arrow
profile_image
Olla Olí
od 9. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji farahh: určitě ti to někdo říkal, dřív to bylo běžné a možné...ale už je to hodně let historie
Tuším Topol to za vlády zatrhl...

Tak to jo, problém vysvětlen

Cituji Cindova: Pozor na "staré" účetní, které jsou sice zkušené, ale nesledují novely zákonů a novinky v účetnictví a daních, nerady se přizpůsobují a hlavně si nenechají OD NIKOHO! poradit.

Mně zase někdo říkal, že nejlepší je "stará poctivá účetní" a hlavně se nesvěřovat do rukou daňových poradců, takových těch "namachorvaných chlápků v sakách"...

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Olla Olí: Mně zase někdo říkal, že nejlepší je "stará poctivá účetní" a hlavně se nesvěřovat do rukou daňových poradců, takových těch "namachorvaných chlápků v sakách"...

No rozhodni se sama, já znám takové účetní z praxe a musím říct, že s nimi je opravdu nejhorší spolupráce. Neříkám, že všechny starší paní účetní nestudují novely a novinky, ale je dobré si je před začátkem spolupráce určitě prověřit.

To s daňovými poradci nechápu, konkrétně to,proč se nesvěřovat. Služby daňového poradce jsou jen a jen pro tebe a tvůj daňový poradce je od toho, aby ti dobře poradil při daňové optimalizaci a při zpracování/podání daňového přiznání (v případě plné moci, daňové přiznání podepisuje a podává za tebe). Samozřejmě máš právo si vybrat toho, který ti vyhovuje, daňové poradenství poskytuje i mnoho žen, proto pokud víc věříš ženám, můžeš zajít za daňovou poradkyní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cindova:

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Olla Olí: Mně zase někdo říkal, že nejlepší je "stará poctivá účetní"

to je docela vtipné, když přemýšlíš nad tím jak tržbu krátit Myslíš, že ti s tím bude někdo takový pomáhat?

arrow
profile_image
Olla Olí
od 9. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Cindova: Služby daňového poradce jsou jen a jen pro tebe a tvůj daňový poradce je od toho, aby ti dobře poradil při daňové optimalizaci

Ale jo, to je pravda. Vždycky nejde házet lidi do jednoho pytle.

Cituji farahh: to je docela vtipné, když přemýšlíš nad tím jak tržbu krátit Myslíš, že ti s tím bude někdo takový pomáhat?

Ano, protože uvidí, že si vydělané peníze zasloužím. Každý si je zasloužíme. Věnujeme práci nějakou energii a je fér za ni dostat adekvátní odměnu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené