Ahoj holky,
na solárim chodím 3x tydně každou zimu. Poslední dobou se mi na obličeji udělaly tmavé skvrny i když jsem opálena jde do šíleně vidět po každé navštěvě víc a víc. Nikdy jsem se s tím nesetkala nevite co by to mohlo byt?

pigmentový skvrny,toho už se nezbavíš.jedině přestat se slunit.

Reaguji na sametka:
hmmm...tak přesně tohle jsem nechtěla slyšet . Neexistujou na to nejake krémy

3X týdně v solárku, jo?Tak to bych se divila kdyby se Ti neudělaly a pokud jíš hormonální antikoncepci tak ty skvrny budeš mít ještě větší a pochybuju, že se jich dá něčím zbavit.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano,je to solárkem,které sice opálí,ale zničí celé tělo a taky Ti pěkně brzy naskáčou vrásky,divím se,že tam v dnešní době ještě vůbec někdo jde. Skvrn se nezbavíš,kamarádka taky chodila takhle často,jsou to dva roky,co tam nebyla a srvrny má pořád,nezbavila se jich,ačkoliv zkoušela všechno možné. Každý by s tím měl počítat,když tam jde,ted už je pozdě,snad si to jen můžeš maskovat korektorem...

Reaguji na monnja: Reaguji na kayuschka:
antikoncepci neberu...do solarka bych nechodila kdybych nemusela mam hroznej problém s opalování žiju v italii a na sluníčku se prostě neopalim a to tam mužu ležet od rana do večera a ani se nespálim mám asi špatnej pigment či co. Jsem přírodni "černovláska" se zelenyma očima ale mam hrozně světlou plet až takovou nazelenalou vypadam fakt děsně když nejsem aspon min opalena jak smrtka.

když je tělo vystavené nadměrnému uva záření a to jak na slunci tak v soláriu,tak začne způsobovat hormonální nerovnováhu v těle a dost často poté vznikají na určitých místech ty pigmentový skvrny.napomáhat tomu může i solární kosmetika ,zkus jí změnit no a pak už rada jediná omez to.

arrow
profile_image
xyxi
od 30. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

včera ve VIP zprávách na Primě mluvila K. Průšová, jak se zbavila otřesných pigmentových skvrn...U nějaké Inny a jejího muže? Velmi si ji chvlálila i Mašlíková-měla pigmentové skvrny.
PS: Na solárko už bych nikdy nešla a jestli se cítíš jako smrtka, tak zkus jemnější odstín vlasů....třeba středně hnědý s melírkem

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Prejdi radšej na samoopalováky-dnes sú na trhu tak kvalitné, že nepoznať rozdiel od klasického opálenia. Sa čudujem, že tie uv rakvy ešte nezakázali.

Reaguji na xyxi: o kom že to mluvila nejak jsem to nepochopila

arrow
profile_image
xyxi
od 30. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mluvila tam Průšová s Mašlíkovou, že se zbavily pigmentových skvrn u nějaké cizinky. Nejspíš má salon v Praze. Když se podíváš do historie pořadů Tv Prim..tak to tam určitě najdeš

arrow
profile_image
Alechandra
od 5. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Murphy: Sa čudujem, že tie uv rakvy ešte nezakázali.

Jsou lidé, kterým tyto "rakve" pomáhají v léčbě, např. těžké formy lupénky, solária mají i na odděleních dermatologie, kde touto formou pacienty léčí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené