Ahoj holky Nedávno jsem si pořídila paletku od Sleeku, je na ní uvedeno, že se má spotřebovat do jednoho roku... Docela jsem se zhrozila, protože si nepamatuji jediný výrobek z dekorativky (krom řasenek), který jsem kdy spotřebovala.
Chci se vás tedy zeptat, jak to máte vy s trvanlivostí paletek a různých stínů, jestli tu dobu dodržujete, popřípadě je máte déle a žádný rozdíl nepociťujete...?
Moc díky za každý příspěvek

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle už mě také kolikrát napadlo, musím se přiznat, že by to u stínů pro mě znamenalo vyhazovat skoro plné stíny. Stíny jsem nedospotřebovala snad nikdy ale vyhazuju dýl jak po roce.

Cituji Petulka92: Docela jsem se zhrozila, protože si nepamatuji jediný výrobek z dekorativky (krom řasenek), který jsem kdy spotřebovala.

A že jsi u těch řasenek, nevím jak je to možné, ale před x lety, když jsem s líčením začínala, mi opravdu řasenka ten rok vydržela - líčila jsem se denně, pravda ke konci už to nebylo úplně ono, ale když to srovnám dnes - nevydrží ani dva měsíce. Nevím jak je to možné.

Jediný u čeho tohle dodržuju je make-up, tam vyhazuju kolikrát i dřív, to prostě poznáš, že se malinko změní konzistence. Stíny mi přijdou furt stejné, to samé tužky.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

U pudrových věcí bych trvanlivost vůbec neřešila, já mám svoje stíny už asi pět let a nehodlám je vyhazovat dokud malují. To bych se nedoplatila když používám převážně MAC

arrow
profile_image
Minette
od 4. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mimochodem, paletka na obrázku mi připomněla, že když jsem byla malá, měla máma i teta podobné paletky, bylo to takové vysunovací a bylo tam opravdu hodně moc barev, plus krom stínů i tvářenky, a něco jako lesky na rty, dostaly to tipla bych si tak někdy před mým narozením a ještě jako desetileté to mě a sestřenici dala teta na hraní. Pochybuju, že by něco takového jedna žena dokázala za rok vypotřebovat, ikdyby se denně líčila jak do opery...

Cituji ILChazz: nehodlám je vyhazovat dokud malují

Sdílím podobný názor

Cituji Minette: Pochybuju, že by něco takového jedna žena dokázala za rok vypotřebovat, ikdyby se denně líčila jak do opery

Já se stíny líčím tak 2x - max. 3x týdně, takže paletku o 12ti stínech taky jen tak nespotřebuji...

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U pudrových věcí tohle neřeším, dokud malují nebo se mi nerozsypou, tak nevyhazuji. U jiných věcí dokud to nezmění konzistenci, vůni nebo barvu (nebo to nemám doma už fakt dlouho) tak taky nevyhazuji. A už vůbec se neřídím tím blábolem, že řasenky se mají vyhazovat po třech měsících - opravdu nejsem tak bohatá, abych si mohla dovolit vyhazovat věci, které v pořádku slouží.

Cituji Minette: A že jsi u těch řasenek, nevím jak je to možné, ale před x lety, když jsem s líčením začínala, mi opravdu řasenka ten rok vydržela - líčila jsem se denně, pravda ke konci už to nebylo úplně ono, ale když to srovnám dnes - nevydrží ani dva měsíce. Nevím jak je to možné.

Tak to já to tak mám pořád, řasenky mi malují půl až třičtvrtě roku určitě. Nikdy se mi nestalo, že by mi takhle rychle vyschla.

arrow
Neprodává v Bazaru

97

Já mám jednu paletku asi 7 let a oči mi ještě nevypadly . Používám dál a nepozoruju nic zvláštního. Reaguji na Petulka92: Trochu OT. Uvažuji nad Sleekem taky. Recenze už jsem pročetla, ale každý názor navíc dobrý. Jak ti sedí? Pigmentace, výdrž... Byl to dobrý kup za tu příjemnou cenku?

Reaguji na Balthazarka: Barvy to jsou opravdu krásné! Pigmentace je dost dobrá - u matných stínů je to o malinko horší (žádná tragedie), ale ty se shimmerem nemají chybu Chce to pod ně použít bázi (mám mastnou pleť, čili i víčka), večer už to nevypadá jako ráno, ale do ohybů nezalézají, jenom tak postupně trošku mizí Koupila jsem na bestmakeupu - 12 stínů za 290,- plánuji koupi další(ch)

arrow
profile_image
Zouzel
od 24. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nedodržuju.... jako chápu to u řasenek a make-upů, ale pudrové produkty se podle mě prostě nemají jak zkazit... Navíc jsem nikdy nevypotřebovala celý stín . Mám tu jeden stoletý pudr, který se mi tozbil a budu ho vyhazovat, ale za ty roky nevypadá nijak prošle, není cítit ani nic, takže na to kašlu (ono i u řasenek a make-upů na to kašlu, ale tam jsem to myslela spíš tak, že třeba po 2 letech nebude make-up úplně v pohodě)

Cituji Petulka92: je na ní uvedeno, že se má spotřebovat do jednoho roku...

to je asi jejich trik, aby jsi se zalekla a po roce koupila novou Ne, dělám si srandu. Asi tam prostě nějaká doba "spotřeby" musí být, aby se chránili před tím, že se z toho pak třeba někdo osype nebo prostě cokoliv. Nevím... to mě tak napadlo.

Já používám převážně Estee Lauder a Clinque stíny a taky je mám tak už 2- 3 roky a zatím no problem, mnohem horší je to, že tyto značky trošku mění v rámci trendů odstíny a teď nevím, kde seženu to, co mi tak vyhovuje. Třeba ta paletka od Estee, kterou mám je naprosto boží, ale už mám 2 stíny vypoužité úplně a další 3 už se blíží ke konci

Pokud jde o pudrové stíny - neřešit.
Ale sama jednu paletku od Sleek mám a některé odstíny jsou jakoby "mazlavější". Ne úplně mastné, ale není to ani úplně pudr. Takže možná proto? Cokoliv ne-suchého se už zkazit může.

Moc díky za příspěvky ... Jasně, že si do kalendáře nezapíšu "za rok vyhodit", ale jen jsem chtěla znát vaše názory na to

Cituji mishka999: paletku od Sleek mám a některé odstíny jsou jakoby "mazlavější"

Mám tu paletku Snapshots (jak je na obrázku) a tam jsou všechny stíny pudrové...

arrow
Neprodává v Bazaru

97

Reaguji na Petulka92: Moc děkuju . Taky do ní půjdu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

U pudrových stínů to neřeším, ale třeba máma co měla 10ti letý paletky, tak to tam vyloženě bylo cítit, že už jsou zkažené, takže bych to asi testovala podle čuchu Celkově makeup testuju podle vůně a konzistence, jakmile je někde nějaká změna, tak vyhazuji..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

U pudrových stínů to neřeším. Dokud hezky malují a nezmění vůni/konzistenci atd., tak nevyhazuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené