arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Berusska:
No to je teda nenápadný Ne fakt, normálně se na něj vykašli, nejspíš si potřebuje něco dokazovat. Asi bych se ani nedivila, kdyby to nebylo jen o psaní vypadá na pěknýho vejlupka :-/

tak to musí bavit, kopla bych do ho pr.. aniž bych se s ním bavila, trošku sebeúcty by to chtělo.

Cituji SOLU: Pokud by totiž tohle opravdu prostě dělali všichni, těžko mi vůbec s některým zle nebude

No tak normální chlapi tohle nedělají, víš

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na JančaOcet:
cituješ mě a to je blbě

Reaguji na SOLU: Pardon, jsem to spletla, citovala jsem autorku totiž.

Tohle bych si nenechala líbit ani trošku... Asi je to o povaze, ale můj přítel prostě chodí se mnou a kdybych se ho zeptala jestli by psal nějaké jiné že by chtěl vdět jak dělá striptýz, tak by na mě asi koukal jak na blázna... Protože my se přece milujeme a nemáme důvod takový věci dělat

arrow
profile_image
Janeis
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Každý se rád podíva,třeba i zaflirtuje....Ale tohle je moc...Kdyby mu na tobě záleželo,vážil si tě a měl tě rád tak to dělat nebude...Takovej ******!

Asi budu trošku OT dámy, ale vážně Vám přijde normální a shodujete se s názorem "je to chlap, tak se prostě podívá"?
Já jsem teda asi podle Vás hysterka, ale proč se má chlap dívat za každou sukní přede mnou? Tak má snad nějakou úctu a nechá si to, až bude sám, ne?

Já tohle teda mému příteli tolerovat nehodlám. Zrovna nedávno jsme to řešili a on mi řekl "že se jako každý chlap rád podívá",tak jsem mu to rychle vysvětlila.
Já chlapa takhle neponižuju, tak to snad zvládne i on "vydržet". A pokud má chlap doma krásnou babu, tak by si toho měl vážit a ne se chovat jak egocentrickej de.bil.
Taky mu svým chováním nedávám najevo, že je kolem mě hromada hezčích chlapů, než je on...

U zadanýho chlapa tohle rozhodně není normální. Nevim proč s ním jsi... Na tvém místě bych se s ním rozešla, když bude sám, tak ať si píše komu chce...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já když příjdu k příteli, tak ihned taky maže veškerou historii v pc a když se přihlašuje někam - email, fb apod...tak se musím otáčet abych náhodou nezahlídla jeho heslo. ... Jakobych snad já byla ta, co se mu hrabe v mobilu !

Cituji Ichi the Killer: U zadanýho chlapa tohle rozhodně není normální. Nevim proč s ním jsi...

Přesně tak. On je psychouš a dělá ho i z tebe

Cituji Labtec: Já když příjdu k příteli, tak ihned taky maže veškerou historii v pc a když se přihlašuje někam - email, fb apod...tak se musím otáčet abych náhodou nezahlídla jeho heslo. ... Jakobych snad já byla ta, co se mu hrabe v mobilu !

Na můj vkus moc velká ochrana soukromí
Když spolu nežijete, budiž. Ale až spolu třeba budete bydlet, budeš tohle ochotná tolerovat?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Samanthička: ale vážně Vám přijde normální a shodujete se s názorem "je to chlap, tak se prostě podívá"?

Ano,naopak,kdyby ne,je divnej
I já se ráda po krásné holce podívám a nemám žádné úmysly

Cituji Samanthička: Zrovna nedávno jsme to řešili a on mi řekl "že se jako každý chlap rád podívá",tak jsem mu to rychle vysvětlila.

No a já být chlapem,tak bych Ti to taky rychle vysvětlilaOsobně nemám ráda tento druh hysterie,asi si nejsi sama sebou jistá.

Cituji Samanthička: Já chlapa takhle neponižuju, tak to snad zvládne i on "vydržet". A pokud má chlap doma krásnou babu, tak by si toho měl vážit a ne se chovat jak egocentrickej de.bil.

A co je to za ponižování,když se někdo prostě podívá?To je potom opravdu každý chlap zmetek nemyslím si,že by si automaticky té své nevážil a to nemusí mít doma teda krásku,o tom vztah není

NE,ne, ne!!
Najdeš lepšího

arrow
profile_image
Babyx
od 26. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A je ti s ním dobře, i když ti všechno tohle dělá? a pokud sis odpověděla, že ano, tak je to nejspíš ze zamilovanosti, ale když sundáš ty růžový brýle, tak poznáš, že takový ti za to nestojí.Určitě to neoplácej, jak tady někdo radil, to bys byla ještě víc trapná, možná by se tím konečně vzpamatoval a uvědomil si,co dělá, ale pokud vím, tak by to spíš nedopadlo dobře....Taky jsem se s takovým jedním chodila a tenkrát jsem to přecházela a říkala si,že to nic není,že on prostě takový je a musím to tak brát a ještě si psal s těma holkama přede mnou(prý to byly jen kamarádky).to jsem ale byla zamilovaná husička, taky to moc nedopadlo..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Samanthička: za dva týdny se stěhujeme k sobě, tak uvidíme.. on ví, že mi to vadí. Taky chodí na tenhle server, takže předpokládám, že si to přečte a příště už mi nebude říkat ať se otáčím atp ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené