AHOJKY holky, už 5 měsíců mám bolesti v oblasti třísel (chodila jsem do posilky a asi jsem si tam ublížila), nemáte někdo zkušenosti s natrženým svalem v tříslech? Či nečím podobným. K doktorům chodím, jen jsem si myslela, že je to podbřišek (ale to jsou zase střeva:-/), takže jsem to spojovala k tomu, ale asi to tak není (cca 2 měsíce mě vyšetřuji břicho - podbřišek). Uvítám vaše zkušenosti s léčbou atd.

arrow
profile_image
Juzzynka
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkušenost s tím má, z fotbalu, můžeš to mít nuď naatažené nebo natržené, ale asi né sval, ale šlachu. Doktoři na to myslím dávaj injekci...já u dr taky nebyla a přešlo mě to asi po 4 měsících klidu, fakt nesmíš vůbec namáhat nohy a dobrý jsou horký koupele, ty uvolňujou a taky rozehřívací emulze a tak...ale pozor na pipču Zajdi si určitě k doktorovi.

arrow
Neprodává v Bazaru

ambra
...nemáte někdo zkušenosti s natrženým svalem v tříslech...
s natrženým svalem bys ani nevstala, budeš mít opravdu spíš jen buď natažený sval a nebo šlachu a dobrý chirurg to pozná.....

děkuju moc za rady a vzkazy!!!! asi tedy natažený...je to šílená bolest, v posledních dnech nemůžu ani chodit a mám slzy v očích....když já hufa se vyšetřovala na gynekologii, měla sem zánět a bolesti jsem si spojovala s gynekol. tam vše o.k.tak sem to 3 měsíce nechala být (pořád bolesti) a teď mi vyšetřují podbřišek....mě ty bolesti asi vystřelují do břicha...ale původ je nejspíš v tříslech, kyčle?

díky a pěknej víkend

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené