arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
dneska jsem byla na vyšetření vlasů. Už asi 2-3 roky se mi dost mastí, svědí a vypadávají. Potvrdilo se mi to, že to je nasazením a následnou změnou HA. Navštívila jsem Alenu Šamanovou. Bylo mi řečeno, že mám zvýšenou činnost mazotoku, tím pádem mě svědí hlava a padají vlasy. Určila mi léčbu (produkty) za cca 4000 Kč. Jsem studentka a nemůžu si bez dlouhodobějšího našetření takovouhle částku dovolit. Proto by mě zajímalo, jestli s ní máte některá zkušenosti. Paní mě dost vystrašila, když mi řekla, že bych mohla mít během pár let velké problémy s řídnutím vlasů a že se to musí léčit zevnitř! Abych to prý nenechávala být

Dále bych se chtěla zeptat na Centrum zdravé vlasy. Jestli jejich vstupní kontrola obsahuje to samé, co jsem dnes absolvovala u paní Šamanové, moc se mi tam nechce. Spíš mi jde o to, jestli Vám tam doporučili nějaké výrobky, které zabraly nebo Vám předepsali něco z lékárny.

Prosím nedoporučujte mi panthenol nebo třeba biosil. Už jsem oboje zkoušela a bohužel mi nepomohl.

Ještě bych měla dodat, že mám hodně jemné vlasy a začínají se mi dělat kouty, proto se toho fakt bojím Tak prosím o jakoukoli radu nebo tip.

Děkuji, V.

Cituji verunkaf: Potvrdilo se mi to, že to je nasazením a následnou změnou HA.

A teď bereš nebo jsi vysadila?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Začala jsem brát před 4 lety Mercilon a cca před 3(2,5) změnila na Cilest. Beru do teď.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
já jsem vysadila HA a hrozně se mi začaly mastit vlasy a pleť ( jako vždycky bez HA ). Před cca. 1/2 rokem jsem si vzpomněla,že jsem kdysi kvůli tomu byla na analýze vlasů. kvůli maštění a padání a tam mi řekli, že se mi díky tomu mazu vytvoří vrstva mastných odloučených kožních buněk, ale neodpadne ve formě lupů ( jako většině lidí ), nýbrž zůstane na pokožce hlavy a ty vlasy se v tom dusí a pak vypadávají i s cibulkou. Před pár měsíci jsem začala používat Head and Shoulders citrus fresh a výsledek : vlasy mi úplně přestaly padat! Po dvaceti letech věčné zápasení buď 1.HA a krásné vlasy nebo 2. bez HA a s řídkými vlasy jsem teď bez antikoncepce a vlasy super ! Musím je tedy stále každý druhý nebo třetí den umýt, mastí se pořád víc než s HA, ale úplně mě přestala svědit pokožka a vlasy nepadají..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji amelie1111: Head and Shoulders citrus fresh

Tedy, k této značce jsem spíš měla vždycky odpor (mno to je silné slovo, ale nikdy jsem tomu nevěřila). Mně diagnostikovali něco podobného, jen s tím rozdílem, že to musím řešit i vnitřně. Že na to jen nějaká vlasová kúra nebo šampon nepomůže. Ale děkuji, zapíšu si to a případně zkusím

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji verunkaf: Tedy, k této značce jsem spíš měla vždycky odpor (mno to je silné slovo, ale nikdy jsem tomu nevěřila).

Ani mě by nikdy nanapadlo, že skončím na Head and Shoulders .
Preparáty na vlasy beru už téměř rok, začala jsem je brát už před vysazením HA, abych měla náskok. Ale sami o sobě mi nepomohly, respektive rostly mi nové vlasy a rychleji, ale padání neustávalo. Až po tom šamponu. Jestli jsi studentka, zkus to, stojí pár pětek a má stejný účinek jako drahé vodičky..

Cituji verunkaf: Začala jsem brát před 4 lety Mercilon a cca před 3(2,5) změnila na Cilest. Beru do teď.

A co vysadit úplně, když víš, že je to HA?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999:
zkusím si to projít s gynekologem, ale raději bych volila změnu ha než úplné vysazení..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené