arrow
profile_image
kytička77
od 4. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho Vás přestalo bolet a tlačit na prsou po operaci, když jste vstávali z postele? Jsem krátce po augmentaci a modelaci (4dny), a mě se zdá, že je to horší než lepší. První dva dny bylo docela dobře. Těď už ani nemám moc bolesti, ale nejhorší je to při ležení,ten šílený tlak a bolest zad, a to když mám vstávat, tak je to děsný.....nemohu se skoro zvednout, tak moc mě tlačí na hrudníku. Tak bych chtěla vědět, kdy Vás to přestalo tlačit a bolet?

arrow
profile_image
nfabulous
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

taky jsem měla krizu 4- 5 den pak už to bylo den ode dne lepší
10 dní po augmentaci jsem ten tlak necítila, a bolest zad už taky skoro zmizela

arrow
profile_image
kytička77
od 4. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nfabulous
No nejhorší je to opravdu při tom vstávání. Tak doufám, že to bude alespoň tak jak píšeš. Prsa mám teda jako dva šutry, tvrdý.

arrow
profile_image
ROMYNY
od 16. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsem to měla minimálně týden , než jsem vstala z postele, tak to byl teda obřad . Pomalu vstát , sednou si na postel a šílený bolesti , takže jsem tak 5 minut čekala, než jsem vykročila. Pak jsem to řešila tak, že jsem si postel zvedla co to šlo, takže jsem spala skoro v sedě . Bylo to o něco lepší. Ale co bychom pro krásu nevytrpěly .

arrow
profile_image
Agama
od 14. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky se máte .. já jsem se proklínala přes 3 týdny.. první týden mě přítel krmil po lžičkách,jelikož jsem nepohla rukama.. teď po 2,5 letech si nevzpomenu že by jsem byla na nějaké operaci.. takže chce to čas a vydržet..

arrow
profile_image
Jacksonka
od 30. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám prsa už rok a půl a věřte holky na tyhle bolístky se rychle zapomene!!Prsa mám krásný a měkký!!

arrow
profile_image
kytička77
od 4. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Agama
No tak ještěže je mi tak jak je, nedokážu si představit, to co píšeš- 3týdny! A týden jsi nemohla hýbat s rukama?!! No u nás stačí, že se stará manžel o naše malé děti, ještě aby krmil mě... Dnes je mi zase lépe, včera jsem dokone večer na tom byla tak dobře, že jsme šli na procházku, jako by mi nic nebylo, ale ráno to vstávání bylo děsný!! A prsa zase jako kameny.

arrow
profile_image
Kašššenka
od 4. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, jsem pátý den po operaci a je to den ode dne lepší. Jinak normálně chodím ven a vegetím na zahradě ve stínu. Ale první den, co mě operovali, bylo nemožné i s cizí pomocí vůbec vstát a když se mi to podařilo, tak jsem měla pocit, že mi prsa upadnou. Rukama jsem mohla bez problémů hýbat už třetí den, ale mám zakázané je zvedat, aby se mi implantáty nějak nepřevrátily.

Holky,jak tak píšete stavy po,nezáleží v té následné bolesti také na tom,kde ten impl je umístěn?A co nějaké léky,braly jste?A pomáhaly?Jdu v prosinci a jsem hrozný bolestínek.A té bolesti,té se dost bojím.
AGAMO: máš imploše pod svalem?

arrow
profile_image
LucieS
od 5. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sartre
Já mám implantát pod svalem a byla jsem v pohodě. Sice mi první týden pomáhala sestra z postele, ale jinak dobré. Co ale určitě začni brát po operaci je Wobenzyn. Já byla během měsíce jak rybička a i můj lékař potvrdil, že je dost znát která pacientka ho bere a která ne. Kdybys ho chtěla brát, tak ti doporučuji začít to brát den po operaci: předtím to nemá význam, protože není zatím žádná tkáň poškozena a tak jsou to vyhozené peníze mno a v den operace budeš ráda, že jsi ráda a radši ani nepij (já byla až do večera na kapačce, tak jsem ani neměla potřebu pít).

arrow
profile_image
Alexk
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sartre

Ahoj, já mám anatomy pod svalem, je to dneska dvanáct dní. Nedá se to nazvat jako velká bolest, to vydržíš úplně v pohodě. Na klinice po opce pípneš na sestru a ta ti dá něco proti bolesti, prášky mi moc nepomáhaly, injekce jsou silnější. Dokonce jsem i v pohodě spala, nevím jak kdo jinde, ale měli hydraulické postele, tak jsem se furt vozila : ) Zvedla jsem si záda a spala jsem v takovém polosedě. Dreny taky nejsou nic strašného, na ty si zvykneš, na druhý den jsem si už sama došla na záchod. Jinak vytažení drenů bylo nepříjemné, ale jinak nic co bych nevydržela. Na doma mi pak daly čtyři prášky proti bolesti Novalgin a jak jsem je dojedla tak mi moje doktorka napsala Zaldiar, po tom jsem spala jak mimino. Teď už si tři dny prášky nedávám, nic při usínání nebolí. Ale ráno to je mazec, jak spím v jedné poloze, tak jak píšou holky nahoře, mám tlak na prsou, ale spíš to pociťuju tak, že mám ztuhlé všechny svaly, přinutím se sednout si a za pár minut je to pryč. Nosím taky stahovací pás, tak ho ráno sundám nachvilku.

Držím moc pěsti a ničeho se neboj! Já jsem neuvěřitelně spokojená a jsem ráda, že jsem do toho šla! : )

arrow
profile_image
Mischeylaa
od 7. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se musím podělit o moje vstávání Jsem ráda, že v tom nejsem sama...Jsem 5 dní po opce a přijde mi to spíš horší než lepší... Sama vůbec nevstanu a když ležím, všude mě to bolí a hrozně píchá, tak spím skoro v sedě, ale z toho mě hrozně bolí záda, když se ráno posadím, tak přijde ten tlak...mám pocit, že mě praskne kůže a ty imploše vystřelí ven,ale na druhou stranu mě tak škrtí šprnda a pás, že se skoro nemůžu nadechnout... Zítra mi odjíždí přítel pracovně pryč a já musím být noc a den sama, bojím se té noci...protože jak jak usnu a skloznu ze sedu do lehu tak nemám šanci se sama posadit
Holky kdy jste se zvládly samy posadit a přestaly ty tlaky? Po pěti dnech se nic nezlepšilo a přijde mi to nekonečné....

Tak teda.........ranní vstávání hrůza, měla pocit, že se mi prsa změnila v kámen. Budí mě to i v noci. Musím se posadit, počkat až ten tlak odejde a zase spím dál. Ze začátku to byly obě prsa, teď už mi v tom levém spadl otok tak je to v poho, ale to pravé mám pořád oteklé a i modřiny jdou dolů pomaleji, tak s tím je to ráno mazec ještě teď, po 18 dnech od operace. Spím stále v polosedě, jinak bych se asi nezvedla.

Cituji Alexk: vytažení drenů bylo nepříjemné

nejhorší zážitek z celé operace

Reaguji na sartre: kuriatko moje modré... Ako ja po opke. Neviem či ti tvoj dr.poradil lioton gel na tie modriny. Mne na kontrole poradil s tým natierať a pomohlo. Ešte chvílu počkaj a všetko sa postupne začne zlepšovať. Ja som mala aj teploty asi 6 až 8deň. Ten tlak pri vstávaní sa postupne bude zmenšovať, niekedy to ešte urobí aj mne na ľavom prsku a to som skoro 6tyž. po opke. Kedˇ chceme byť pekné, musíme aj troška trpieť.

Reaguji na zajacik_006: Na modřiny mi doktor nic neporadil. Mažu se San´t activem od Justu.Modřiny pomalu ustupují, tak je to v poho. Jen ta bolest po ránu už by mohla odejít. A máš pravdu, jak se říká: pro krásu se musí trpět
Ale pravda je, že konkrétně mě to docela sestřelilo. Byla jsem úplně vyřízená. Obličej jak smrtka skoro 14 dní. A pořád jsem spala. Unavilo mě i se obléknout.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené