Ahoj, možná si někdo pamatuje moje předchozí diskuze o příteli, po té druhé jsem se s ním rozešla, ale ano, k ničemu, za nějaký týden jsme spolu byli zase. Ty předchozí problémy už nejsou.
Teď řeším tento. Nikdy bych to do něj neřekla, proto mi z toho bylo docela špatně, není snad třeba tady říkat, jak jsem na to přišla, ať to bylo jakkoliv,ale vím to. Prostě komunikuje s několika dalšíma holkama, způsobem, že např. by se rád kouknul, kdyby ta jedna dotyčná dělala striptýz. Je na ně hodně milý, zajímá se o ně. Prostě s nimi flirtuje, někdy myslím, že je v tom trochu srandy, jindy vůbec ne. Moc dobře věděl, že na jednu dotyčnou jsem vždycky žárlila, a on se s ní stejně snažil co nejvíc komunikovat a seznamovat. To bych třeba já jemu neudělala. Toto tedy nebylo jako nějaký naschvál, spíš ignoroval, že by mě to mrzelo.
Někdy slyším, že flirtování je prostě přirozená potřeba chlapů, ale znám hodně kamarádů, nebo jen kluků, kteří s jinými neflirtují, neskrývají nic před tou svojí. On například, vždy když mám být u něj přes noc, vymaže zprávy z mobilu ( nehrabu se tam, ale vím moc dobře, že to tak pravidelně dělá ) , vymaže historii na facebooku s holkama....

Zjištuju, že flirtuje prostě i se dvěma, které mě znají, ještě mu mě chválily, jakou že to má pěknou slečnu, a přitom v duchu mě musely mít za blb.ku, když věděly, co píše jim.
Dost mě to ponižuje. A celkově mě to ničí, takové jeho chování.

A teď jde o to, jestli v tomhle přeháním já, protože je to normální, nebo mám oprávněně hrozný pocit zklamání, protože existují kluci, kteří takovou potřebu nemají a takového bych raději. Jak to vidíte ? Díky za názory.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Normálně bych ho kopla do p.... Takovýho blbečka bych doma nesnesla. Fajn, ať si s nima flirtuje, ale sám.

Cituji Berusska: On například, vždy když mám být u něj přes noc, vymaže zprávy z mobilu ( nehrabu se tam, ale vím moc dobře, že to tak pravidelně dělá ) , vymaže historii na facebooku s holkama....

A jak to teda můžeš vědět, když se mu tam nehrabeš?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vykašli se už na něj!Je to pablb ..co víc na to říct:-/!

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ach bože, seber zbytek hrdosti, co máš a kopni ho někam!

arrow
profile_image
meberry
od 7. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Berusska:
O takového chudáka bych si ani kolo neopřela a ty se s ním zahazuješ.Buď volná pro lepšího!

nemá nějakej komplex? Tohle fakt není normální...

arrow
profile_image
wikča
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to blb a zřejmě mu dělá dobře tě dráždit - každopádně bych nevěřila. Dělej mu to samé a uvidíš jak bude reagovat. Většina chlapů co znám, se dívá na ženské taky - jako každej normální chlap a trochu zaflirtují, ale pokud jsou zadaní všeho s mírou. Já bych ho poslala do patřičných míst.

Reaguji na Jay Jay: Jednou mu sjel prst po dotykovém dispeji místo na fotky,co mi chtěl ukázat, na zprávy a to jsem tam spatřila kopec zpráv od jména, které ho uhánělo, než začal se mnou. Tak jsem mu to vyčetla....a on to všechno promazal, řekl, že bych to nechtěla vidět, že mě naštve každá "blbost".
A od té doby vidím, že když přijedu dřív, že pokukuje na mobil, a když se jen zvednu třeba k tašce, už ho má v ruce a na 99% maže, to si člověk všimne,když se to děje každý týden

Facebook přede mnou nevypíná, když s ním sedím u PC, klidně i schválně brousí do zpráv, a já vidím, že jsou tam samá neznámá jména, jen od žádné z těch holek nic....

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Berusska: po té druhé jsem se s ním rozešla, ale ano, k ničemu, za nějaký týden jsme spolu byli zase. Ty předchozí problémy už nejsou.

Cituji Berusska: Nikdy bych to do něj neřekla, proto mi z toho bylo docela špatně,

Cituji Berusska: Dost mě to ponižuje. A celkově mě to ničí, takové jeho chování.

Cituji Berusska: Jak to vidíte ?

Myslím,že pokud si to po sobě přečteš,tak by sis měla umět odpovědět sama.
Ano mužský se rádi podívají,polichotí atd..ale vše má své meze..pokud se takto chová a tebe to ničí,jdi od něj.Nechápu proč s ním si,jelikož čtu snad samá negativa.

arrow
profile_image
michaela8
od 1. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Měla jsem podobný problém...přítel dřív chvíli chodil s jednou holkou, naprostou kur...(omlouvám se za sprosté výrazy, ale nemůžu si pomoct )..Jenže té nebyl nejspíš dost dobrý, tak ho brzo nechala a chvíli na to jsme spolu začali chodit..A začalo naprostý peklo...Jeho bývalá si totiž nejspíš uvědomila o co přišla a začala dělat problémy a on se samozřejmě nechal..komentovali si fotky jak jsou úžasný, psali smsky, psali zprávy na facebooku...a jednoho dne jsem řekla a dost! Dala jsem mu na výběr buď já nebo ona...on samozřejmě nechtěl na nic přistoupit a když jsem už vyhrožovala rozchodem, tak si ji blokl na facebooku, odstranil z mobilu, přestal odepisovat a byl několik měsíců klid. Pak jel ale jednou bezě mě na jednu diskotéku, ona tam samozřejmě byla a co se nestalo? Podvedl mě...tak jsem s e s ním rozešla...a pak jsme se se opět dali dohromady, protože jsem nána pitomá. Teď je to sice celkem ok, ale já mu to bohužel nikdy nezapomenu..Tak si dej bacha ať to taky takhle nedojde..Přece ze sebe nebudeš dělat hlupáka jako já dřív!

Holka, prchej někam daleko. Vsadím se, že kdybys mu začala dělat to samé, udělá ti takový tyjátr, že se z toho budeš vzpamatovávat ještě týden.
Nepřijde mi normální, aby můj přítel manžel, kdokoliv, dělal takovou sviňárnu. Tvůj si zřejmě potřebuje honit ego a zároveň chce, abys na něj žárlila. Máš tohle zapotřebí? I když já nevím, spíš tu píšu do větru, protože za týden budete zase spolu

Reaguji na SOLU: Ano, já vím Jen nechci být ukvapená hysterka. Pokud by totiž tohle opravdu prostě dělali všichni, těžko mi vůbec s některým zle nebude

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Berusska: Děvče máš to zapotřebí?Taková pěkná kočka jako ty může mít takových v.olů na každým prstu deset...
Proč se nechat zbytečně trápit?

arrow
profile_image
wikča
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Znám jednoho kluka -který má holku, které říkáme spící panna.
Je to holka, která skoro nikam nechodí a když už, tak je z ticha a s nikým se moc nevybavuje.
Mu to ale tuze vyhovuje. Nikdo se s ní nebaví, kvůli tomu jaká je, takže on si jezdí po akcích a přetáhne kde koho x-krát týdně. Prostě je to typ člověka, který se vždy nalepí na nějakou husičku se zlatými vejci, jestli tomu dobře rozumíte.
Přitom je to idiot a jeho holka ještě větší blbka, protože jí to určitě někdo musel naznačit co její drahý dělá, ale asi si to ani nechce přiznat.

Nebuď stejná hlavně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Berusska: Pokud by totiž tohle opravdu prostě dělali všichni, těžko mi vůbec s některým zle nebude

No,věř,že tohle opravdu všichni nedělají..pokud má k Tobě úctu a má Tě rád,tak by se takhle chovat neměl.Ano nechápu ty hysterky,co ječí,když se chlap jen na jinou podívá,ale to není Tvůj případ.
Jak se tu píše,proč se trápit,koukej kolem sebe a určitě se někdo o moc lepší najde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené