Ahoj holky,je mi 20 let. Poslední dobou jsem zjistila,že kamarády,které jsem brala za kamarády jsou "falešné a pomstychtivé krysy" . Srazilo mě to na kolena a nějak se do sebe uzavřela. Tím to všechno začalo. Uzavřela jsem se do sebe a začla žít svůj život hlavně internetem. Chtěla bych třeba začít cvičit,zajímat se o kulturu,ale nějak se do toho nemůžu donutit Prakticky ani nemám s kým trávit čas a sdílet své koníčky Chtěla bych poprosit o rady a pokud některá z Vás na tom byla podobně. Svět internetu mě opravdu pohlcuje a zaroven cítím jak mě to ničí. Budu moc ráda za nějaké rady a malou podporu.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

poslední dobou mám podobný pocity,,

arrow
profile_image
Kelča
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Začni chodit například cvičit a určitě poznáš nové lidi. Třeba zrovna novou férovou kámošku, nebo kámoše Na internet prostě tolik nechoď - jednoduchá rada. Bude lepší si přečíst dobrou knížku, zajít do divadla, kina apod. Jiná rada není, musíš chtít sama.

arrow
profile_image
Mpty
od 20. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zruš si účet na omlázku a určitě hned budeš mít víc času nebo se zkus léčit

Reaguji na Mpty:
Myslím,že to není nemoc,ale jen tak z nudy ale diky

Reaguji na Kelča:
Máš pravdu,moc děkuju za tipy..

Reaguji na bedrunela:
To mě mrzí ,vím jaké to je

Scháním parťačku na pár cvičebních v mím případě ufuněných dnů

Reaguji na Suliss:
Pokud si z Ostravy ráda se připojím

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na chicky: ..Jojo někam určitě zajdi..Já třeba nějakou kamarádku se kterou bych nekam zašla ,nemám...Mám sice přítele..Ale do posilovny chodím sama ,na zumbu chodím sama..po městě si chodím sama..do knihovny si zajdu..Tím pádem už mám nové známe napřiklad z posilovny,z knihovny,kde si jeste ke všemu pujčím nejakou dobrou knížečku....Takže to taky vyzkoušej a uvidíš...Taky jsem bývala hodně na internetu..a některé dny mě to ještě popadne..ale nasla jsem si mnoho jiných zájmu,takže nestíhám být ani moc doma,jako dřív..

arrow
profile_image
Lemonka
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na chicky:
Ahoj, já to mám podobné, kamarádky s kterýma chodím do školy mám většinu z jiných měst. Když mám volný čas nechce se mi nic podnikat samotné a zvlášť teď v zimě - fuj, tak sedím u pc a brouzdám, někdy probrouzdám i celý den na netu a pak se za to nenávidím. Ale zase mám teď učení na zkoušky, ale učení oddaluju sezením u pc, protože učit se mi fakt nechce. To budu raději žehlit a dělat bůhvíco okolo, jen ne k tomu sednout takže k tomu učení sedám až na poslední chvíli A jak píšou holky, je dobré si semtam půjčit knihu, nebo se zkrátka musíš donutit někam vyrazit sama, když nikdo není k mání.

arrow
profile_image
maxie mojeid
od 24. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lemonka: učení oddaluju sezením u pc, protože učit se mi fakt nechce.

jj, tohle je hrozný období...proto jsem tady teď pořád, "protože se přece učim a tak nemám čas jít ven a dělat něco pořádnýho" hlavně že mám čas tu tlachat....

Reaguji na Peg:
Já jsem právě ten typ člověka,co je takový nesmělý a dost stydlivý. Takže z nových známostí mám celkem strach doufám,že víš jak to myslím. Svým způsobem mám problém se seznamovat pokud nemám nějakou tu promily v krvi.. tím nechci říct,že když jdu sama do knihovny mermomocí se musím ožrat Ale jsem opravdu nesmělá. Ale když vidím,že to zabralo u tebe ,určitě to taky zkusím . A jak zvládáš to,že jsi ve fitku sama? Cítíš se svá ? Nebo jsi nervozní ? Nebo je to lepší než s kamaradkou?
Muj přítel nedávno začal pravidelně chodit do fitka s kamarády a předevčírem mi řekl,že by byl rad kdyby chodil sám. Že má na to více času,může se soustedit apod.. proto se ptam..

Reaguji na maxie:
Nápodobně jenom tu tlachám

arrow
profile_image
Lemonka
od 3. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na maxie:
No já tady vysedávám i dnes z téhož důvodu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené