1. . .3456789. . .10

Cituji Eross2250: Pro mě je třeba opravdu krásná R.W.

no tak to jsi jiasineviděla bez make-upu- polovina celebrit je krásná když mají jít někam na večírek ale co ěžný život?

mě přijde opravdu krásná Audrey a Marilyn, Audrey je taková úžasně křehká a má dokonalý obličejík a Marilyn je neskutečně sexy.. a to to nebyly žádné vyzábliny, jako jsou dnes pořád k vidění, Marilyn byla i na dnešní poměry docela oplácaná a jaký to byl sexsymbol..

jinak teda myslím, že každý má své lepší a horší dny (a často i denní dobu), já když se probudím a kouknu do zrcadla, vždycky si řeknu, že vypadám děsně, tak asi za hodinu už splasknu a žačnu mít jemnější rysy a už to jde a nejvíc se si líbím večer (možná že díky tmě?).. ale někdy se to ani přes den nelepší a to mám sebevědomí na bodu mrazu, někdy si zas říkám, že jsem vlastně hezká... noo, na všem se dá zapracovat, pupínky se zakrejou, vlasy se upraví, hezky se oblečeš.. myslím, že není nutné, aby byl člověk dokonalý i když se zrovna vykulil z postele, to přece nikdo nemůže po nás chtít a očekávat, ale že záleží na tom, co je se sebou schopný udělat potom (tím nemyslím zmalované barbínky a lascivní dámy s výstřihy a mini).. takže krásná může být i paní v letech co má vrásky nebo baculka nebo pihovatá zrzka nebo dívka s velkým nosem, záleží hlavně na tom co je ze sebe schopná "vytřískat" a taky jak je ona spokojená sama se sebou..

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na MissCukrik:
Marylin byla žena a byla na to hrdá, proto byla tak sexy.

Reaguji na bedrunela: to ano, sebevědomí z ní opravdu vyzařuje..

ještě dodatek: myslím, že dokonalost muže stejně děsí, mnohdy milují na své ženě právě nějakou tu její nedokonalost - můj přítel třeba miluje mojí jizvu na tváři.. nechtěla bych se jí zbavit..

arrow
profile_image
mowiska
od 2. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jasný, herečky a modelky jsou hezké.. ale

Cituji Fellys: no tak to jsi jiasineviděla bez make-upu- polovina celebrit je krásná když mají jít někam na večírek ale co ěžný život?

Jj, a tak je to u většiny celebrit. Bez make-upu vypadají taky obyčejně. A ještě když je všechny na tech fotkách retušují ve fotoshopu.. jo to ma pak každá souměrnej obličej

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Souhlasim že krása je relativní, ale taková ta běžná měřítka ženské krásy byla někdě mockrát popsaná - jako velké oči, malý nos, malé uši, plná prsa, ploché břicho, poměr pasu a boků 0,7... v takové té knize Proč muži lžou... (mmch hrozný brak ) to bylo velmi detailně vysvětleno asi v 10 bodech kdyby měl fakt někdo zájem to studovat...

Jinak dávat sem fotky bez make upu je ubohé - každý má fotku kde vypadá hrozně. Nicméně taková Agáta nebo Gisele Bundchen mi přijdou ošklivé i nalíčené, na nich podle mě prostě nic přitažlivého není..

Cituji Sportacka: Jinak dávat sem fotky bez make upu je ubohé

Já na tom nic ubohého nevidím. Je to jen ukázka, že jsou to lidé jako my ostatní, se svýma chybama a nedokonalostma. Realita je jiná než fotky na titulních stránkách, které jsou upravované a vyretušované. Není nic špatného na to, poukázat, že dokonalé modelky a herečky na titulních stranách časopisů jsou jen iluze, žádný nedostižný ideál.

Nedostižný ideál x realita: Je to prostě ženská jako každá jiná.

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adka: Jde spíš o to, že u sebe si u takové fotky řeknem - tady vypadám hrozně, jsem zpocená/mokrá/bledá/opilá/červená - dosaď cokoli - kdežto u nich se zaradujeme a řekneme si - takové opravdu jsou.. Nejsou, jen je někdo špatně vyfotil no.. Reese podle mě má obličej nádherný a postavu na 35 let a x porodů hodně slušnou...

arrow
profile_image
Eross2250
od 6. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sportacka: přesně tak a prostě nikdo a nic mi nevymluví, že to neni kočka

Cituji Sportacka: kdežto u nich se zaradujeme a řekneme si - takové opravdu jsou.. Nejsou, jen je někdo špatně vyfotil no

Jo, zaradujeme se, protože konečně pochopíme, že je zbytečné vyhazovat tisíce za krémy, držet diety, cvičit..., abychom se vyrovnali tomu jak oni vypadají, když tak nevypadají ani oni samy.
Nikdo je nevyfotil špatně, vyfotili je prostě normálně, bez několikahodinové práce vizážistů, kadeřníků, stylistů... a bez nasvícení, úprav a photoshopů.

Cituji Sportacka: Reese podle mě má obličej nádherný a postavu na 35 let a x porodů hodně slušnou...

Co člověk to názor. Já na ní nic nádherného nevidím - obyčejný průměr, u každého rybníka potkávám x hezčích holek. A její postavu bych taky hodně slušnou neviděla. Moje znám po 2 dětech ve skoro 50 letech vypadá lépe.

arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na caillean:
Moc hezká, přirozeně krásná. Takovému typu nějaké extra líčení nikdy nebude slušet.

Reaguji na MissCukrik:
Marylin byla nádherná

Reaguji na Adka:
To je neskutečný rozdíl na těch fotkách...fakt pak nemáme být zblbnutý..Ale holky, nemyslíte, že ty momentky z jejich života nejsou taky trochu upravený photoshopem, aby vypadaly ještě o něco hůř?

Jinak k samotné REESE, která se tu probírá. Neřeším postavu,
ale k obličeji: Mně vždy přišlo, že má takovou nepěkně vysunutou spodní čelist, vypouklé čelo a zastrčenou část v oblasti nosu, takže co se týče obličeje, za mě tedy nic moc a ideál to pro mě určitě není.

Reaguji na Mia_Sofia:

Cituji Mia_Sofia: To je neskutečný rozdíl na těch fotkách...fakt pak nemáme být zblbnutý

Přesně to jsem tím chtěla říci.

Cituji Mia_Sofia: Mně vždy přišlo, že má takovou nepěkně vysunutou spodní čelist, vypouklé čelo a zastrčenou část v oblasti nosu, takže co se týče obličeje, za mě tedy nic moc a ideál to pro mě určitě není.

Souhlasím! Ale je milá a sympatická.

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adka: V pohodě. Mně prostě přijde Reese krásná tím jak je křehká a roztomilá. Naopak jak jsem uvedla, ošklivá je podle mě Hanychová nebo Gisele, prostě takové ty kobylí ksi.. chty...

Cituji Sportacka: ošklivá je podle mě Hanychová

S tím také souhlasím.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené