Ahoj holky, nahmatala jsem si takovou bouličku, je to jak nějaká kostička, docela to bolí, na druhé straně jí nemám, co to může být? Mám si dojít ke gynekologovi?

Na obrázku jsem se snažila, zaznamenat místo

arrow
profile_image
vendelinka1
od 8. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně se boulička taky občas objeví a když si ji pořád neohmatávám, tak se zase ztratí. Doktor říkal, že to je jen zanícená žlázka..měla jsem to ale ještě o kus níž než ty. Myslím, že i v tvém případě to nebude nic vážného, ale pro klid si klidně za doktorem skoč

arrow
profile_image
mrjf
od 16. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Může se jednat o zduřelou uzlinu...já jsem to měla před výsevem oparu na stehně.
Uzliny v třísle drénují jak oblast dolních končetin, tak pohlavních orgánů.
Jestli uzlina bolí, nasvědčovalo by to zánět.
Nejdřív bych asi navštívila praktického lékaře a pak gynekologa...každopadně k doktorovi jdi,
lepší než něco zanedbat

arrow
profile_image
Honeyna mojeid
od 14. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemůže to být tříselní kýla? Můj kamarád měl přibližně v těch místech bouličku a byla to právě ta kýla ....

arrow
profile_image
Levandule7
od 18. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já mám taky bouličku skoro na stejném místě. ALe nebolí mě. Právě nevím, za kým mám zajít. Za obvodní, gyndu, ...

arrow
profile_image
aletheia
od 9. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla jsem něco podobného, ale trošku níž.. Občas mě to bolelo, někdy víc, někdy vůbec, občas byla menší, občas skoro zmizela (dneska už vím proč- kvůli cyklu). Lítala jsem po doktorech jak blázen a nikdo nevěděl, co se mnou, jelikož všechny možný testy byly naprosto v pořádku. Nakonec jsem musela na operaci s podezřením na blíže nespecifický nádorový výrůstek (byla jsem na MR) a vyklubala se z toho endometrióza- prý se s ní v tomhle místě ještě nesetkali.. No, byl to blázinec než jsem zjistila, co to vlastně je (oblítala jsem fakt strašně oddělení ) U tebe to vypadá spíš na uzlinky, zajdi si i k obvodnímu a ten tě popř. pošle dál.

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

Myslím že to nebude nic vážnýho.Pár takových bouliček se mi udělalo a doktor mi řekl že jsou to běžný uzlinky který se můžou kdykoliv zduřit, třeba i při rýmě.Řešil by to až ve chvíli že by se zvětšili hodně nebo by to dělalo nějaké problémy.Je zbytečné to hned řešit třeba antibiotikama .Řekla bych že to opravdu nic nebude,taky jsem plašila a zbytečně .

Já jí měla taky, měla by samo zmizet, počkej 14 dní

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky jsem měla a i to trohu bolelo po prohmatání ale za měsíc mi zmizela asi to byla uzlina který se tam vyskytují

arrow
profile_image
Katussh
od 10. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky jsem ji měla, ale jestě níž. Hodně mě to bolelo a tak jsem šla za gynekologem. Ten mi řekl, že je to nejspíš cysta (ucpaná žlázka) dal mi antibiotika,čípky a myslím, že i nějakou mast, nic nezabralo a tak řekl, že pokud mě to opravdu bolí, že mi to chirurgicky odstraní, souhlasila jsem a šla na operaci. Na předoperačním vyšetření mi doktorka řekla, že to je maličký a že jsem tu zbytečně, mačkala mi na to a já umírala bolestí, ale ona si furt mlela, že mi to určitě zmizelo, to samí primář se mi skoro vysmíval, že jdu s takovou "blbosti" na operaci. A nakonec se ukázalo, že to byl nádor.Takže jsem ráda, že mám takovýho suprovýho doktora, který mi věřil, že mě to bolí a odoperoval to za včas.

Takže být tebou za doktorem jdu, nikdy nevíš co to může být....

Tak jsem měla, cca dva měsíce, nějak jsem to neřešila, nebolelo mě to a už jí nemám, doted nevím, co to bylo

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na TýNi: Je opravdu tvrdá, jako kámen, nebo spíš gumová? Bolí? Měla jsi s někým nechráněný sex? Na to vše by se tě měl doktor zeptat a vyšetřit. Opravdu tě nechci strašit, ale může to být zánětlivě zduřená uzlina(třeba i znak začínající pohlavní nemoci), může to být metastáza, lymfom.. Nebo to také samo zmizí. Každopádně platí, že je lepší přijít k doktorovi včas, než pozdě. Držím palce a pevně věřím, že to bude třeba jen zánět

Tak holky, děkuji moc, že jste mi poradily na gyndě, ani nikde jsem sice nebyla, ale boulička pomalu mizí, takže jsem spokojená, teď mám teda se spodkem nějaký problém, že mám na klitorisu takový dvě čárečky, jak kdyby mě tam někdo řízl a docela mě to bolí a kolem taky, takže uvidíme i s tímhle každopádně moc děkuji !

Ahojky mě se udělala uzlinka na jedné straně zmizla a po čase se mi udělala na druhé straně, pak taky pod krkem..šla jsem k Dr. vzala mi krev udělala testy a ukázalo se že mám mononukleozu..Takže to nepodceňuj

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené