Máte někdo zkušenosti se zkouškami Toefl a GRE? Zajímá mě hlavně to GRE, chci se hlásit na školu v USA, ale nechápu jak někdo, kdo nemá angličtinu jako svůj jazyk může složit ten GRE test. Nemáte některá tipy a triky jak na to?

Cokoloko
a byl těžkej? Z čeho jsi se učila a jak dlouho?

arrow
profile_image
Luciana29
od 9. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cokoloko
taky bych chtěla Toefl, přivítám jakékoli info, kde jsi ho skládala a chodila jsi na nějaké přípravné kurzy?

arrow
profile_image
Eva5
od 6. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja mam TOEFL, protože jsem plánovala studovat v USA, učila jsem se sama, pak jen šla na zkoušku. Mě by spíš zajímalo, jestli mi je k něčemu u nás, když budu hledat práci, jestli to tady uznávají?

TOEFL využiješ v zahraničí uplně všude. U nás podle mě ne. Já chci jít studovat do USA a na to potřebuju ještě to jejich GRE. O tom tu ale asi nikdo moc neví, to je vyloženě jen pro američany. Jsou tam slova, kterým nerozuměj ani oni..

arrow
profile_image
simka_s
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ako ste sa pripravovali na TOEFL? aj si ho tiež chcem spravit,kvoli studiu v USA, ak by som cchela sit na studijny pobyt.. mam o tom teste zatial malo informacii..v knihkupectvach maju nejake knihy na pripravu,ale sa mi zdau byt dost o nicom v porpvnani s FCE ci CAE

Ahoj, taky by mě zajímal TOEFL. Máte ho někdo? Jak těžká je ta zkouška, když to srovnáte s těma Cambridskýma a jak dlouho platí, není prý doživotní? Chtěla bych na Mgr. na soukromou školu obor International relations and European studies a tam ho požadují.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené