SLEČNA JE DRZÁ,má jiné obrázky než ve skutečnosti, na obrázku měla krásné šaty popisek že jsou s TW, a přišla mi kus hadru.. smradlavý, špinavý top a místo TW je to AMISU. TAKŽE NEDOPORUČUJI!

arrow
profile_image
moninagr mojeid
od 3. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Dále kopírování cizích fotografií a vydávání za své.

No tak jako promin, šaty nejsou nikde poškozeny už ůbec ne smradlavý HADR!! A navíc psala jsem v popisu že jsou z NY, takže to že jsem se spletla při nadpisu je maličkost, máš umět číst!!!! A šaty odpovídají fotce a materiál to samé, snad vidíš dobře, že to není šifón, ale bavlna!! Jen zdobení je z korálku a cvoček namísto kamínků. Toť vše!

zbytečné řešit! Slečna je ulhaná! a jěště k tomu posílá OTŘESNÉ ZBOŽÍ!,..HOLKY BÝT VÁMA NIC NEKUPUJI! NEJSEM JEDINÁ!..

Prosím?? Já, že jsem ulhaná? Nepřeháníš to trochu už jsi akorát směšná. A tak mi ukaž někoho, kdo si na moje zboží stěžoval také, tak jako ty? HM? nikdo. A včem to asi bude co? TAK SE LASKAVĚ UKLIDNI A STAREJ SE SAMA O SEBE ANO? Nikdo si na mé zboží nestěžoval, to jen ty čekáš zázraky a ještě si vymýšlíš.

já myslím nafotím, ty tvoje slavné šaty co jsi mi poslala! TO NEJSOU ŠATY, ALE TOP, a jěště k tomu jaký?.. fůj, nedala bych to na sebe ani na zahradu, jestli jsi v tom chodila tak teda klobouk dolů! ty NÁDHERO!končím, už si nebudu číst tvoje trapné a ulhané příspěvky nazdar!..

Nafoť žádný děravý, roztrhaný a smradlavý kus hadru to není!! Tady je někdo asi trochu slepý ne? Je to top/šaty. Komu říkáš nádhero? Bože nehodlám se bavit s někým, kdo neumí číst, nejslpíš je i slepý a ještě uráží člověka, kterého ani nezná. Sbohem. Já si za svým stojím, protože vím, že mám pravdu! To spíš ty tvoje argumenty jsou jedna veliká lež

NECHÁPU PROČ NEDALA ALESPON NEGATIVNÍ KOMENTÁŘ, ALE HNED TOHLE. kDE MÁŠ TU FOTKU KRASAVICE? LŽEŠ SAMA! UBOHOST TOHLE

arrow
profile_image
THALIA182
od 28. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Také se přidávám. Zakoupila jsem zde sako, o kterém slečna stvrdila, že je zn. Zara. Místo toho mi přišel šunt z tržnice. Komunikace žádná, dělá mrtvého brouka. Absolutně nespolehlivý prodejce!!

no já jsem to říkala!!... na obrázku měla krásné TW šaty, a přišla mi tzv. hadra na zem, nebyli to šaty, ale tom a jěště k tomu AMISU, a nebyl bílej, jak na obrázku byli šaty, ale zapranej.. no HNUS..styděla bych se!! nejsem jediná!..

arrow
profile_image
alexissa
od 14. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

nehodnocený
uživatel

POZOR UŽIVATELKA JE PODVODNICE A FOTKA SAKA JE UKRADENÁ ! COŽ JE TRESTNÉ !

arrow
profile_image
moninagr mojeid
od 3. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%hodnocení

Dále mstivé zařazení uživatelky na ČL.

ty se nehodíš ani na hnůj

Reaguji na Hánč:

a ty jako ten hnůj vypadáš

končím tuhle debatu.. protože se nemíním zahazovat s někým takovým, nešaháš mi ani po kotníky hubičko měj se a PĚKNÝ PRODEJ PŘEJI !

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené