou dobu také! Pro mě to byla vždy strašná makačka Jako pomůcku jsem měla nejraději nudle, s nimi se dá dělat plno věcí. Vždy jsem měla první část hodiny bez pomůcek, pak s pomůckou a na závěr nějaké ,,hry". I když chodí třeba starší paní, většina se nadchne Chce to opravdu milý, veselý, motivační přístup. I výběr hudby je důležitý. Já jsem měla trochu problém, že nejsem úplně tanečně zdatná, takže to nebylo na žádné složité sestavy, ale i tak se to dalo dobře sestavit. Hodně jsme i posilovali, ale to je důležité prokládat rychlými sekvencemi, aby nebyla zima, ale to určitě znáš Je to pěkná práce!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené