arrow
profile_image
BiGi99
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte nedávno jsem se dozvěděla o clip in vlasech a rozhodla jsem si je pořídit, protože je to pro mě finančně nejlepší řešení. Problém ale nastal při výběru vlasů. Svoje mám hodně kudrnaté a clip in sem proto sháněla taky kudrnaté. Prohledala jsem už snad všechny internetové obchody ale kudrnaté vlasy mají vždy jen 53-55 cm dlouhé (v rovném stavu) a to mi nestačí ( jsem náročná, já vím).Takže mě napadlo, že jestli můžu clip in žehlit, kulmovat a obarvit jako normální vlasy šla by na ně udělat trvalá? Nebo je to blbost?

arrow
profile_image
Gosh
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje kamarádka si na ně nechala udělat trvalou u kadeřnice. Potřebovala to na svatbu.

arrow
profile_image
Olla Olí
od 9. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na BiGi99: Na Clip-in vlasy nepotřebuješ dělat trvalou. Stačí je navlnit tak, aby se vlny co nejvíce podobaly tvým. Clip-iny nemusíš umývat po každém použití, takže ti ty vlny vydrží i na víckrát, dokud prostě nepovolí. A trvalá by je zničila. Zkoušela jsem jednou na pár pramínků vlasů evropského typu (ty se dávají do Clip-inů) trvalou a úplně je to zničilo, jakoby je to sežralo. To, co z toho vylezlo po smytí trvalé, už nebyly vlasy. No nejlepší jsou tak jako tak už přírodně vlnité vlasy co nejpodobnější těm tvým, tedy středoevropské.

arrow
profile_image
BiGi99
od 16. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já vím, ale nemůžu najít delší než 55cm a to mi nestačí protože se to měří v rovném stavu a při zvlnění se musí odečíst zhruba 10cm takže se dostávám na nějakých 45cm, a já bych potřebovala aspoň o 10cm cm delší.

Cituji Olla Olí: Stačí je navlnit tak, aby se vlny co nejvíce podobaly tvým. Clip-iny nemusíš umývat po každém použití, takže ti ty vlny vydrží i na víckrát, dokud prostě nepovolí.

To bude asi nejlepší řešení.

Když jsem používala clipy a občas je žehlila, tak byly zachvíli v hrozném stavu, nedokážu si představit, co by s nimi udělala trvalá.
Ale samozřejmě záleží, z jak kvalitních vlasů si clipy koupíš ..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené