arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky všem, dnes mi byla doporučena léčba akné Tradiční čínskou medicínou.. máte s tím někdo zkušenosti? Prý moje akné pochází "ze vnitř" mého těla a na to pomáhá očista.. Já bych to asi zkusila, za zkoušku nic nedám.. je to prý pití zeleného čaje (který miluju a piju ráda) a pak nějaké bylinky.. poradila mi to kolegyně z práce, že prý jejímu synovi to pomohlo a měl akné všude, nejhorší prý v tříslech.. co si o tom myslíte?

arrow
profile_image
jadina
od 11. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já věřím,že by to mohlo pomoci,protože se fakt říká,že problémy s pletí jsou odrazem vnitřního fungování těla,důkazem jsou stresy,hormonální změny,i když dědičnost bohužel také může hrát roli.
Ale stoprocentně neexistuje jeden lék pro všechny.někomu pomůže to a druhému zas něco jiného.Hlavně pokud se akne dělá v místech jako třísla ,krk atd.tak jsou zanešené uzliny-lymfa,takže očista je nejlepší řešení.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak mě se právě dělá hlavně na obličeji - T-zóna, teď tedy zmizelo z čela a přešlo na tvář.. jinde po těle ne..

arrow
profile_image
jadina
od 11. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ale určitě to za zkoušku stojí, zelený čaj je zdravý a bylinky taky,takže pro tělo jen přínos-i kdyby na plet to náhodou nepomohlo

Martooni,
připomněla jsi mi můj experiment s čínskou medicínou před pár lety. Slyšela jsem tenkrát na Frekvenci 1 rozhovor s nějakými pány doktory, kteří propagovali čínskou medicínu a mluvili o její filozofii a vysvětlovali, jak v těle fungují různé bylinky vznosných názvů- např. Patero uhašení sopky nebo Hedvábný závoj apod.- už si na vše přesně nevzpomínám. Abych to zkrátila- objednala jsem si nějaké černé kuličky, které měly působit právě na aknózní pleť a poctivě je užívala- po dobu jejich užívání se nestalo vůbec, ale vůbec nic- ani pozitivního ani negativního. No a pak byla v Tv reportáž o tom, že v bylinných kuličkách jisté firmy prodávající tyto produkty, bylo nalezeno olovo. Byla to právě firma, od které jsem je měla já. byla jsem ještě moc ráda, že jsem si nezpůsobila nějaké větší problémy- a tím můj experiment s čínskou medicínou skončil.

arrow
profile_image
Hadice
od 1. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem ty černé kuličky taky brala (3x 8 denně).....absoluztně žádný výsledek negativní ani pozitivní jak řiká karin.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Karin
Hadice
Ahoj holky, moc děkuju za příspěvky.. já jen zírám.. když mi doporučí zelený čaj a bylinky na pití tak to zkusím, ale jinak do toho nejdu... to je síla.. olovo..

arrow
profile_image
Vetinari
od 28. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Vím, že moje reakce má několik let zpoždění, ale i tak ... na filozofii čínské medicíny rozhodně něco je. Já teď řeším podobný problém s akné a tradiční medicína mi už docela leze krkem a nevidím v ní moc smysl. Ale základem čínské medicíny je celková diagnostika organismu - u každého může to akné způsobit něco jiného. Takže u jednoho ta směs zabere a u tebe zrovna nemusí, protože ten syn kolegyně to měl třeba způsobené hormonální nerovnováhou, zatímco ty to můžeš mít např. od tlustého střeva nebo od ledvin.

arrow
profile_image
duchesse
od 3. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já na čínskou medicínu nedám dopustit, ale když máš zanešené celé tělo toxiny, tak ti pouze zelený čaj bohužel nepomůže, snad jen kdyby si pila jen ten čaj a nejedla nic jiného, ale to bych nezkoušela, jelikož to už neni ani očista ale sebevražda na pleť mi vždycky pomůže vysadit sacharózu v jakékoliv formě (sušenky, sladké pečivo, čokolády) a další -a to asi neni pro každého- klystýry s pár kapkami citronové šťávy nebo jablečného octa. Tak jako tak jakmile člověk najede na zdravý režim, tak už tělo nechce zpět a pak při jakémkoliv porušení zdravého režimu (moc alkoholu, sladkého nebo kalorického jídla) má reakci větší, než by člověk chtěl...mám s tím zkušenost, jelikož se 2 roky převážně stravuju vegansky (občasné sýrové dýchánky na dovolené ve FR) a pleť se mi několikrát zhoršila a zase zlepšila a cukr (sacharózu) už nemůžu ani cítit :/ hodně štěstí přeju s bojem!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené